Jump to content
Sign in to follow this  
Nicku_R

Vand vesta cu airbag HIT-AIR

Recommended Posts

Dragi colegi,

Vand vesta cu airbag HIT AIR. Am cumparat-o in aprilie 2018 si am folosit-o jumatate din autostrada spre mare - o vand pentru ca nu m-am obisnuit cu ea si pentru ca sta in dulap 5 luni. Stare impecabila - ofer si toate actele, cred ca este inca in garantie. Marime L, mie imi vine bine peste geaca moto ( 1.82 si 80 de kg).

Vesta am cumparat-o de aici: https://protectii-moto.ro/ro/veste-moto-airbag/35-vesta-moto-cu-airbag-vhr.html , a costat 1850 de lei(cu butelia de CO2).

Pret cerut 1600 de lei usor negociabil.

Vesta se poate vedea in Bucuresti, mi-e mai usor in sectorul 1 si 2.

Modalitate de contact: PM sau 0730936270

post-95267-0-47126700-1537547692_thumb.jpg

post-95267-0-04856800-1537547697_thumb.jpg

post-95267-0-26271800-1537547704_thumb.jpg

post-95267-0-88885600-1537547710_thumb.jpg

post-95267-0-54579100-1537547934_thumb.jpg

Edited by Nicku_R

De curiozitate: dupa ce se umfla odata se mai poate refolosi sau este ca la masina, se inlocuieste?

Se poate refolosi cum a spus si vanzatorul, dar, ca exista un dar, trebuie verificata ca nu cumva traiectul aerului sa fi fost intepat. Tarsaiala, etc.

Din motive de primava facem un update la pret - 1500 ron negociabil.

Ai să-ți vinzi tu vesta pe motociclism.ro cînd nu o să mai am eu păr pe c***e.

Pune-o în plm pe olx sau alte asemenea. Aici băjeții își cumpără lucruri noi ori dacă nu, vor istoricul gecii dar știi cum? Tre să știi ce plm a mîncat croitoreasa care a cusut dungile alea gri în ziua cînd a primit comanda pentru vestă, să afli dacă ăla care a umplut butelia de CO2 purta sau nu mănuși și dacă persoana responsabilă cu inspecția produsului era bărbat sau femeie. Desigur, dacă era femeie trebuie să știi data de expirare a tampoanelor folosite iar dacă întîmplător purta unul în ziua inspecției, tranzacția e anulată by default.

Cat e de negociabil, tinand cont ca noua costa 1500 ron (asa apare in linkul pus de tine in primul post)?

Acum 26 minute, raluca_carlan a spus:

Cat e de negociabil, tinand cont ca noua costa 1500 ron (asa apare in linkul pus de tine in primul post)?

Mie link-ul imi arata 409 euro fara butelie CO2....

Ar fi bine ca 409 euro sa fie 1500 lei :)

In link apare 1580, nu 1500. Tot in link scrie ca in banii astia butelia de gaz nu e inclusa. Tot in link scrie ca produsul nu e disponibil pe stoc. Dar am o banuiala ca oricum nu erai interesata sa cumperi ci doar "vigilenta", chiar daca alterezi informatiile cum iti convine.

Asa este, Fuchsia are dreptate. Costa 1580 fara butelie. Nu am vazut ca nu contine butelia de CO2. Imi retrag cuvintele, imi cer scuze fata de initiatorul topicului, si ii urez bafta la vanzare.

Pret nou: 1400 lei

La 24.02.2019 la 13:13, zÎmbesc a spus:

Ai să-ți vinzi tu vesta pe motociclism.ro cînd nu o să mai am eu păr pe c***e.

Pune-o în plm pe olx sau alte asemenea. Aici băjeții își cumpără lucruri noi ori dacă nu, vor istoricul gecii dar știi cum? Tre să știi ce plm a mîncat croitoreasa care a cusut dungile alea gri în ziua cînd a primit comanda pentru vestă, să afli dacă ăla care a umplut butelia de CO2 purta sau nu mănuși și dacă persoana responsabilă cu inspecția produsului era bărbat sau femeie. Desigur, dacă era femeie trebuie să știi data de expirare a tampoanelor folosite iar dacă întîmplător purta unul în ziua inspecției, tranzacția e anulată by default.

Cata dreptate poti avea. Daca nu vinzi ceva nou la juma de pret, e jale. Toti cauta sa ti demonteze afirmatiile, asa din spatele tastaturii, daca cumva nu ai nervii si calmul necesar si indraznesti sa spui ceva inediat esti samsar, bisnitar, samd. Unii doar interesați in pm, daca i rogi sa sune, se dau,, raciti,, si tot asa. Plm. 

Din pacate aveti dreptate, update de pret: 1200 lei