Sari la conținut

Accident la intrare pasaj obor


yusuf
 Share

Postări Recomandate

Nu mai aruncati cu cacao in motoristi ca ei nu fac greseli

=))


» Post actualizat in 03 Oct 2018 06:05

B-62-MAT care esti ma?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Taxiul a vrut sa intre în pasaj de pe o străduță laterala.asa finuț.peste 2 benzi

 

Nu are nicio gara cu faptul ca era taximetrist. Manevra aia se face in zona aia de... n ori pe zi, de la taximetristi, la turisme, la utilitare... ce vrei tu... pana si miliatia c.... cucului face manevra aia asa... ca e mai simplu.

Ma intorceam de la munca la momentul accidentului. Banda libera... relativ, muscat din gaz... obstacol neprevazut... patzasti :(

Sanatate riderului si pasagerei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am fb si tot nu vad pozele. Daca pui link de pe un grup din care nu facem parte, le pui degeaba.

 

 

Ne pare rău, acest conţinut nu este disponibil momentan

Linkul pe care l-ai deschis a expirat sau pagina este vizibilă doar pentru o audienţă din care nu faci parte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

atunci nu vezi pozele si ce au mai scris ceilalti, simplu

 

Dacă vrei să fii constructiv pe topic, postează tu pozele de pe acel site, aici. Accesul la informația pe care o referențiezi nu ar trebui să fie condiționat.

 

Postarea de link-uri sterile e ca trasul de gaz pe drept: orice fraier poate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu scarba intru mereu pe forumul asta infect, dar lasand asta la o parte :)

Alex si Diana sunt stabilizati si constienti. Vor fi bine, restul e can-can pentru gurile rele care bantuie degeaba pe aici cu viteze astronomice la internet.

Pup..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte bine. Atunci cere inchiderea topicului.

Si celor raniti spor la recuperarea fizica si la recuperarea pagubelor.

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am fb si tot nu vad pozele. Daca pui link de pe un grup din care nu facem parte, le pui degeaba.

 

Ne pare rău, acest conţinut nu este disponibil momentan

Linkul pe care l-ai deschis a expirat sau pagina este vizibilă doar pentru o audienţă din care nu faci parte.

Pentru ca esti *** si ai luat Block 🤣🤣🤣

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Nu are nicio gara cu faptul ca era taximetrist. Manevra aia se face in zona aia de... n ori pe zi, de la taximetristi, la turisme, la utilitare... ce vrei tu... pana si miliatia c.... cucului face manevra aia asa... ca e mai simplu.

Ma intorceam de la munca la momentul accidentului. Banda libera... relativ, muscat din gaz... obstacol neprevazut... patzasti :(

Sanatate riderului si pasagerei.

 

Foarte adevarat ceea ce spune colegul aici, plus ca din cauza masinilor parcate pana pe coltul stradutei chiristigiilor, nu ai suficienta vizibilitate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...