Sari la conținut
kreptor

Aparat de sudura ..de putere!

Postări Recomandate

Aparat ptr sududura masiva gen ..elemente devgrosime mai mare de 3 mm ( in carne ) cum se spune la romani.sudeaza impecabil cu electrog gros de 3 -4 mm supertit.cabluri groase de nadejde, cleste principal si de masa in stare ff buna. Ce i ar trebui..o masuta cu role ca este destul de greu. Ofer transport contra cost in limita a 100 km...ptr proba . Se afla in campina ph. Detalii aici , in pm sau la tel 0729957538 ( cu un sms inainte) pret 350 lei usor negociabil.

» Post actualizat in 02 Sep 2018 17:42

** cu electrod..

post-8227-0-25204300-1535909559_thumb.jpg

post-8227-0-41495700-1535909577_thumb.jpg

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

vandut tot undeva pe la tara gen ... sa te gospodaresti cu el ca in orase clar nu se mai foloseste asa ceva sunt altele la aceasi bani care au maxim 5 kg... si foarte robuste

Partajează acest post

Link spre post

Am si eu din acela....insa..cele din varianta lowcost sunt bune ptr orce mai putim ptr sudura. Cu ce am eu aici ...sudezi toata ziua...exact cum am spuscordon peste cordon...faraxsa se supraincslzeasca...sa se opreasca....etc. de aceea am specificat( de putere) ptr ca nu poti suda cu electrod den 2 2,5. Amperajul fiind prea mare.

Partajează acest post

Link spre post

Am si eu unul aproape la fel,este un aparat de uz industrial,poti suda cu el oricat si pretul este un sfert din cat am platit pentru al meu.

Partajează acest post

Link spre post

Vindut! Multzam motociclism.ro!

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.