Sari la conținut
PowerTibor

Site-uri online pentru echipamente marimi mari?

Postări Recomandate

Am reusit sa rezolv si eu ca sa incep scoala, dar as vrea sa ma interesez si de un echipament, problema e ca in magazine marimea cea mai mare nu ma incape nici pe un picior :)) Siti ceva site-uri, de la noi sau de afara care sa livreze si in Romania, cu marimi si pentru cei mai mari, ca mine?

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am reusit sa rezolv si eu ca sa incep scoala, dar as vrea sa ma interesez si de un echipament, problema e ca in magazine marimea cea mai mare nu ma incape nici pe un picior :)) Siti ceva site-uri, de la noi sau de afara care sa livreze si in Romania, cu marimi si pentru cei mai mari, ca mine?

Daca esti din Bucuresti,poti incerca la Shop4Moto,cred ca aduc si marimi mari.Cel mai bine da-le un telefon si vezi ce si cum.

http://www.shop4moto.ro/

Din punctul meu de vedere (ca incepator),cred ca cel mai bine e sa probezi inainte,mai ales casca

Bafta!

Editat de lokko_boy

Partajează acest post

Link spre post

exista kronau moto, care aduc orice vrei tu de pe louis.de (un fel de distribuitor oficial); kronau livreaza si in tara, magazinul e in bucuresti

si mai erau unii care livreau in tara echipamente de pe fcmoto.de, am un lapsus acum; magazinul fizic tot asa, in bucuresti

Editat de XaeL

Partajează acest post

Link spre post

Salut, daca intri pe grupul #motociclisti de pe fb o sa gasesti mai multe postari de la Dan Ghiorghiu 0766.923.943 sau ( https://www.facebook.com/MOTO-JOY-444444702576291/ ) care face echipament moto la comanda, arunca o privire, lucreaza bine si are preturi romanesti. Succes !

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.