Sari la conținut
un_aiurit

vand ktm exc 200

Postări Recomandate

vand ktm exc 200 din 2009 inmatriculat pe romania.de circa 50 de ore s-au schimbat urmatoarele:bloc motor,capac ambreiaj cu power valve,power valve,rulmenti ambielaj,simeringuri motor,biela,cilindru si piston,cilindru receptor ambreiaj-toate noi.Extra la el :handguard cycra,protectie capac ambreiaj,tublis spate,mousse fata.rezervor marit de 11 litri transparent.locatie bucuresti,pret fix 2800 euro.tel 0731027672.

post-52345-0-40941700-1536216311_thumb.jpg

post-52345-0-59111000-1536216347_thumb.jpg

post-52345-0-26605900-1536216439_thumb.jpg

post-52345-0-41988700-1536216483_thumb.jpg

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

As avea si eu cateva intrebari:

De cand ai tu 200-le, si cate ore ai facut cu el?

S-a folosit pe coclauri sau competitii? Plasticele alea verzi par a fi de la sponsor. Daca s-a mers la competitii, a fost inainte sau dupa ce s-a schimbat blocul?

Ce alte interventii ar mai fi necesare pentru niste iesiri la padure?

Inaltimea la sa este standard, 960mm, sau a fost modificat pentru cineva anume?

Multumesc

Partajează acest post

Link spre post

Salut ,plasticele au fost facute de firm pentru care inca lucrez.Am mers la cateva concursuri dar la clas hobby,nu ma dau foarte bine.Blocul motor s-a schimbat in primavara,cel vechi era sudat(asa am cumparat motocicleta)Ore de cand am schimbat blocul cred ca sunt 10 ,motorul il am de doi ani si am facut cu el cam 40 de ore.Nu mai trebuie facut nimic la motor,doar trebuie sa ii schimb eu cauciucul pe spate ,il am pe cel nou dar nu am ajuns sa il schimb.Il dau cu proba.Daca esti din bucuresti il poti proba la coclau.Dupa cum ziceam motorul l-am facut pentru mine dar plec din tara ,pot pune si biletele de avion doar dus pe 4 octombrie daca nu crede cineva.

» Post actualizat in 15 Sep 2018 19:39

Are inaltimea standard si arcuri pentru 110 kg dar am si arcuri pentru 70-80 kg.

Partajează acest post

Link spre post

Ok am inteles. Pot sa ajung la coclau, dar nu te-am sunat pentru ca weekendul asta lucrez si nu avea rost.

Eu intru la categoria musca, in jur de 70kg. Eu lucrez in mod normal luni-vineri 9-18. Nu stiu daca mai este lumina dupa 19, asa ca ar ramane pe sambata viitoare de dimineata. Daca este ok pentru tine, ramane stabilit.

Partajează acest post

Link spre post

Eu sambata viitoare voi fi plecat,si duminica as putea doar dimineata in jur de 10.Asta daca nu o vand pana atunci

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.