Sari la conținut

Accident la intrare pasaj obor


yusuf
 Share

Postări Recomandate

cu scarba intru mereu pe forumul asta infect, dar lasand asta la o parte :)

Alex si Diana sunt stabilizati si constienti. Vor fi bine, restul e can-can pentru gurile rele care bantuie degeaba pe aici cu viteze astronomice la internet.

Pup..

Nu mai intra, sau ia cu lamaie, sa-ti mai taie greata...

 

Sanatate celor doi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si astepti invitatie? intra in grup.

 

aici pe forum nu a trebuit sa iti faci cont ca sa postezi? e greu

 

 

Ce zic eu si ce intelegi tu. Nu era vorba neaparat ca nu sunt in acel grup, desi nici nu pot sa imi fac pentru ca nu imi arata nici macar cum se numeste marele grup. Ideea era ca, aici, nefiind facebook si cum nu toata lumea are cont fb sau e membru in acel grup, frumos ar fi sa puneti linkuri de la pagini deschise pentru toti.

 

Da, e greu, se pare...Las-o asa.

 

Pentru ca esti *** si ai luat Block

 

Bai, tot ce se poate. Uite, acum aveam nevoie de acel grup :))

Editat de misionaru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-a luat block. E grup inchis. Nu vezi postarile pana nu dai join. Iar mesajul ala de eroare nici macar nu are bunul simt sa te duca pe pagina grupului sa dai join.

» Post actualizat in 04 Oct 2018 12:01

P.s. oricum grupul ala e de caca.t. a postat un coleg (forumist) o poza si au pus-o cu watermark-ul lor pe ea. Dupa care s-au certat si a fost dat afara din grup. Poza a ramas, cu watermark-ul lor pe ea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-a luat block. E grup inchis. Nu vezi postarile pana nu dai join. Iar mesajul ala de eroare nici macar nu are bunul simt sa te duca pe pagina grupului sa dai join.

» Post actualizat in 04 Oct 2018 12:01

P.s. oricum grupul ala e de caca.t. a postat un coleg (forumist) o poza si au pus-o cu watermark-ul lor pe ea. Dupa care s-au certat si a fost dat afara din grup. Poza a ramas, cu watermark-ul lor pe ea.

Sau esti tu prea prost si te bate Facebook ul 🤣

 

Hai, mai cauta un copac, poate ai treaba si te retine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...