Sari la conținut

Caut ZX6R 636 2003-2004 de dezmembrat aproape de Bucuresti


mdx
 Share

Postări Recomandate

Salutare! am nevoie de capacele de la arborele cu came pentru un zx6r 03 04 daca are cineva. nu stiu daca se potrivesc de pe ani de fabricatie anteriori sau ulteriori dar sunt dispus sa il incerc.

O poza informativa (este de pe un 98-02) :

 

PS: alte piese de dezmembrat precum contactul si cheia, carenele sau farurile mi-ar fii utile.

post-98469-0-29232200-1535662153_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lagarele in capacul ala sunt prelucrate impreuna cu chiulasa. Un capac provenit de pe alta chiulasa nu se va potrivi 100%, sunt piese care se inlocuiesc impreuna. Ca in practica ar putea functiona cumva nu inseamna ca reparatia e corecta si "kosher".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

Cauta pe olx "carene fibra" si o sa gasesti un tip din Onesti daca nu ma insel, ce face carene din fibra. Si-a luat recent un amic de la el pentru modelul tau si sunt ok.

Editat de MadalinM.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ciobanul ala bășit?(preser). Îl știu de când cerea 350e pe o asa zisa motoreta.cadrul din țevi homemade și motor nefunctional facut după ureche,

Fiecare cu parerea lui!Eu am fost saptamana trecuta la el pt ceva la babă,necunoscandu-l pana atunci

Pretul mai mult decat bun la piesa respectiva si omul de nota 10....vorbesc din pct meu de vedere!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...