Sari la conținut

Accident ATV - barbat decapitat


throttle
 Share

Postări Recomandate

apoi eu in pivnita mea si cu vinul meu fac ce vreau eu! ...am chemat eu hotul pe proprietatea mea, in pivnita mea sa-mi bea vinul??

cand incalci legea, iti asumi niste riscuri...., si e posibil sa o patesti tu !

..stai langa foc si te incalzesti, dar poate mai sare si o scanteie si te arzi....

Ce risc.... iti asumi direct raspunderea... ca este poveste lunga pana la final este alta discutie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 54
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

mai depinde si ce declari la politist / procuror; daca spui ca a venit o pala de vant si ti-a turnat antigel in butoiul cu vin in loc de borcanul de langa, mai ai o sansa; altfel, daca mai si recunosti intentia, e o problema.

nus'tiu' dom'le,hac...

am fost ranga asearasi cred ca am confundat, eu voiam sa bag alcool in vin ca a iesit cam slab... seceta asta...

 

sau dom'le nu stiu, zau, eu am baut din vinul ala si nu am avut nika, doar nu eram diliu sa-mi pun antigel in vin.

dar sa stiti ca in alte cazuri cand a intrat in pivnita erau toate ravasite pe acolo, draqu stie, poate a vrut sa ma omoare el pe mine si a baut din propriul amestec?

acu dupa ce ca-mi fura din vin tr sa-l si mai arunc pe tot restul ca cinestie care mai este contaminat...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nus'tiu' dom'le,hac...

am fost ranga asearasi cred ca am confundat, eu voiam sa bag alcool in vin ca a iesit cam slab... seceta asta...

 

sau dom'le nu stiu, zau, eu am baut din vinul ala si nu am avut nika, doar nu eram diliu sa-mi pun antigel in vin.

dar sa stiti ca in alte cazuri cand a intrat in pivnita erau toate ravasite pe acolo, draqu stie, poate a vrut sa ma omoare el pe mine si a baut din propriul amestec?

acu dupa ce ca-mi fura din vin tr sa-l si mai arunc pe tot restul ca cinestie care mai este contaminat...

Cam asta e varianta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...