Sari la conținut
motodez

Suzuki Burgman AN 400 - 2012

Postări Recomandate

S.C B&B MOTO S.R.L vinde Suzuki Burgman AN 400 , modelul american , fabricație 2012 , 4667 mile , recent adusa în tara , vama achitata . Pentru mai multe detalii puteți suna . Poate fi achizitionat prin BUY-BACK (pretul difera) . Se emite factura . Putem aduce pe comanda orice motocicleta . Preturi atractive . Pentru mai multe detalii puteti sa ma contactati telefonic la 0762.21.54.40 - Bogdan (watsapp sau viber) sau pe adresa de mail bogdanbc26@yahoo.com. . Moto poate fi vazuta in comuna Preutesti , judetul Suceava , la 8 kilometri de Falticeni . Pretul este 3800 euro usor negociabil .

post-46458-0-13347200-1533370989_thumb.jpg

post-46458-0-75251900-1533370993_thumb.jpg

post-46458-0-67035700-1533370998_thumb.jpg

post-46458-0-62533100-1533371004_thumb.jpg

post-46458-0-29794500-1533371010_thumb.jpg

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Fara oglinzi, fara capete ghidon?

Partajează acest post

Link spre post
Postat (editat)

Adevaratii nu au nevoie de oglinzi,hahaha.aia ie pt fraieri! :)

Editat de Six_Feet_Under

Partajează acest post

Link spre post

Are 4667 mile.poa' sa fie și juma de scuter.isi merita banii,după cum arata odo

Partajează acest post

Link spre post

Il fac si pe al meu sa arate 6km, nu-mi ia mult timp. Intrebam ce e cu accesoriile acelea, curiozitate doar :P

Partajează acest post

Link spre post

Il fac si pe al meu sa arate 6km, nu-mi ia mult timp. Intrebam ce e cu accesoriile acelea, curiozitate doar :P

Doar oglizile le am . Nu au fost montate intrucat a fost transportat pe o distanta de 1900 kilometri si nu am vrut sa se detioreze . Capepetele de ghidon sunt aceesorii aftermarket . Nu sunt stock .

Partajează acest post

Link spre post

Doar oglizile le am . Nu au fost montate intrucat a fost transportat pe o distanta de 1900 kilometri si nu am vrut sa se detioreze . Capepetele de ghidon sunt aceesorii aftermarket . Nu sunt stock .

Adica dupa spusele tale, cand ma duc la magazin si cumpar un Burgman din reprezentanta, il primesc cu ghidoanele "belite" asa ???? Io zic sa te mai gandesti...

Partajează acest post

Link spre post

Adica dupa spusele tale, cand ma duc la magazin si cumpar un Burgman din reprezentanta, il primesc cu ghidoanele "belite" asa ???? Io zic sa te mai gandesti...

Pai mergeti la reprezentanta sa cumparati . Asta este si asa se vinde .

Partajează acest post

Link spre post

Bă esti nebun ? Asa ti-a vandut-o tie ? Fara capete de ghidon ? 😂

Partajează acest post

Link spre post

Da stickerele domle, si alea sunt "obtionale".. eu vreau sa vada omu la semafor ce scuter am

Partajează acest post

Link spre post

Pret nou - 3500 euro fix . Nu sunati pentru negocieri .

Partajează acest post

Link spre post

Stai linistit ca nu sunam oricum !!!

Partajează acest post

Link spre post

Stai linistit ca nu sunam oricum !!!

Bagator in seama . Daca nu ai de cumparat abtine-te de la comentarii . Daca vrei post-uri cauta in alta parte . Chiar sunteti toti cunoscatori in acest domeniu de va treziti sa va dati cu parerea ? Ba ca nu stiu ce ..... ba ca era mai bine ..... ba ca ...... . Nu te intereseaza nu comenta . nu am nevoie de up-uri inutile . Multumesc pentru intelegere .

» Post actualizat in 11 Sep 2018 16:55

Ce sa negociezi la o asa căzătură? Pretul corect?

Alt cunoscator in acest domeniu .

Partajează acest post

Link spre post

Și eu caut un maxiscuter. Sunt habarnist in domeniu.

Tangențial sunt cunoscător in domeniul transportului și formalitățile vamale.

Editat de M!ha!

Partajează acest post

Link spre post

Putem discuta offline.

M-am documentat mult pana am gasit ce am acum (de care sunt foarte multumit), asa ca pot sa te ajut.

Succes.

Partajează acest post

Link spre post

Caută în altă parte, asta nu e ce trebuie.

Partajează acest post

Link spre post

Bagator in seama . Daca nu ai de cumparat abtine-te de la comentarii . Daca vrei post-uri cauta in alta parte . Chiar sunteti toti cunoscatori in acest domeniu de va treziti sa va dati cu parerea ? Ba ca nu stiu ce ..... ba ca era mai bine ..... ba ca ...... . Nu te intereseaza nu comenta . nu am nevoie de up-uri inutile . Multumesc pentru intelegere .

Bagator de seama ? Pai daca minti cu neruşinare....cum pw.la mea sa iti vanda scuterul nou fara capete de ghidon !!!!

Partajează acest post

Link spre post

Recunosc ca exista din cand in cand o anumita "agresivitate" vis-à-vis de diversi vanzatori. Insa in acest caz, toate remarcile au fost pertinente. "Agresivitatea" este manifesta din partea vanzatorului, eu zic sa te gandesti daca chiar vrei sa-l vinzi.

Partajează acest post

Link spre post

Mai vinde un rahat, cel putin aici nu isi va gasii cumparator ptr ciurucu asta de-l vinde

Partajează acest post

Link spre post

Bagator de seama ? Pai daca minti cu neruşinare....cum pw.la mea sa iti vanda scuterul nou fara capete de ghidon !!!!

Am scris undeva ca este nou ???

Partajează acest post

Link spre post

Nici nu pricepi ce scriu altii, esti si scurt de memorie si te astepti sa nu fii luat la bascalie? Hai că-ți simplific munca sa nu iti rupi neuronul in doua. Omul a scris ca nu era posibil sa iti vinda tie cineva scuterul de nou fara capete de ghidon. Tu ai spus ca asa l-ai luat de nou, fara capete de ghidon. Acum pricepi?

Editat de george05

Partajează acest post

Link spre post

Sunteti niste la..ri care toata ziua stau si comenteaza anunturile unora care poate chiar vor sa vanda ceva . Voi sunteti Atotcunoscatori in acest domeniu de numa ..... numa . Habar nu aveti pe ce lume traiti si asteptati pensia parintilor sa va plateasca net-ul . Cand voi intra pe post-urile voastre sa-mi dau cu parea atunci va poftesc si pe voi sa faceti acelasi lucru . Pana atunci stati in banca voastra si vindeti seminte in continuare . Nu-mi sta in caracter sa jignesc dar ma scoateti din sarite cu desteptaciunile voastre .

Partajează acest post

Link spre post

Cu siguranta tu nu faci parte din categoria celor care chiar vor sa vanda ceva. Deci e ok sa ne bagam să-ți demonstram ca ești si slab la mansarda si slab in incercarile tale de a cauta prosti să-ți cumpere chestiile. Sunt convins ca nu-ți sta in caracter nici sa prosteti(sau sa incerci macar) lumea, dar la cum reactionezi probabil o faci cu zambetul pe buze.

Editat de george05

Partajează acest post

Link spre post

Scuterul asta nu are stickerele oem.a fost tăvălit și pregătit de vânzare.e atât de bine pregătit,că după spoiala și resert la odo,.nu au mai rămas bani pentru capetele de ghidon

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.