Sari la conținut

Crash paduri GSX600F 2004


Moshu79
 Share

Postări Recomandate

Ms colegu'. I-am scris asta seara, poate am noroc


» Post actualizat in 06 Sep 2018 15:58

Mi-a raspuns intr-adevar la mail...dar omul asta este frustrat rau de tot. Un nesimtit.--va povestesc si de ce-- Varianta de crashpaduri pe care mi-a dat-o este super ok ca si pret, insa mie personal imi par cam scurte (toata lumea stie ca GSXF-urile au carenele si semnalizarile mai voluminoase). I-am dat omului telefon sa ma asigur ca totul este ok si sa fac comanda..bai frate si incepe asta ca ce eu sunt mecanic sa am pareri, ca el nu sta de vorba decat cu mecanici si pe lucruri concrete nu pareri. La un moment dat, plictisit am incheiat conversatia. Asa este nu sunt mecanic si nici alti colegi de aici de pe forum nu sunt, asta nu inseamna ca nu avem voie sa punem o intrebare....Bai sa ne fie rusine,,nu suntem mecanici..nu avem voie sa punem intrebari si sa ne spunem parerea :) sa mai vad eu vreunul ca isi da cu parerea direct la tipul asta va trimit :)


» Post actualizat in 06 Sep 2018 19:03

http://dillypoint.ro/zen/index.php?main_page=product_info&cPath=3247_5181&products_id=6797

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...