Sari la conținut
Alicia

Parere pentru cat. A

Postări Recomandate

Salut, in 15 septembrie fac 24 de ani si vreau sa dau de cat. A. As vrea o parere despre ce motocicleta sa-mi iau. M-am gandit sa aleg intre un BMW S1000RR si un Kawasaki Ninja H2 ca prima motocicleta. O parere daca se poat. Multumesc

Editat de Alicia

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cumpara ce.ti permiti si ce.ti place.

» Post actualizat in 12 Aug 2018 08:13

De fapt ce.ti place pe probate, ca vad ca.ti permiti:p

Partajează acest post

Link spre post

Ramai pe H20

Partajează acest post

Link spre post

Ba o fi ceva in aer. Zilnic in romania apare cate un rossi fara permis.

Ba eu zic sa iti iei un y2k si sa ii dsi blana pe linie dreapta

Partajează acest post

Link spre post

Cumpara ce.ti permiti si ce.ti place.

» Post actualizat in 12 Aug 2018 08:13

De fapt ce.ti place pe probate, ca vad ca.ti permiti:p

Pai am un buget de 29.000 de euro H2-ul e 25.000 si BMW-ul e 17.000 dar depinde de ce viteza prinde ca asta e criteriul dupa care vreau sa aleg. Mi-as fi luat H2R-ul dar e foarte scump si trebuie sa-i pun tot felul de "neajunsuri" ca sa-l fac legal pentru strazi

» Post actualizat in 12 Aug 2018 08:25

Ba o fi ceva in aer. Zilnic in romania apare cate un rossi fara permis.

Ba eu zic sa iti iei un y2k si sa ii dsi blana pe linie dreapta

Ala e scump si nici nu-mi place cum arata zici ca e racheta

» Post actualizat in 12 Aug 2018 08:25

Ramai pe H20

Adica pe Ninja H2 ?

Partajează acest post

Link spre post

tu ai bani de dukakaty fata ce te uiti la cazanele alea?

Partajează acest post

Link spre post

tu ai bani de dukakaty fata ce te uiti la cazanele alea?

Nu-mi plac modelele ducatti

Partajează acest post

Link spre post

Prinde cat ai tu nevoie si probabil nu poti duce si unul si altul:),bagi un ochisor la reprezentanta si vezi

Partajează acest post

Link spre post

Alt troll

Partajează acest post

Link spre post

Alt troll

Ce troll ma ? Fii sigur ca nu-mi arde de glume crezi ca is un copil de 13 ani sa fac posturi aiurea ca sa deranjez oamenii care poate au de raspuns la intrebari mai importante decat "troll-ul" meu. Te asigur 100% ca nu fac nici un troll . Vorbesc foarte serios.

Partajează acest post

Link spre post

Asta e nivelul in romania din pacate. Daca mai intra multi tineri din astia in politica ne-am supt-o. In unele cazuri cand pleaca cate unul din tara chiar e o situatie de castig pt astia ce raman acasa

Partajează acest post

Link spre post

Prinde cat ai tu nevoie si probabil nu poti duce si unul si altul:),bagi un ochisor la reprezentanta si vezi

Va trebuii sa ma duc la o reprezentanta din Germania pentru asta. Eu am intrebat doar o parere ce ar fi indicat sa-mi iau am vazut ambele modele la o expozitie si mi s-au parut foarte frumoase si mai ales rapide de aia cer o parere nu pot zice ca-s fana BMW sau Kawasaki fiindca nu am incercat nici un model pentru ca nu am permis si nu vreau sa circul ilegal nici gand

» Post actualizat in 12 Aug 2018 08:39

Asta e nivelul in romania din pacate. Daca mai intra multi tineri din astia in politica ne-am supt-o. In unele cazuri cand pleaca cate unul din tara chiar e o situatie de castig pt astia ce raman acasa

Ce vrei sa spui prin asta ? Ce legatura are intratul in politica cu motocicletele ? Nu am nici o intentie de a intra in politica sau in ceva legat de ea..Incaodata nu inteleg ce legatura are politica cu postul meu despre o parere despre cele 2 motociclete

Partajează acest post

Link spre post

A inceput sezonul trolicilor ?

:what:

Partajează acest post

Link spre post

Pai daca nu vrei sa circuli ilegal "nici gand" la ce iti trebe motor ce prinde peste 130?

Partajează acest post

Link spre post

Nu-mi plac modelele ducatti

Nici alea duccati ?

Partajează acest post

Link spre post

S-au copt devreme anul asta, avem si pt export. Sau o fi efect secundar de la pesta porcina mna...

Partajează acest post

Link spre post

trolindicilor

iti dai seama ce inteligent se crede mucea asta, sa faca el user de femeie, si primul post .. s1000rr sau h2... binenteles dupa ce ia carnetu ca "ea" merge legal muhhahhaha

Partajează acest post

Link spre post

Pai daca nu vrei sa circuli ilegal "nici gand" la ce iti trebe motor ce prinde peste 130?

Ma refer la faptul ca nu conduc fara permis.

Partajează acest post

Link spre post

Era un mit pe la americani ca daca mergi cu peste 300 nu poate sa-ti dea amenda pt ca nu mai inregistreza radaru peste viteza aia.

Partajează acest post

Link spre post

Nu e mit baaaaa, nu mai dezinforma vitezomanii 😁

Partajează acest post

Link spre post
Postat (editat)

trolindicilor

iti dai seama ce inteligent se crede mucea asta, sa faca el user de femeie, si primul post .. s1000rr sau h2... binenteles dupa ce ia carnetu ca "ea" merge legal muhhahhaha

Deci chiar nu se poate putina seriozitate macar in limita bunului simt ? asa s-a ajuns sa se ia in ras orice intrebare de genu' ce e asa de greu de digerat in intrebarea mea ?Am intrebat o simpla parere despre cele 2 motoare. Zici ca am dat cuiva in cap deci chiar nu inteleg insemna ca toate posturile despre motoare puternice la categoria incepatori sunt troll-uri ? Inseamna ca am gresit forumul si nu o luati in nume de rau

» Post actualizat in 12 Aug 2018 08:48

Cum am mai zis si sus te asigur 100% ca nu e troll si vorbesc foarte serios . Deci chiar nu se poate nici un pic de seriozitate ? ma gandeam ca voi fi injurata sau insultata dar nici in halul asta sau chiar sa fiu facuta baiat .

Editat de Alicia

Partajează acest post

Link spre post

Deci chiar nu se poate putina macar in limita bunului simt seriozitate. ? asa s-a ajuns sa se ia in ras orice intrebare de genu' ce e asa de greu de digerat in intrebarea mea am intrebat o simpla parere despre cele 2 motoare. Zici ca am dat cuiva in cap deci chiar nu inteleg insemna ca toate posturile despre motoare puternice sunt troll-uri ?

da, toate posturile de nubi fara carnet despre motoare puternice sunt trolling ... cateodata sunt atat de prosti ca nici nu-si dau seama ca troleaza ...

Partajează acest post

Link spre post
Postat (editat)

da, toate posturile de nubi fara carnet despre motoare puternice sunt trolling ... cateodata sunt atat de prosti ca nici nu-si dau seama ca troleaza ...

Daca eu vreau sa-mi iau motor puternic nu e problema nimanui daca voiam comentarii de genu as fi intrebat "Parere motoare puternice pentru incepatori" . Eu am intrebat parere despre 2 motociclete, repet 2 motociclete, nu despre cat de periculos e un motor puternic pentru incepatori. Si as vrea sa se inceteze cu faptul ca e un troll. Tu chiar crezi ca nu am nimic mai bun de facut decat sa scriu aiurea pe un forum care mi-a fost recomandat de foarte multi oameni. Si dupa cate am citit la topicurile mai vechi chiar era seriozitate acum cativa ani, dar acum vad ca intrebarile de genu' se iau in ras. Ce mai pot zice e ca imi pare rau ca am intrebat n-am crezut ca se va ofensa asa multa lume despre intrebarea mea.

Editat de Alicia

Partajează acest post

Link spre post

Daca eu vreau sa-mi iau motor puternic nu e problema nimanui daca voiam comentarii de genu as fi intrebat "Parere motoare puternice pentru incepatori" . Eu am intrebat parere despre 2 motociclete nu despre cat de periculos e un motor puternic pentru incepatori.

pai ti-am spus eu ca e periculos?

mie nu mie se pare nici un motor periculos , poate gunoaiele fara frane si suspensii din cretacic, alea chiar sunt periculoase, s1000rr e senzational face absolut ce vreau de la el instantaneu

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.