Sari la conținut

Cumpar sa de Mobra


Postări Recomandate

Am doua bucati sa mobra ( una reconditionata,una ne ) ,mai am un motor complet refacut , aripi spate ( una reconditionata si una ne ). Din pacate nu pot atasa poze din calculator ci doar linkuri URL..sau poate nu ma pricep eu. Dat-mi va rog pe mesaj privat adresa de mail si va trimit poze cu toate piesele pe care le mai am.

 

Cheers! :alcy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am trimis tuturor celor interesati poza cu o sa reconditionata,din pacate este singura pe care o mai am pentru Mobra ( se gasesc foarte greu...si mai mult pe afara ).

Cum am o singura bucata si cererea este destul de mare se va merge pe regula primul venit,primul servit.

Locul de unde poate fi luata saua este Tabacarilor nr.7 ( fosta fabrica Pionierul ).

 

Pentru mai multe detalii discutam in privat.

 

P.S. Daca nu este de maxima urgenta mai pot face rost de cateva bucati pe care le pot reconditiona

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Eu caut sa fie cat de cat originala, stiu ca se gasesc greu si is destul de coapte.

Cele originale se gasesc foarte greu si de obicei vin la pachet cu toata mobra...poate sa gasesti doar la cineva care dezmembreaza. Am cautat si pe afara si am gasit doar sei reconditionate. Poti incerca pe la talciocurile din Ungaria sau pe la bulgari...la ei mai ai sanse sa gasesti. Daca vrei incerc si eu sa caut pe la targuri ceva cat mai original.

 

P.S daca este o sa reconditionata care sa imite perfect originalul,eventual invechita pielea te-ar interesa?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...