Sari la conținut

Accident mortal Intorsura Buzaului


foxxbiker
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 62
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Si ca sa intelegeti mai bine, parintii ei sunt TOTAL impotriva motoarelor...la modul extremist...deja este un moment foarte greu...nu il faceti si mai greu

In contextul asta nu inteleg de ce a fost facuta publică informația cu capela si cu înmormântarea. Apropiatii deja stiu unde sa ajunga. Gigeii de pe forum pot sta cuminti acasa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In contextul asta nu inteleg de ce a fost facuta publică informația cu capela si cu înmormântarea. Apropiatii deja stiu unde sa ajunga. Gigeii de pe forum pot sta cuminti acasa.

 

Pai tocmai asta e...ca NU trebuia facuta publica...nu stiu cine e acea persoana...probabil cel cu GS-ul care apare in poze...

 

Rog un moderator sa stearga postul cu locatia...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am facut publica locatia. Imi cer scuze.

Am facut-o in ideea ca sunt alti cunoscuti aici care vor sa participe. Din respect pentru familie, recomand sa se vina fara motoare!!! ...si doar cei care au cunoscut-o.

P.S. Rog un admin sa stearga postul cu locatia. Multumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am facut publica locatia. Imi cer scuze.

Am facut-o in ideea ca sunt alti cunoscuti aici care vor sa participe. Din respect pentru familie, recomand sa se vina fara motoare!!! ...si doar cei care au cunoscut-o.

P.S. Rog un admin sa stearga postul cu locatia. Multumesc!

Fara acordul, cererea familiei nu e in regula sa faci tu asemenea invitatii si recomandari pentru un astfel de eveniment care este extrem de privat si dureros, si nu ceva ce poate fi tratat cu lejeritate. Nu ai nici un drept. Editat de paulynos
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi cer scuze iar. Am gresit. Nu a fost o invitatie. Am crezut ca raspund la o intrebare fireasca pentru cineva care o stia si vrea sa vina acolo (a intrebat cineva cateva randuri mai sus).

Nu credeam ca pot fi exista persoane care sa vina pur si sa faca galagie turand motoarele.

Va rog fara motoare! Multumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Speedy & @Niko - sfaturile sunt bune ca si chestie generalista insa nu au toate de a face cu acest accident.

Putea sa aiba si PilotPower si full touring si lalala. Irelevant in cazul de fata. A scos-o curba larg. Nu e vorba de pretentii de reisari sau de confundat strada cu circuitul. N-a stiut drumul, a facut o eroare si a platit pt asta.

 

Daca ar fi sa zicem ceva la obiect si daca ar fi sa invete cineva ceva, e ca ar trebui sa isi aleaga anturajul cu care sa se simta conforabil la mers. Anturaj cu care nu trebuie sa mergi peste puteri sau sa te grabesti. Din ce am inteles voia sa-i prinda pe cei care erau mai in fata. S-a grabit, a gresit si din pacate a platit. Au mai iesit si altii larg si n-au venit masini pe contrasens. Ce sa faci, nu la toata lumea e la fel.

un grup care nu se poate, sau nu se stie tine compact, nu e un grup!

se trezesc viteji ieftini care forteaza, avand avantajul locului conducator, iditoti care nu se uita in oglinda

care isi incordeaza muschii si vor sa arate ceva....ce dracu vor sa arate?

de aia e de evitat mersul in grup, mai ales cu un grup necunoscut

sau ...neadecvat

» Post actualizat in 09 Oct 2018 18:12

pacat de un suflet...

cum se simt oare ceilalti, cei cu muschii incordati ?

cum veti privi in ochii celor ce va vor cere explicatii?

cum veti privi in ochii prietenilor?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...