Sari la conținut

Închiriez CAN AM SPYDER/RS


Florin Daniel

Postări Recomandate

Conform contractului semnat si stampilat bunul sa incredinteaza spre conducere doar celui desemnat in scris.

nici o problema,

putem face 2 contracte pentru 2 persoane

 

sau cum a mentionat colegul Pitesti mai sus, se trec 2 utilizatori in contract

 

simplu! :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu vreau sa-i stric business-ul lui Florin, dar din ce stiu eu, Euronautica mereu a avut cate un Can-Am la test. Doar ca sa va faceti o idee despre agregat, cred ca se poate aranja un ride test de cateva ore. Da, daca aveti nevoie de mai multe zile, distante mai mari sau mai stiu eu ce, treaba cu inchiriatul este o alternativa foarte buna.

 

Recunosc ca mie mi-a placut V2-ul, se simtea exact ca VTR_ul meu de atunci la cuplu si la cum tragea, numai ca la asta ai curaj sa bagi mai serios mana in gaz datorita gizmourilor de siguranta. Plus ca nu se rdica p'o roata. :) In schimb nu am mers cu cel de 1300.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cam pe acolo. Dar la Can-Am ai siguranta ca nu fuge de sub tine, ca nu salta nasul si ai o tractiune extraordinara datorita acelei roti pe spate!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am fost sambata intr-o plimbare Cheia - Poiana - Rasnov - DN1. La dus, pe la Ploiesti, m-am intersectat cu un astfel de triciclu. Ne-am depasit putin unul cu altul, in linie dreapta mi s-a parut in regula ca tinuta de drum. Apoi eu am oprit la benzinarie si l-am reajuns dupa Valeni, unde pilotul cred ca isi astepta niste amici. Ei m-au prins din urma pe la Manastirea Suzana, mergeau cat puteau de repede, eu eram la plimbare. Dupa ce au trecut de mine cele 4 sau 5 motociclete, a venit si randul triciclului. Strict vizual, mi s-a parut o masinarie absolut periculoasa, prin faptul ca se inclina ca o masina, nu ca o motocicleta, dar se conduce din ghidon, nu din volan. Practic, sansa de a devia pe contrasens ese maxima, cel putin asa cum o conducea tipul cu pricina. Poate gresesc, insa mi se pare un agregat pentru drum drept, la fel ca motocicleta cu atas sau ATV-ul.

E posibil sa fie chiar cel care este de inchiriat, coloritul era identic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu este problema. De vazut am mai vazut la tot felul de targuri, asa ca nu are rost sa il deranjam pe om degeaba, doar ca de mers nu am mers. Ideea cu inchiriatul mi s-a parut foarte buna, deoarece asa pot face un drive test linistit, pe tot parcursul zilei, fara sa fiu sub presiunea timpului, ca sa nu mai spun de stresul celui care il da spre drive test...

Ramane sa vedem pentru anul urmator daca o sa mai fie valabila inchirierea si ce vom face atunci.

Iti multumesc pentru interes si ajutor, si succes in activitate ii doresc initiatorului acestui topic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 7 months later...

Salut,

mai este valabila oferta? Daca da, s-ar putea face predarea-primirea in Pitesti? 

M-ar interesa sa-l inchiriez pentru 3 zile, in perioada 21-23 iunie.

Multumesc.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...

Arhivat

Acest topic este acum arhivat și este închis pentru alte răspunsuri.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...