Sari la conținut
marauder

Abonament VIP UNTOLD

Postări Recomandate

Nu imi apartine, postez pt o cunostinta.

Se vinde un abonament VIP la UNTOLD la pretul de 800 roni...am inteles ca pretul intreg este de 1200 lei...nu stiu ce include clasa VIP, banuiesc ca cei interesati pot afla foarte usor.

Abonamentul se livreaza in Cluj.

Nr meu de tel este 0728591488...cei interesati vor fi sunati personal de vanzatoare pt detalii.

Sincer, nu stiu daca e negociabil..presupun ca se poate umbla la pret

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sincer, nu stiu daca e negociabil..presupun ca se poate umbla la pret

va fi negociabil cu siguranta, avand in vedere ca a inceput deja si risca sa ramana cu ele in mana :) bafta la vanzare!

Partajează acest post

Link spre post

Depinde...nu a dat nimic pe el, l-a primit de la job...a zis ca in caz ca nu il vinde, se duce vineri si sambata ..mai cu sila, dar se duce :))

Partajează acest post

Link spre post

E VIP dus cu forta :crack:

Partajează acest post

Link spre post

Ce silă mi-e de fazele astea cu vânzarea biletelor primite moka de la job. Au un iz fetid de șpagă și parveneală și căpătuială.

Partajează acest post

Link spre post

Stai linistit ca nu esti singurul.

Partajează acest post

Link spre post

Ce silă mi-e de fazele astea cu vânzarea biletelor primite moka de la job. Au un iz fetid de șpagă și parveneală și căpătuială.

Sincer, eu nu inteleg de ce consideram by default ca a fost primit in circumstante necurate si dam verdicte din astea. Este o alta forma de recompensare a personalului, la fel ca abonamentul la sala, abonamentul medical, la bookster etc.

Partajează acest post

Link spre post

S-a dat, se poate inchide...s-a dat de ieri, fara negociere...cerere mare bag de seama.

In ceea ce priveste primirea de bilete moka, cand ai o anumita functie intr-o firma importanta, se intampla si chestii de genul asta, adica sa primesti gratuit bilete la toate concertele importante de peste an. Tin minte ca persoana respectiva anul trecut avea o colectie intreaga de bilete la concerte.

Partajează acest post

Link spre post

Pai exact la partea cu funcția ma refer: când ai o anumită funcție, nu te mai pretezi la vânzare, poți face fericit un coleg sau un prieten mai puțin norocos. Și care chiar își dorește să participe. In fine, nu e ultimul caz, vorbea neputința din mine.

Partajează acest post

Link spre post

Sau poate ca firma considera ca munca respectivului coleg mai putin norocos, care chiar isi doreste sa participe la ceva, nu necesita un bilet la spectacolul X ca si recompensa suplimentara. Sau poate nu merita deloc vreo recompensa. Sau daca merita vreo recompensa suplimentara, a primit una pe masura muncii lui.

Partajează acest post

Link spre post

mai mult ca sigur este platit prost... altfel il durea in pix de aia 800 lei cat ii cerea pe abonament... cel mai probabil in perioada asta este plecat din Cluj ca a inchiriat/subinchiriat locuinta pe durata festivalului....

foame mare...

Partajează acest post

Link spre post
Postat (editat)

Cum le stii tu te toate...este o vorba "presupunerea este mama esecurilor".

Nu presupun, sunt SIGUR ca cel putin 90% din oamenii de aici viseaza sa fie asa "prost platiti".

Si nu, persoana respectiva nu este plecata din Cluj, si nici nu a inchiriat locuinta pe durata festivalului.

Mai zicea cineva "mai mult ca sigur nu o sa primesti nimic" in speta cu intarzierea avionului....eu sunt multumit de "nimicul" pe care l-am primit.

Eu nu zic ca este sau nu foame mare, dar ce mi se confirma zi de zi este ca cel putin aici este o mare ignoranta.

Si cu asta eu am incheiat discutia pe subiectul asta.

Editat de marauder

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.