Sari la conținut

California Superbike School in Romania


CaliforniaSuperbikeSchool
 Share

Postări Recomandate

petrec putin timp, catre deloc, pe acest forum, din motive lesne.
Ideea este ca abia astazi am vazut ca la postarea mea in romana, mi s-a raspuns in... Engleza :)))
Ca sa continui, in acelasi registru de respect total:

 

Ho cercato a capire questo progetto di CSS in romania perche mi ha sembrato una cazzeta dall inizio.
Le risorse usate per marketing e PR sono da morire.. da ridere.

Per questo volevo a trovare qualche informazioni ufficiali, ma... :)) quando mi hanno rispoto in inglese ho capito che tutto questo e una porca miseria.

Per me CSS e stata una grande inspirazione durante i miei anni di inizio come pilota, molto motivazionale e con molti infromazioni utili.

E sempre giusto a tagliare la offerta comerciale guardando i potenziali ''consumer',e aumentare le condizioni con quelle che si trovano nel paese dove si porta il corso - in questo caso romania.

Non ho niente da dire dell corso oppure delle giornate con i professori, questo e la CSS cuccina che si organiza come loro pensono che sara meglio.
 

Ma, tutto questo modo da rispondere mi ha fatto capire tutto!

 

#ComeSiDiceLaVoiLaRomania ? 
#PorcaMiseria

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 6 months later...
  • Răspunsuri 51
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

28 septembrie - ultima zi de școală din 2019

 

Înscrie-te până pe14 septembrie la ultima sesiune din acest an California Superbike School și beneficiezi de prețul redus de 280 de euro în loc de 325 euro. Cursul va avea loc pe același circuit ca și până acum, Motorpark România- Adâncata și se adreseaza tuturor categoriilor  de motociliști, indiferent de motocicleta deținută.

Pentru detalii legate de  ziua de curs, înscriere, echipament, pregătirea motocicletei, etc. intră pe pagina www.superbikeschool.ro, www.facebook.com/Romaniasuperbikeschool sau sună la numărul de telefon  0768191 558.

Ne vedem la Școală!

CSS Team România

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...