Sari la conținut

Accident


Kosh
 Share

Postări Recomandate

Care stare de soc prietene, popa asta are 4 accidente la activ.

Cel de acum e identic cu unu' de acu' doi ani cand un Taxi a trebuit sa intre in sant ca sa-l evite pe popa care a facut aceeasi manevra, tot acolo.
Popa are antrenament la d'astea...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu, frate. Il tii de vorba.

Nu-l lasi sa moara singur.

Nu-l lasi acolo si tu te duci la dreaq la 300 de metri.

Mai esti si popa in sat. Tu esti ala cu morala, cu bunatatea cu prostiile astea.

Si taman tu te comporti ca un jeg.

 

 

Victima se numeste Cezar si este din comuna.

Desi exista un "motociclist" acolo care o arde racing seara cu un moto galben si doar cu casca, din cate mi s-a spus, nu este cel decedat aseara.

Da si ce voiai ma sa ii faca, sa il tina de mana pana moare. Daca asa i-a fost sa moara, putea sa-i recite si Luceafarul (ma refer sa il tina de vb. foarte mult). Te asigur ca nu avea casca legata pe cap.

Care-i legatura ta cu acest motociclist, doar ca accidentul s-a intamplat in fata casei parintilor tai si curiosi de fel, ca asa e lumea, parintii de motociclist fiind, au incercat sa faca poze sau sa iti povesteasca treaba pentru ca au un baiat motociclist ?

Nu vezi ca o dai in penibil deja ? Ala daca era sa moară, aia i-a fost. Fiecare va suporta consecintele in cazul incercarii unei musamalizari. Nu inteleg ce pari asa repezit si te agiti aiurea ca un pepsi. Atitudinea ta crezi ca produce vreun efect in sensul bun pe acest forum ?

Stii vorba aia : daca iti zice unu ca esti beat, il iei in ras. Daca iti spun doi ca esti beat, te duci si te culci mai bine.

Hai sanatate si spor acolo la ghidonat in clipuletele tale pe YTube ca am vazut ca iti place sa faci si vlogging de “calitate”.

Editat de blue_nightwishX
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu ii dau oarecum dreptate lui Kosh, omul ala inca nu era mort, de ce sa fie popa in soc? Nu era vorba aia pe la tara, bilute moare ala, cheama popa! Inainte de scaunul electric, nu popa-i canta? Nu parca asta era menirea lor? Pisa-i-as in freza de dosniaci!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Umbla vorba-n sat ca popica al nostru nu este la prima isprava , si pe deasupra ii mai plac si doamnele trecute de 80 ani.( a fost o emisiune la tv pe tema asta )D-zeu sa-l odihneasca pe baiat.

» Post actualizat in 07 Oct 2018 17:38

El este baiatul

post-16053-0-77757500-1538933851_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Parerea mea este ca 10 m de frana sunt cam multi m de frana pentru 50 - 80 km/h in localitate si cu tot cu astia 10 m de frana a avut o viteza suficienta cat sa-l omoare.

 

Restul sunt povesti de la sat, initiatorul clar isi descarca frustrarile personale.

 

RIP

 


10 metri de frana... nu inteleg de ce nu sa ridicat in scarite. Probabil a crezut ca poate sa opreasca la timp.

Editat de BigBigger
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poți muri și la 20 km/h dacă rămâi fără cască.

Eu am tras o trântă la 40-50 km/h de mi s-a dus motorul pe asfalt vreo 15 m. Eu am mai alunecat vreo 5-10 m, dar eram bine echipat și nu am pățit absolut nimic.

Editat de Dr_krl
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Popa are permisul suspendat (nu stiu daca-i cu drept de circulatie) de la accidentul cu taxiul. O pasagera a taxiului a decedat la scurt timp dupa accident.

Popa a iesit deja la pensie, abia astazi intorcandu-se in sat.

Familia motociclistului decedat este instarita, sper astfel ca nu se vor lasa pana nu se va face dreptate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Fa-ne sa intelegem, cine credea asta, motociclistul ?

Ziceam si eu , popa taie drumul fara nici o grija , baiatul cu motorul a uitat ca este in sat unde mai iese un caine ,vaca ,caruta , popa etc , si uite ce a iesit.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 months later...
Acum 4 ore, mihai c a spus:

10% din conducatorii auto produc 90% dintre accidente,dupa o statistica de mai demult

Daca ar fi asigurarile mult mai mari pt astia,s-ar mai selectiona un pic.

 

Altu'... 

Acum 4 ore, Kosh a spus:

Veste de ultim moment.
Popa a decedat ieri datorita unor complicatii la ficat.

Cine-l ingroapa? 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 22.03.2019 la 18:52, Kosh a spus:

Veste de ultim moment.
Popa a decedat ieri datorita unor complicatii la ficat.

a terminat tot vinul din biserica..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...