Jump to content

Parere pentru cat. A

Alicia
 Share

Recommended Posts

• Replies 131
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Eu il compatimesc. Cu tata notar si din 2015 inca nu a reusit sa stranga 30k ? Imposibil , asta daca nu opereaza mama (medicul) pe acolo...

Si-a schimat si userul , probabil vrea sa isi faca si schimbare de sex dupa ce isi ia racheta.

Fată, intrebarea nu doar ca suna aiurea, ci pare ca este. Practic vii pe un forum moto, sari peste toate discutiile despre motociclete de incepatori si te dai rotunda ca ai 25,000 de euro de dat pe o motocicleta, dar de fapt iti dau banii parintii ca tu nu esti in stare. Si vrei sa fii luata in serios - pentru ce, pentru banii parintilor?

Daca vrei sa traiesti, fa scoala si ia-ti o motocicleta de 5-600cc, nu racheta. Cu 20 de ore de scoala abia o sa stii sa schimbi vitezele la un GS 500, nu sa stapanesti un miar si sa ii dai goarna. Stii cat de greu e sa stapanesti o motocicleta care are demaraj mai puternic decat orice avion si stii cat de usor e sa mori pe motocicleta? In ultimii 12 ani de cand umblu pe 2 roti am ingropat prea multi cunoscuti si prieteni, asa ca in momentul in care vine oricine si spune ca vrea sa se suie direct pe o moto de viteza cred ca cea mai buna treaba ar fi vreo cateva nuiele la fund, sa ii iasa prostiile din cap.

Da, au fost vreo 2 care au inceput pe Busa si au supravietuit. Inca vreo 20 care nu au supravietuit. Crezi ca esti in top 10%? Pui pariu cu viata ta? Crezi ca daca iti rupi vreo cateva oase si au parintii bani de operatii la Viena si ani de recuperare o sa mai fii intreaga vreodata? Uita-te la Schumi, e leguma, vrei sa fii ca el?

Nu te osteni sa imi raspunzi. Nu ai ce spune inteligent decat ca iti iei un 500 macar un an, mai ales ca e si foarte ieftin, dar nu esti in stare sa ajungi la raspunsul ala. Ca nu arata cool, de parca conteaza cum arata cand inveti sa conduci. Schumacher a invatat sa conduca pe carturi, crezi ca aratau bine?

Bine voi face cum zici tu voi incerca un GS500 de inceput 1-2 ani si dupa ma voi orienta spre una mai puternica

O decizie inteleapta.

S-ar putea ca dupa sa iti dai seama ca vrei de fapt tip de motor: enduro, cruiser, chopper etc

Tot pe super sport voi ramane ca imi plac mult. dar m-am gandit de ce sa fac accident cu un motor de 26.000 de euro si sa-l stric mai bine cad cu unul de 2000-3000 de euro si dupa am siguranta ca cu SS-ul nu voi mai cadea asa usor

Wow ce victorie pentru moralisti ...

Ati ajuns la lacrimi de bucurie?Donez cateva pachete de servetele.

Eh voi incerca sa ascult sfaturile celor care au mai multa experienta credeam ca doar se face misto de mine dar vad ca sunt multi care zic ca nu e bine..deci voi asculta si de sfatul asta nu mor 2 ani daca stau pe un gs500 si dupa stau mai mult timp pe un SS frumos

Tot pe super sport voi ramane ca imi plac mult. dar m-am gandit de ce sa fac accident cu un motor de 26.000 de euro si sa-l stric mai bine cad cu unul de 2000-3000 de euro si dupa am siguranta ca cu SS-ul nu voi mai cadea asa usor

Bwaahahahahahahaa!!!!

Problema ta e ca se strica motorul in caz de accident? Asta e cel mai tare reply de pe topic. Ms pt portia de ras. :))))))

am bona de 16 :)

Pentru mine e cam ilegal. Imi trebuie peste 18...

» Post actualizat in 12 Aug 2018 20:14

Dupa ce o sa cazi primaoara o sa-ti iei o masina de 26000 de euro.

Pentru mine e cam ilegal. Imi trebuie peste 18...

» Post actualizat in 12 Aug 2018 20:14

Dupa ce o sa cazi primaoara o sa-ti iei o masina de 26000 de euro.

Pai o sa stau vreo 2 ani pe un motor mai slab sa am experienta voi face si calatorii mai lungi ca sa pot capata cat de cat experienta pentru un super sport

» Post actualizat in 12 Aug 2018 20:27

La urmatoarea tentativa sugerez sa pretinzi ca taticul este vames ...vorbim de resurse si mai babane.

adica ce vrei sa spui ca mint ? Tata e notar mama e doctor vrei sa iti si arat unde lucreaza sau ce

» Post actualizat in 12 Aug 2018 20:28

Bwaahahahahahahaa!!!!

Problema ta e ca se strica motorul in caz de accident? Asta e cel mai tare reply de pe topic. Ms pt portia de ras. :))))))

Pai ce nu se strica sau ce face praf la cea mai mica cazatura ?

Mna, poate sa verifice un moderator daca ip-ul “Aliciei” e acelasi cu al copilului de aseara cu un topic similar? Si dupa ce se confirma ca e acelasi ip sa primeasca un sut in piz ban regulamentar? Ms :)

inainte trollii erau fun, acum sunt de-a dreptul jenanti...

Mna, poate sa verifice un moderator daca ip-ul “Aliciei” e acelasi cu al copilului de aseara cu un topic similar? Si dupa ce se confirma ca e acelasi ip sa primeasca un sut in piz ban regulamentar? Ms :)

inainte trollii erau fun, acum sunt de-a dreptul jenanti...

Altul care nu are alta treaba .nici nu stiu de ce mai raspund si nu dau log off la forum si sa-mi vad de treaba. Poti sa comentezi cat vrei ampulea si sa insinuezi ce vrei ma doare fix in (cuvant urat) (am zis ca nu vorbesc urat dar cu oameni ca asta e foarte greu sa ma abtin dar unii is prea incuiati sa inteleaga) asa ca bafta la a fii idiot si a comenta ampulea la orice topic

Un trolat de succes este o arta in sine ....adica tre ceva cap , experienta...nu mere la oricine.

Tu esti ca aia ...vrem proaspat absolventi cu minim 10 ani experienta

:lol:

Deci tu crezi ca eu fac misto de voi sincer acum

Nu stiu unde vrei sa ajungi

Ca e mai rau cand te lovesti tu decat motocicleta. Pe aia o repari, pe tine mai greu. Sunt destui pe forum cu tije si suruburi in maini si picioare, cu clavicule si coaste rupte, etc. In caz de accident motocicleta e ultima grija, prima esti tu.