Sari la conținut
vn50

Organizare tururi pentru incepatori

Postări Recomandate

Pentru cei interesati, organizam tururi pentru incepatori. Detalii pe facebook cda.Romania.

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pe feisbuc nu sunt detalii. Eu unul nu am gasit decat pagina scolii moto. NIci o informatie legata de aceste tururi pentru incepatori. In alta ordine de idei, un incepator ar trebui sa mearga singur, sau , insotit doar de inca un mobrist. Pana isi da mana. Sau nu?

Editat de Adrian M.

Partajează acest post

Link spre post

Scrie aici

https://www.facebook.com/notes/cda-romania-%C8%99coal%C4%83-moto-turism2roti/plimb%C4%83ri-pentru-%C3%AEncep%C4%83tori-%C8%99i-nu-numai/266808407198849/

Dar astea nu sunt detalii, asta e un anunt in care iti zice sa suni la un nr de telefon.

Sa ne facem intelesi: ati postat aici, unde ne trimiteti pe o pagina de facebook iar de acolo ne puneti sa sunam la un nr de telefon. La telefon ce se mai intampla? te pun sa dai mail?

Partajează acest post

Link spre post

Nu, sa depui 10 ron in contul x, si, c prin magie, totul va fi dezvaluit! :))

Partajează acest post

Link spre post

Cursuri avansate pentru evitarea copacilor aveti in program? Intreb pentru un prieten.

Partajează acest post

Link spre post

Scrie aici

https://www.facebook.com/notes/cda-romania-%C8%99coal%C4%83-moto-turism2roti/plimb%C4%83ri-pentru-%C3%AEncep%C4%83tori-%C8%99i-nu-numai/266808407198849/

Dar astea nu sunt detalii, asta e un anunt in care iti zice sa suni la un nr de telefon.

Sa ne facem intelesi: ati postat aici, unde ne trimiteti pe o pagina de facebook iar de acolo ne puneti sa sunam la un nr de telefon. La telefon ce se mai intampla? te pun sa dai mail?

Toate astea și mai multe, i episodul următor :))

Partajează acest post

Link spre post

Care se baga la un pariu că dispare anunțul pân' la miezu' nopții? :)

Partajează acest post

Link spre post

Ma bag eu la pariu. De ce sa dispara, are tot ce ii trebuie , ti-a captat atentia, ti-a starnit curiozitatea, iti dezvolta latura de detectiv...mie imi place, ma inscriu daca reusesc. Sigur nu vor fi multi, asa ca e perfect.

Pe ce pariem? :))

Partajează acest post

Link spre post

Aia de la scoala moto facuta de mine organizau periodic excursii. Anuntau excursia, data, pretul. Ceea ce era super ok, normal si de bun simt. Plus ca erau primiti, in principiu, fostii elevi ai scolii.

Astia sunt niste labari tristi si nesimititi. Cum altfel poti numi pe cineva care asteapta sa ii pice para in gura? Plm, e ca si cum o agentie de turism te roaga sa te treci tu pe o lista si cand s-au strans destui te anunta ei.

Editat de XaeL

Partajează acest post

Link spre post

Ma bag eu la pariu. De ce sa dispara, are tot ce ii trebuie , ti-a captat atentia, ti-a starnit curiozitatea, iti dezvolta latura de detectiv...mie imi place, ma inscriu daca reusesc. Sigur nu vor fi multi, asa ca e perfect.

Pe ce pariem? :))

Hmmm, pe o limonadă la întrunirea moto de weekend-ul asta de la Balta Albă sau pe o bere la concertul Rotting Christ din toamna? ;)

Eu nu am fost curios sa deschid acel link deoarece cred ca este o lipsă de respect față de utilizatorii acestui forum sa îți faci publicitate aici, însă datele foarte importante sa le pui pe altul. Dar poate sunt eu mai ciudat...

Partajează acest post

Link spre post

Bine, mai degraba e posibila a 2 varianta. Desi limonada suna mai bine.

» Post actualizat in 30 Aug 2018 21:05

Miezul noptii :)))

Partajează acest post

Link spre post

Cred că e moderatorul care trebuie in concediu, fara acces la internet... Dar, asta e, pariul e pariu! :)

Partajează acest post

Link spre post

Da, anuntul nu poate fi accesat! Totusi ma bucur ca pot raspunde aici si sper sa poata fi vizualizat textul acesta.

Imi pare rau ca m-am gandit sa postez aici asa ceva. In afara de mistocareli si jigniri, nu se poate sa primesti.

Domnilor, imi pare rau si va rog sa ignorati acest mesaj.

» Post actualizat in 31 Aug 2018 07:59

Din pacate, observ ca intentia mea nu a fost bine primita pe forum. Nu reusesc sa inteleg un lucru...cand cineva nu e interesat, oare de ce trebuie sa arunce cu noroi?

Intentia a fost cea mai buna. Abordarea, a fost asa cum am gandit-o. Nu sunt un vanzator de publicitate si nici nu am cunostinte de marketing. Am vrut doar sa imi impartasesc experienta cu cei care au aceeasi pasiune. Atat. Era mai simplu daca cei mai priceputi ca mine in acest domeniu, spuneau ca am abordat gresit problema si imi si ofereau varianta corecta, din punctul lor de vedere.

» Post actualizat in 31 Aug 2018 08:03

Motivul este ca nu vizitez frecvent forumul si nu as putea raspunde unor eventuale intrebari/solicitari puse aici. Atat. Nu trebuie interpretat ca fiind rea credinta in mesaj.

Partajează acest post

Link spre post

Dai subscribe la topic si primesti un mail cand comenteaza lumea, nu trebuie s intri sa verifici periodic.

Si politicos asa e , sa pui info aici, nu linkuri.

O zi buna!

Partajează acest post

Link spre post

Am inteles! Ma voi conforma pe viitor. Multumesc pentru sfat!

Partajează acest post

Link spre post
:)))

Cred că e moderatorul care trebuie in concediu, fara acces la internet... Dar, asta e, pariul e pariu! :)

Partajează acest post

Link spre post

Am inteles! Ma voi conforma pe viitor.

Cand?

Partajează acest post

Link spre post

Cursuri avansate pentru evitarea copacilor aveti in program? Intreb pentru un prieten.

te-ai imprietenit cu xaelu?

Partajează acest post

Link spre post

Eu nu te-am injurat de mama, da?

Partajează acest post

Link spre post

Maestre, daca ma zbateam putin acum aveam un copil de varsta copilului asta. Hai ca asta e buna, auzi, sa ma imprietenesc cu el. Si cand o vrea sa se joace, ce fac? Ii redirectionez pe aia cu defrisarile pe traseul astuia, ca daca tot se intampla, macar sa fie un fenomen controlat, stii ce zic?

Era o simpla satira.

Partajează acest post

Link spre post

@bec: tocmai ce spuneam.... un idiot prețios si plin de el. Cum plm sa fii prieten cu asa ceva? Poate e mai normal in afara forumului, cine stie...

Oricum, omul comentează despre mine pe neveu. In caz ca nu stiai, mi-a dat block si nu vede ce scriu. Dar el scrie despre mine ce il mai taie capul. Mai retardat de atat, chiar nu se poate.

Parca e un copil care te face in toate felurile strigand cat poate de tare dar el nu te aude ca si-a pus mainile la urechi.

Editat de XaeL

Partajează acest post

Link spre post

Uite, acuma vede: ;)

@bec: tocmai ce spuneam.... un idiot prețios si plin de el. Cum plm sa fii prieten cu asa ceva? Poate e mai normal in afara forumului, cine stie...
Oricum, omul comentează despre mine pe neveu. In caz ca nu stiai, mi-a dat block si nu vede ce scriu. Dar el scrie despre mine ce il mai taie capul. Mai retardat de atat, chiar nu se poate.
Parca e un copil care te face in toate felurile strigand cat poate de tare dar el nu te aude ca si-a pus mainile la urechi.

Partajează acest post

Link spre post

Uite, acuma vede: ;)

mersi, chiar cautam un ajutor in directia asta si nu gaseam :alcy:

pot sa mai apelez si alta data?

Partajează acest post

Link spre post

Scrie aici

Necunoscuti, anonimi care nici macar nu se chinuie sa descrie ceva mai mult evenimentul, firma lor, persoanele implicate, puncte de plecare ca traseu, numar minim-maxim de persoane, tarife intre maxim si minim, ce se poate si se va invata prin aceste cursuri, in afara de perfectionarea tehnicilor de circulatie, etc si etc...

Incepatori in afacere sau tepari. Este bine ca, macar cu cateva din postarile de pe forum, poate pe viitor isi detaliaza mai mult initiativa si afacerea, deloc rea, dupa parerea mea. Insa, sunt altii care o fac deja cu mult inainte, au de recuperat mult. Nu e ticsita piata, dar poate, invata de la altii putin.

Editat de misionaru

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.