Sari la conținut
PICAMAR

Ram Mounts, in stoc la Motor-inn

Postări Recomandate

Kit X-Grip Fork Stem Ram Mounts - 317Lei. Link

RAM-B-176-A-UN7U este alcătuit dintr-o bază cu furcă, un braț dublu scurt și un suport universal RAM® X-Grip®. Suportul RAM® X-Grip® inclus are un design curat și inteligent, cu patru picior, care oferă o mare putere sportivă fără a vă ascunde telefonul în spatele plăcuțelor de spumă și din plastic. Suportul RAM® X-Grip® încărcat cu arc se extinde și se contractează, permițând o potrivire perfectă personalizată a telefonului dvs. mobil
Acest kit este conceput pentru a se monta in jugul superior al furcii.
RAM-B-176-A-UN7UIU2.jpg
Kit X-Grip U-Bolt - 316Lei Link
RAM-B-149Z-UN7U este alcătuit dintr-o bază din zincată cu bolț dublu, braț dublu și un suport universal RAM® X-Grip®. În acest pachet este inclus hardware care va găzdui șine de la 0,50 "la 1,25" în diametru. Baza include capace de acoperire negre care trebuie plasate peste capetele expuse ale u-boltului. Suportul este proiectat cu un sistem RAM cu bile de cauciuc și un soclu cu diametru RAM, care are puncte de reglare la ambele capete ale brațului dublu, ceea ce permite reglarea aproape nelimitată și unghiurile de vizualizare perfecte. o lățime minimă de 0,5 ". Suportul RAM® X-Grip® inclus are un design curat și inteligent, cu patru picior, care oferă o mare putere sportivă fără a vă ascunde telefonul în spatele plăcuțelor de spumă și din plastic. Suportul RAM® X-Grip® încărcat cu arc se extinde și se contractează, permițând o potrivire perfectă personalizată a telefonului dvs. mobil.
RAM-B-149Z-UN7UIU2.jpg
Kit X-Grip Brake/Clutch Reservoir - 348Lei Link
RAM-B-174-UN7U este alcătuit din componente pentru montarea rezervoarelor de frână / ambreiaj cu diametrul de 0,5 "până la 1,25", braț dublu și suport universale RAM® X-Grip®. Conceput pentru montare este un sistem cu bilă și capăt de cauciuc brevetat cu diametrul de 1 ", cu puncte de reglare la ambele capete ale brațului de prindere, aceasta cu o rotire a butonului brațului, vă permite să mutați suportul RAM® X-Grip® la nivelul optim Poziția de montare a rezervoarelor de frână / ambreiaj include atât șuruburi de montare standard, cât și metrice. Suportul RAM® X-Grip® inclus are un design curat și inteligent, cu patru picior, care oferă o putere de stocare sportivă fără ascunderea telefonului în spatele plăcuțelor de spumă și a plasticului . Suportul RAM® X-Grip® încărcat cu arc se extinde și se contractează, permițând o potrivire perfectă personalizată a telefonului dvs. mobil.
RAM-B-174-UN7UIU2.jpg
Baza Cu bila Ram Mounts - 130Lei Link
Se monteaza direct pe capacul rezervoruluil. Se potriveste la BMW si Kawasaki
Pentru Honda, Suzuki, Yamaha accesati Linkul acesta.
410e6IWqF1L._SX342_.jpg
Accesoriile se pot cumpara si separat.
Pentru a vedea si restul produselor, va rugam sa vizitati site-ul nostru, www.motor-inn.ro
Link direct catre produsele ram, AICI
Adresa magazin : soseaua Nicolae Titulescu Nr. 155, Bl 21 Parter, sector 1 Bucuresti
0736530530, 0736639009

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu e Ram Mount dar il folosesc de o vara si pana acum a fost ok!Sa nu mai zic ca m-a costat 15 lei si 3 minute de munca!

post-79035-0-63221400-1536256883_thumb.jpg

Partajează acest post

Link spre post

Culmea ca mai erau doua topicuri pe care se vindeau asemenea prinderi, preturile erau cam la fel, si acolo nimeni nu a comentat nimic ca sunt preturile care sunt.

Partajează acest post

Link spre post

Nu vrem sa intram intr-o polemica legata de preturi, cu totii am auzit de expresia "sunt prea sarac ca sa-mi cumpar ceva ieftin". Stim de unde vine, din practica.

Cum ati vazut pe site, noi vindem si altele similare, dar vrem sa promovam pe cele mai bune.

De ce RAM?

- materiale de calitate- aluminiu, otel protejate la intemperii

-personalizabile - vrei sa-ti montezi o camera? Nicio problema. Vrei sa-ti pui un GPS? Nicio problema. Iti schimbi motocicleta si vrei sa-l montezi pe ghidon? Nucio problema

- sigure - sunt produse destinate si pentru off-road, barci, avioane, aplicatii industriale. Se folosesc aceleasi materiale, acelasi concept. In cazul acesta exista banda de cauciuc care siguranteaza suplimentar telefonul

- iti ajustezi telefonul in cea mai vizibila pozitie beneficiind de o infinitate de pozitii de reglaj.

-usor de instalat, usor de pus si scos telefonul

Partajează acest post

Link spre post

Nu e Ram Mount dar il folosesc de o vara si pana acum a fost ok!Sa nu mai zic ca m-a costat 15 lei si 3 minute de munca!

E un anunt de vanzare, pe cine crezi ca intereseaza ce folosesti tu? Din partea mea poti sa-l prinzi si cu elastic...

Partajează acest post

Link spre post

Imi place maxim ideea de a pune un telefon de 2000-3000 lei pe un suport de 15-20 lei... dar na,unii nu au o problema cu asta,eu personal AM

Editat de AparTeGeorge

Partajează acest post

Link spre post

E un anunt de vanzare, pe cine crezi ca intereseaza ce folosesti tu? Din partea mea poti sa-l prinzi si cu elastic...

Din punctul meu de vedere putin ma intereseaza com-ul tau....am postat in ideea ca poate nu toti isi permit

Imi place maxim ideea de a pune un telefon de 2000-3000 lei pe un suport de 15-20 lei... dar na,unii nu au o problema cu asta,eu personal AM

Nu am contestat calitatea produsului din contra recomand...doar ca eu,moldovean sarac fiind,am un telefon de cativa lei,o mobraveche vai mama ei si nu imi permit...

Partajează acest post

Link spre post

Din punctul meu de vedere putin ma intereseaza com-ul tau....am postat in ideea ca poate nu toti isi permit

Nu am contestat calitatea produsului din contra recomand...doar ca eu,moldovean sarac fiind,am un telefon de cativa lei,o mobraveche vai mama ei si nu imi permit...

Eu nu am facut referire la tine, fiecare foloseste ce il duce capu'

Mult noroc 👍

Partajează acest post

Link spre post

Aveti si un schimb de ulei inclus in pretul asta?

Aparent economia slaba chiar merge mana in mana cu mintea odihnita

Partajează acest post

Link spre post

Urmăream demult un kit u-bolt de la RAM, pana la urma l-am cumpărat la super preț de la Motor Inn: 285 lei. Recomand tuturor atat produsul cat și magazinul.

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.