Sari la conținut
ssk

caut proprietar CBR 600 RR BZ - 17 - TFS

Postări Recomandate

Salut,

caut proprietar cbr 600 rr BZ-17-TFS.

Imi vreau numarul inapoi.

Cu alte cuvinte, nu vrei sa o treci la politie pe numele tau ?

Daca esti amabil si imi dai numarul, eu iti arat niste poze cu motoreta sa vezi ce cazan ai cumparat.

bine, nu a fost rasturnata rau. doar de cateva ori data peste cap, rotile sparte, chestii marunte.

post-38325-0-12883100-1533938611_thumb.jpg

Editat de ssk

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ce nu înțelegi? Am vândut-o unui tip... Cu contract de vanzare... ala la rândul lui a vândut mai departe. Nici unul din ei nu a înmatriculat atelajul la poliție. Nr de înmatriculare este preferențial si este al meu.

Partajează acest post

Link spre post

Pune mai multe poze, sunt curios cat de rostogolita a fost. In poza arata ca noua :)

Partajează acest post

Link spre post

Ai trecut in talon instrainat catre? Nasol daca nu

Partajează acest post

Link spre post

Am omis sa trec in talon. Rostogolita rău. Spatele era lipsa, baie ulei Sparta

Partajează acest post

Link spre post

Si ai reparat motoreta si ai vandut-o asa ? :D mafiot

Partajează acest post

Link spre post

pai nu mai ai actul de vanzare cumparare, vreun nr de tel..ceva..? il cauti pe net?

Partajează acest post

Link spre post

Si ai reparat motoreta si ai vandut-o asa ? :D mafiot

NU AM REPARAT NIMIC. A luat-o cineva asa cum era. Nu credeam ca se poate repara asa ceva.

» Post actualizat in 11 Aug 2018 08:03

pai nu mai ai actul de vanzare cumparare, vreun nr de tel..ceva..? il cauti pe net?

celui care i-am vandut-o accidentata, a reparat-o si a vandut-o

Partajează acest post

Link spre post

Aaa, deci el e mafiotul :))) ce (cuvant jignitor).

Partajează acest post

Link spre post
Postat (editat)

NU AM REPARAT NIMIC. A luat-o cineva asa cum era. Nu credeam ca se poate repara asa ceva.

» Post actualizat in 11 Aug 2018 08:03

celui care i-am vandut-o accidentata, a reparat-o si a vandut-o

si tu alta treaba nu ai decat sa ti pierzi timpul aiurea ptr numarul piz...ii!? in plus de asta, de ce aduci bai motoare cazute...rupte in 14 sa le ia samsarii sa le dea o vopsea si sa le vanda cu cadrul stramb, jugul,..etc...? ....inteleg ca aduci motoare lovite, fa le bucati si da le ca piese..!!!!!! d aia va place ba la ROmanica, ca faceti magarii si gainarii...si isi rup altii gatul..

bine ca ai deschis topic. jur ca nu ma ating de motoare cu provenienta BUZAU! cel mai bine este sa ti iei motort din afara frate...eu am prins numai motoare bune! te duci la om, vezi care i treaba, etc.am dat cu 1000 mai mult dar s a meritat..

Editat de ZZTOP

Partajează acest post

Link spre post

Trebuia sa mentionezi pe talon instrainata....dar cred ca totusi te poate ajuta contractul de vanzare cumparare

» Post actualizat in 11 Aug 2018 09:14

si tu alta treaba nu ai decat sa ti pierzi timpul aiurea ptr numarul piz...ii!? in plus de asta, de ce aduci bai motoare cazute...rupte in 14 sa le ia samsarii sa le dea o vopsea si sa le vanda cu cadrul stramb, jugul,..etc...? ....inteleg ca aduci motoare lovite, fa le bucati si da le ca piese..!!!!!! d aia va place ba la ROmanica, ca faceti magarii si gainarii...si isi rup altii gatul..plm de semi rtarzi ce sunteti..

Daca nu ma insel, era motocicleta personala, chiar el fiind implicat in accident.

Partajează acest post

Link spre post
Postat (editat)

si tu alta treaba nu ai decat sa ti pierzi timpul aiurea ptr numarul piz...ii!? in plus de asta, de ce aduci bai motoare cazute...rupte in 14 sa le ia samsarii sa le dea o vopsea si sa le vanda cu cadrul stramb, jugul,..etc...? ....inteleg ca aduci motoare lovite, fa le bucati si da le ca piese..!!!!!! d aia va place ba la ROmanica, ca faceti magarii si gainarii...si isi rup altii gatul..plm de semi rtarzi ce sunteti..

da-te dracu de terminatul pulii, a fost motoreta mea cu care am avut accident. am alte treburi decat sa aduc motorete. De ce vreau numarul ? ca figureaza moto pe numele meu la politie.

mai du-te-n (cuvant urat) mea de obosit.

da, stiu , acum vrei sa ne intalnim sa-mi tragi o corectie fizica.

apropo, am uitat sa-ti zic : sa-mi sugi (cuvant urat)

Editat de ssk

Partajează acest post

Link spre post

Aaa..deja se simte vibe-ul de la proteste !

Keep going on boys ...incet se lasa seara peste noi

Duie Mragnea !

:P

Partajează acest post

Link spre post
Postat (editat)

SSk.ai citit sper si ai inteles! ...dar iti repet. numarul este la tine , in clocala aia unde locuiesti.

» Post actualizat in 11 Aug 2018 09:53

banati africanul asta!

» Post actualizat in 11 Aug 2018 09:55

Aaa..deja se simte vibe-ul de la proteste !
Keep going on boys ...incet se lasa seara peste noi
Duie Mragnea !

:P

omu e nervos ca si o pierdut numarul....mai degraba ca nu l gaseste! e d ala cu numar! hahaha

» Post actualizat in 11 Aug 2018 09:56

NU CUMPARATI MOTOARE SI MASINI DIN BUZAU!!!!!! HAHAHAHA

Editat de ZZTOP

Partajează acest post

Link spre post
Postat (editat)

SSk.ai citit sper si ai inteles! ...dar iti repet. numarul este la tine , in clocala aia unde locuiesti.

» Post actualizat in 11 Aug 2018 09:53

banati africanul asta!

Nu stiu ce nu pricepi tu.... Si nici nu stiu cum sa-ti explic. In baza de date a politiei, acel autovehicul figureaza ca fiind in proprietatea mea. La "impozit" este ok, eu l-am scos. Nu o pot scoate de pe numele meu de la politie, pana ce proprietarul de drept nu se duce sa o declare.

ca sa vezi ce IQ ai, ai tras tu concluzia ca aduc eu motoare cazute, etc.

In cloaca asta unde locuiesc, o duc de 10 ori mai bine decat tine.

Nu pierd nimic daca ma blocheaza, eventual nu-mi mai fac nervi cu un prost ca tine.

Editat de ssk

Partajează acest post

Link spre post
Postat (editat)

hahahaha de " Africa " nu ai comentat nimic....hahahaha! lasa bai ssk, ca te vei descurca. ai deschis un topic aiurea . si mai si injuri , sa fii mandru ca esti Buzoian! na, invata si tu sa deschizi un topic, din relatarile tale parea ca esti un samsar de motoare lovite...daca ai o problema cu cu numerele, mergi la politie, indruma te cu un avocat...eu sunt suparat pe astia care vand motoare lovite ca " bijuterii" . am un amic care si i rupt gatul cu asa ceva, si eu am cumparat unul cu jugul indoit de la vezi doamne " reprezentanta"...dar l am dus inapoi si omul mi a dat banii.

oricum , cam stim acum ce stofa ai. excelent. bafta in cautari.

P.M. am fost la Buzau dupa un BMW impecabil. cloncanea si droncanea de nu stiam cum sa plec de acolo...nasoala zona aia. eu evit!

Editat de ZZTOP

Partajează acest post

Link spre post
Postat (editat)

hahahaha de " Africa " nu ai comentat nimic....hahahaha! lasa bai ssk, ca te vei descurca. ai deschis un topic aiurea . si mai si injuri , sa fii mandru ca esti Buzoian! na, invata si tu sa deschizi un topic, din relatarile tale parea ca esti un samsar de motoare lovite...daca ai o problema cu cu numerele, mergi la politie, indruma te cu un avocat...eu sunt suparat pe astia care vand motoare lovite ca " bijuterii" . am un amic care si i rupt gatul cu asa ceva, si eu am cumparat unul cu jugul indoit de la vezi doamne " reprezentanta"...dar l am dus inapoi si omul mi a dat banii.

oricum , cam stim acum ce stofa ai. excelent. bafta in cautari.

P.M. am fost la Buzau dupa un BMW impecabil. cloncanea si droncanea de nu stiam cum sa plec de acolo...nasoala zona aia. eu evit!

vezi. iar esti prost.....individul care l-a cumparat ptr dezmembrat e din bucuresti. Am aflat de curand ca motoreta a fost pusa pe roti si umbla pe drum. Ii faceam omului un bine sa stie

Editat de ssk

Partajează acest post

Link spre post

Nu face , e natural.

Partajează acest post

Link spre post
Postat (editat)

Daca ai contract de vanzare si ai scos-o de la impozit trebuie doar sa-l chemi in judecata pe cumparator. Simplu. Dureaza? Da. Costa? Da, dar tot de la el recuperezi cheltuielile. Si se pare ca mai e o juma de solutie, sa declari la dprciv ca ai vandut-o. De ce plm nu ai mazgalit pe talon numai tu stii, ca nici macar nu cred ca te-a rugat ala sa nu scrii ca sa mai poata merge o luna - doo din moment ce a luat-o "in punga".

Se pare insa ca porcaiala pe forum e mai placuta...

Bine, n-ar fi exclus sa fie doar actele mobrei tale, dar asta nu schimba nimic din ceea ce am scris mai sus.

Editat de john17

Partajează acest post

Link spre post

Am omis sa scriu. Am avut treaba asta in cap pana in ultimul moment. Chiar i-am specificat de câteva ori. Si apoi am uitat complet. Nu exista nici o cale legală. Am vb la poliție. Doar dacă este oprit si i se ridică talonul. Plus ca nu am pe cine chema in judecata daca mobra este deja la al doilea proprietar. Nu am datele celui de acum.

Partajează acest post

Link spre post

te complici, alege alt numar si cu asta basta! iti inteleg nervii acum, dar tot te kko te ai facut.din cauza ta evit Buzaul! ce ma fac acum?

Partajează acest post

Link spre post

Tu il dai in judecata pe cel caruia i-ai vandut-o, nu e treaba ta ce s-a intamplat dupa! Asta e calea legala, si ea exista! Declaratia aia am inteles ca au dat-o unii ca sa nu mai primeasca amenzile.

Imi place ca habar n-aveti, dar va contraziceti :moron:

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.