Sari la conținut

CHISINAU DE TOAMNA


ianachim
 Share

Postări Recomandate

sambata 6 oct am o .. lucrare la chisinau

asa ca as vrea sa plec vineri pe la 14.30. spre chisinau

sambata sunt blocat pana pe la 16.30 si dupa asa veni spre casa

cinva interesat de o tura??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

rezultatul financiar al lucrarii se imparte in mod egal cu insotitorii? :-L

rezultatul financiar al lucrarii se imparte in mod egal cu insotitorii? :-L

Are pe acolo o moldoveanca, o ajuta sa culeaga via, ce sa mai una alta. Daca ar fi fost celalalt weekend m-as fi bagat si eu ☺️ Doar de dragul de a vizita una din cramele de acolo.

» Post actualizat in 02 Oct 2018 10:22

pune poze cu "lucrarea", asa poate apar mai multi amatori...si nu ar strica si neste detalii, cum ar fi cati m are picioarele "lucrarii", e blonda ,bruneta, roscata ....lucrarea :crack:

Cica daca stai pe Tinder in Iasi, bate range-ul pana la Chisinau fara probleme. Gasesti ceva lucrari acolo la sigur.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma gandesc (desi asta era tura de noiembrie/decembrie), dar sa plec de sambata si sa ne intoarcem impreuna. Numai sa vad cum voi sta cu timpul.

Oricum, atentie ca pe drumul lung si bun de dupa vama pana la intrarea in Chisinau patruleaza politia la cules de spagi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Patruleaza o lae. Si era duminica atunci cand am fost noi. Cred ca maaaaxim 5 masini de politie am vazut de la Sculeni la Chisinau (via Calarasi) si apoi spre Albita. Dar cred ca exagerez cu alea 5 masini. Si numa' incet n-am mers. Exceptand gropile in care era sa sfarm jantele de la mobra. Si n-au fost deloc putine.

Editat de Lucian_M
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate stiau ca vii si, plini de respect, s-au retras.

Lae-ne-lae, am lasat pe drumul ala 200 de lei, cand nu am fost atent - cam hamesiti baietii, dar simpatici. Nu am facut decat de 3 ori drumul, insa de fiecare data am dat de ei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiu de la un prieten ca a trecut torpila pe langa ei, l-au oprit altii in alta localitate, era caz clar de luat permisul, le-a dat niste lei romanesti si a scapat. Or fi povesti, mint si eu.

Referitor la plimbarea mea, desi in w-e, nu am vazut decat cateva masini. Radare nu aveau decat in capitala lor, pe stalpii de pe bulevardul principal.

Editat de Lucian_M
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...