Jump to content

Parere pentru cat. A

Alicia
 Share

Recommended Posts

• Replies 131
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Alicia draga, lumea te ia la misto ca nici nu ai permis, dar ai bani, 20k,de dat pe h2o. Si ca in ro, astfel de motoare, sunt, asa, numarate pe degetele de la o mana. Nu multi isi permit asemenea mofturi. Tu zici ca n ai permis, dar vrei cea mai cea mobra. Ori esti troll, ori, nu stiu. Faci videochat?? Ca de unde buget:))

Alicia draga, lumea te ia la misto ca nici nu ai permis, dar ai bani, 20k,de dat pe h2o. Si ca in ro, astfel de motoare, sunt, asa, numarate pe degetele de la o mana. Nu multi isi permit asemenea mofturi. Tu zici ca n ai permis, dar vrei cea mai cea mobra. Ori esti troll, ori, nu stiu. Faci videochat?? Ca de unde buget:))

Am buget fiindca ma ajuta tata cu banii el fiind notar si in plus imi mai da si mama care e doctor. Plus ca strang bani din 2015 pentru un motor daca chiar te intereseaza desi nu cred si in timp s-au strans

Mai bine le ziceai ca sunt din chat,nu se ofticau atat:))

problema e ca unii fac din tantar armasar cum e vorba. Am stiut ca voi fi insultata pentru ca na eu incepatoare sa iau motor ca 1000rr sau h2 ma sinucid sau bla bla sau comentarii de genu ca fac misto care chiar nu isi iau locul. Dar uite ca is si oameni care chiar cred ca am postat ca sa ma aflu in treaba sau sa ma laud eu cu bani .eu am postat sa vad daca a experimentat cineva pe cele 2 motoare ca sa stiu cum sunt ( confort stabilitate si alte chestii) de viteza stiu 1000rr prinde 322 si h2 370 parca dar mno

» Post actualizat in 12 Aug 2018 15:18

Are zestre...e o partida buna :P

Nu ne dai si un selfie ? :)

nu cred ca isi are rostul sa dau poze cu mine sincer acum chiar nu isi are rostul

Nu face niciun moderator un pustiu de bine sa combine topicul asta cu ala de A2? "Mna", e clar ca e acelasi autor chit ca ma da frau liber unor deviatii.

Nu stiu ce vrei sa insinuezi cu "ala de A2" si ce e cu "mna" ala dar te pot asigura ca nu am mai intrebat nimic aici nici nu stiam ca exista forum de asa ceva. Un prieten m-a indrumat ieri sa pun intrebare aici. Foarte mare greseala am facut. Se vin cu tot felul de insinuari si chestii nasoale..Eu chiar nu stiu de ce va bagati in off-topic. Nu ai nimic de comentat pe tema intrebarii mele, nu comentezi e simplu. Tine-ti insinuarile pentru tine. Si in plus am cerut sa fie inchis topicul asta doarece am primit raspunsurile cuvenite.

» Post actualizat in 12 Aug 2018 15:39

:)) go girl :)) mai bine iti mai strângi bani si iti iei un db9 , plus carnet A.

Vorbesti de un Aston Martin DB9 sau ce db9 ?

Salut, in 15 septembrie fac 24 de ani si vreau sa dau de cat. A. As vrea o parere despre ce motocicleta sa-mi iau. M-am gandit sa aleg intre un BMW S1000RR si un Kawasaki Ninja H2 ca prima motocicleta. O parere daca se poat. Multumesc

1,2,3 ..... si:

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah !!!!!!,!!!!!!!!!,!

1,2,3 ..... si:

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah !!!!!!,!!!!!!!!!,!

Altul care e venit sa-si bata joc sau sa zica ceva ce nu are legatura cu topicul ? bun venit si tie. Se pare ca voi astepta mult pana se va inchide topicul ,repet am primit raspunsurile se poate inchide e asa greu?

Edited by Alicia

Altul care e venit sa-si bata joc sau sa zica ceva ce nu are legatura cu topicul ? bun venit si tie

Du-tiiiiii aaaaiii! Nu-i asa cai un frate pe care-l cheama gaustraider34 sau ceva asa?! Si oprietena care o arde pe auban in Germanica cu 300 la pra?!

Hai pa!

Lasa-l aici , noi nu stim .Vrem sa o ajutam pe Alinuta mno...

@Flower : poate iesi cu ea la un suc ca intre motocicliste .

Am corectat . :-L

Daca totusi pui mana pe un H2 ...sa faci pozne multe sa vaza si ochiul nostru , sau macar al meu ca is mai sarman asa de fel.

Si in plus am cerut sa fie inchis topicul asta doarece am primit raspunsurile cuvenite.

» Post actualizat in 12 Aug 2018 15:39

Da report la ultimul post , si cere unui moderator sa te ajute cu un lacat :)

Du-tiiiiii aaaaiii! Nu-i asa cai un frate pe care-l cheama gaustraider34 sau ceva asa?! Si oprietena care o arde pe auban in Germanica cu 300 la pra?!

Hai pa!

Exact cum credeam .. altul care n-are altceva mai bun de facut decat sa spuna total altceva decat legat de topic.. Daca nu ai nimic de spus despre topic de ce raspunzi ? si macar daca ar fi ceva relevant. Nici nu stiu ce vorbesti tu acolo despre gaustrider sau ce zici tu acolo. Se vede ca esti un mistocar chiar nu are ce face acasa. Ce vrei sa-ti dau si nr. meu de telefon sau sa ne vedem ca sa demonstrez ce ? lasa-ma cu prostiile tale ca m-am saturat de ele. 90% din topicul asta e off-topic doar 2-3 oameni s-au sinchisit sa raspunda serios la o intrebare care zic eu ca e banala. Acum asta e strict parerea mea. Daca tie ti se pare ca intrebarea mea de pe alta planeta e strict problema ta. Nu mai comenta aiurea ce nu are legatura cu topicul.

» Post actualizat in 12 Aug 2018 16:00

Am corectat . :-L

Daca totusi pui mana pe un H2 ...sa faci pozne multe sa vaza si ochiul nostru , sau macar al meu ca is mai sarman asa de fel.

Da report la ultimul post , si cere unui moderator sa te ajute cu un lacat :)

Pai si nu pateste nimic persoana respectiva daca ii dau report ? nu vreau sa fac probleme aiurea persoanelor de aici desi unele merita

Nu ma intalnesc cu incepatoare, doar de la 3 ani vechime in campu muncii in sus.

Si nu da report, ca ne iau caii de bicicleta si cu ce mai mergem noi la intalniri cu motocicliste in cautare de miare?!

» Post actualizat in 12 Aug 2018 16:10

Era sa uit! Mna, mno!

Nu ma intalnesc cu incepatoare, doar de la 3 ani vechime in campu muncii in sus.

Si nu da report, ca ne iau caii de bicicleta si cu ce mai mergem noi la intalniri cu motocicliste in cautare de miare?!

» Post actualizat in 12 Aug 2018 16:10

Era sa uit! Mna, mno!

Si cum pot face sa se inchida topicul ? ca ar cam trebuii sa se inchida. Nu-si au rostul off-topicurile de genu' .

Ce inseamna mno?

Pai nu mai stiu cum era, asa ca bag ambele variante. Sa fie!

» Post actualizat in 12 Aug 2018 18:18

Si cum pot face sa se inchida topicul ? .

Pai asta e misto, ca e cam greu...

» Post actualizat in 12 Aug 2018 18:22

Legenda spune ca a aparut pe la 1718 , dupa ce muncitorii au terminat o fabrica si dupa 2 zile de baut , majoritatea din zona faceam "mno" . In timp s-a pierdut , dar au aparut "cei alesi" si a reaparut acest... mno..

Deci ala de fapt nu era gaustraider, era Neo!!!

Asta e nivelul in romania din pacate. Daca mai intra multi tineri din astia in politica ne-am supt-o. In unele cazuri cand pleaca cate unul din tara chiar e o situatie de castig pt astia ce raman acasa

mai destinde-te si tu un pic, a incercat si el un pic de trolleala, dar e d-aia ieftina :)) eu zic sa cauti o hayabusa turbo si cu o instalatie de nos :))) Pt cat. A, s1000rr/H2 e pistol cu apa, rad baietii de tine si nu e bine :))

Fată, intrebarea nu doar ca suna aiurea, ci pare ca este. Practic vii pe un forum moto, sari peste toate discutiile despre motociclete de incepatori si te dai rotunda ca ai 25,000 de euro de dat pe o motocicleta, dar de fapt iti dau banii parintii ca tu nu esti in stare. Si vrei sa fii luata in serios - pentru ce, pentru banii parintilor?

Daca vrei sa traiesti, fa scoala si ia-ti o motocicleta de 5-600cc, nu racheta. Cu 20 de ore de scoala abia o sa stii sa schimbi vitezele la un GS 500, nu sa stapanesti un miar si sa ii dai goarna. Stii cat de greu e sa stapanesti o motocicleta care are demaraj mai puternic decat orice avion si stii cat de usor e sa mori pe motocicleta? In ultimii 12 ani de cand umblu pe 2 roti am ingropat prea multi cunoscuti si prieteni, asa ca in momentul in care vine oricine si spune ca vrea sa se suie direct pe o moto de viteza cred ca cea mai buna treaba ar fi vreo cateva nuiele la fund, sa ii iasa prostiile din cap.

Da, au fost vreo 2 care au inceput pe Busa si au supravietuit. Inca vreo 20 care nu au supravietuit. Crezi ca esti in top 10%? Pui pariu cu viata ta? Crezi ca daca iti rupi vreo cateva oase si au parintii bani de operatii la Viena si ani de recuperare o sa mai fii intreaga vreodata? Uita-te la Schumi, e leguma, vrei sa fii ca el?

Nu te osteni sa imi raspunzi. Nu ai ce spune inteligent decat ca iti iei un 500 macar un an, mai ales ca e si foarte ieftin, dar nu esti in stare sa ajungi la raspunsul ala. Ca nu arata cool, de parca conteaza cum arata cand inveti sa conduci. Schumacher a invatat sa conduca pe carturi, crezi ca aratau bine?