Sari la conținut

Postări Recomandate

Vând replica toba carbon Akrapovic Carbon ovala, stare perfecta, dimensiuni 51mm întrare galerie, 45cm lungime, vine însoțită de colier carbon și arculete, poate fi adaptata pe orice mobra-speed, naked enduro.. Pret700 lei, se poate vedea și proba oricând în Ilfov sau București 0721602721

post-68579-0-14416000-1540908353_thumb.jpg

post-68579-0-12355900-1540908364_thumb.jpg

post-68579-0-80415600-1540908373_thumb.jpg

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Un cod se poate? Ca in poze nu se vede. Merci.

Partajează acest post

Link spre post

Un cod se poate? Ca in poze nu se vede. Merci.

Nu are niciunul pe ea, stikerul s a curatat

Partajează acest post

Link spre post

Akrapovic, sigur ca da.

Partajează acest post

Link spre post

Ar fi tare sa ii cereti sa prezinte factura :alcy: Una peste alta este o toba universala care se prezinta intr-o stare decenta. Spor la vanzare :peace:

Partajează acest post

Link spre post

Ar cam trebui sa aiba stanta de la Akrapovic pe capat daca e originala.Si o serie samd...

Nu sta treaba in sticker.

Partajează acest post

Link spre post

Corect, dar cand spui Akrapovic asta trebuie sa fie. Eu nu ma pricep foarte tare, dar din comparatiile de pooze pe net diferenta este evidenta, probabil ce vinde colegul este o replica.

Partajează acest post

Link spre post

E o replica ordinara !!!

Un FAKE !!! , UN GUNOI !!!

De ce vrei cumetre sa prostesti lumea ???? De ce ??? Unde scrie Akrapovic pe ea ?? Unde este seria ??? F.mm de samsar b.elit

Editat de AparTeGeorge

Partajează acest post

Link spre post

Cred ca este copia facuta de chinezii de la Akra. :alcy:

Partajează acest post

Link spre post

E o replica ordinara !!!

De ce vrei cumetre sa prostesti lumea ???? De ce ??? Unde scrie Akrapovic pe ea ?? Unde este seria ??? F.mm de samsar b.elit

haha, bine zis

Partajează acest post

Link spre post

E din carbon feritic, din ala de prinde magnetul pe el?

Partajează acest post

Link spre post

Se pare ca chinezii au inceput sa fabrice tobe fake din titan/carbon...e bn...

:peace:

» Post actualizat in 31 Oct 2018 15:06

E din carbon feritic, din ala de prinde magnetul pe el?

Colegu tocmai am facut un mic experiment cu magnetul pe capetele tobei, al naibi magnet nu vrea sa stea prins deloc pe titanul ala amarat...Titanul chinezesc rezista ,chinezii astia fabrica tobe nu gluma ...asa ca nu mai va obositi sa scrieti comentarii aiurea inainte sa vedeti produsul...asta este stikerul/modelul care l a avut lipit pe ea....

» Post actualizat in 31 Oct 2018 15:07

E o replica ordinara !!!

Banditule e un fake chinez.. o vrei tu?

post-68579-0-23493500-1540998347_thumb.jpeg

Partajează acest post

Link spre post

Degeaba esti ironic. Orice toba brand cunoscut are niste serii stantate pe ea. Nu are nicio legatura stickerul cu stantele. Daca a ta nu are (si eu nu vad) inseamna ca sunt replici.

Ca si idee, colegul Garcia vinde replici foarte bine facute cu 280 Ron/bucata. Lumea incearca sa iti spuna ca ce vinzi tu nu este un original, ci replica.

Partajează acest post

Link spre post

Nu mai prezentati fake-uri chinezesti sub denumirea de Akrapovic. Plm, mai aveti un pic de decenta.

Nota:

1. Lipsa stanta pe capacul de la evacuare

2. Lipsa stanta pe brida de prindere a capacului
3. Nu a facut Akrapovic in veci tobe universale cu prindere slip-on dar si brida cu surub

Partajează acest post

Link spre post

Lasati omul sa vanda piesa. Fraier e ala care da , nu el ca cere.Unii sant invidiosi ca au dat 700 eur pe Akra si aici e numai 700 ron :)

Partajează acest post

Link spre post

Degeaba esti ironic. Orice toba brand cunoscut are niste serii stantate pe ea. Nu are nicio legatura stickerul cu stantele. Daca a ta nu are (si eu nu vad) inseamna ca sunt replici.

Ca si idee, colegul Garcia vinde replici foarte bine facute cu 280 Ron/bucata. Lumea incearca sa iti spuna ca ce vinzi tu nu este un original, ci replica.

https://cbrforum.com/forum/general-tech-9/polishing-old-cf-exhaust-82237/

Partajează acest post

Link spre post

Nu are niciunul pe ea, stikerul s a curatat

N-re stanta, nu e Akrapovic. Punct!

De-aia am si intrebat, pentru ca nu parea Akrapovic din poze.

A se modifica, deci, titlul.

» Post actualizat in 31 Oct 2018 17:56

Nu mai prezentati fake-uri chinezesti sub denumirea de Akrapovic. Plm, mai aveti un pic de decenta.

Nota:

1. Lipsa stanta pe capacul de la evacuare

2. Lipsa stanta pe brida de prindere a capacului

3. Nu a facut Akrapovic in veci tobe universale cu prindere slip-on dar si brida cu surub

M-ai scutit de tastat.

A SE NOTA DE CATRE TOTI VANZATORII DE FALSURI / COPII.

Ca sa nu ne mai obosim pe alte topicuri.

» Post actualizat in 31 Oct 2018 17:59

Se pare ca chinezii au inceput sa fabrice tobe fake din titan/carbon...e bn...

» Post actualizat in 31 Oct 2018 15:06

Colegu tocmai am facut un mic experiment cu magnetul pe capetele tobei, al naibi magnet nu vrea sa stea prins deloc pe titanul ala amarat...Titanul chinezesc rezista ,chinezii astia fabrica tobe nu gluma ...asa ca nu mai va obositi sa scrieti comentarii aiurea inainte sa vedeti produsul...asta este stikerul/modelul care l a avut lipit pe ea....» Post actualizat in 31 Oct 2018 15:07

Banditule e un fake chinez.. o vrei tu?

Mestere, las-o asa, zi ca n-ai stiut si zi merci daca te alegi doar cu titlul modificat si pretul redus la sfert si nu cu anuntul sters si contul blocat pentru incercare de prosteala!

Partajează acest post

Link spre post

Dupa cum se vede toba in ultimele poze a fost modificata prinderea pt o galerie Kawasaki ninja 250 , tocmai am lasat un link la com ul colegului pt dovada ca nu este un fake... aici nu a fost vb de nici o ironie.. dar cand chinezii or sa scoata pe piata tobe de carbon si titan la pret de chinezerii ..cei de la Akrapovic vor da faliment....ce rost sa dai 700eur pe un carbon/titan Akrapovic original cand gasesti fake carbon/titan china la 25$.... problema e ca nu gasesti asa cv ,asa ca cine vrea o toba buna vine o vede o probeaza nu comenteaza aiurea ...

» Post actualizat in 31 Oct 2018 18:33
Scz pt claritatea pozelor
» Post actualizat in 31 Oct 2018 18:36

N-re stanta, nu e Akrapovic. Punct!
De-aia am si intrebat, pentru ca nu parea Akrapovic din poze.
A se modifica, deci, titlul.
» Post actualizat in 31 Oct 2018 17:56
M-ai scutit de tastat.

A SE NOTA DE CATRE TOTI VANZATORII DE FALSURI / COPII.
Ca sa nu ne mai obosim pe alte topicuri.
» Post actualizat in 31 Oct 2018 17:59

Mestere, las-o asa, zi ca n-ai stiut si zi merci daca te alegi doar cu titlul modificat si pretul redus la sfert si nu cu anuntul sters si contul blocat pentru incercare de prosteala!

de curiozitate tu te ai uitat pe link ul acela? tu vezi vreun cod pe toba aia..? sunt la fel nu?

post-68579-0-64707500-1541008136_thumb.jpg

post-68579-0-17124500-1541008155_thumb.jpg

post-68579-0-66592500-1541008165_thumb.jpg

post-68579-0-38586800-1541008194_thumb.jpg

post-68579-0-34014600-1541010726_thumb.jpg

post-68579-0-71569200-1541010736_thumb.jpg

post-68579-0-92310400-1541010744_thumb.jpg

post-68579-0-81853100-1541010753_thumb.jpg

Partajează acest post

Link spre post

Dupa cum se vede toba in ultimele poze a fost modificata prinderea pt o galerie Kawasaki ninja 250 , tocmai am lasat un link la com ul colegului pt dovada ca nu este un fake... aici nu a fost vb de nici o ironie.. dar cand chinezii or sa scoata pe piata tobe de carbon si titan la pret de chinezerii ..cei de la Akrapovic vor da faliment....ce rost sa dai 700eur pe un carbon/titan Akrapovic original cand gasesti fake carbon/titan china la 25$.... problema e ca nu gasesti asa cv ,asa ca cine vrea o toba buna vine o vede o probeaza nu comenteaza aiu

» Post actualizat in 31 Oct 2018 18:33Scz pt claritatea pozelor » Post actualizat in 31 Oct 2018 18:36

de curiozitate tu te ai uitat pe link ul acela? tu vezi vreun cod pe toba aia..? sunt la fel nu?

Argumentul tau e ca nu e singurul fake din lume?! Tare, ce sa zic...

Partajează acest post

Link spre post

O sa las asta aici.

post-2950-0-50418900-1541014406_thumb.jpg

Partajează acest post

Link spre post

O sa las asta aici.

Asta e fake. Cea din primul post e originala :tomato:

Partajează acest post

Link spre post

O sa las asta aici.

EXACT !!!!

» Post actualizat in 01 Nov 2018 10:45

Bai frate, lasati gargara asta cu tobe originale made in China, daca vreti sa fiti cinstiti ,scrieti ca vindeti toba moto , atat , nu o mai ardeti voi cu prosteala ieftina ca deaia se ia lumea de voi aici,ptr ca mergeti pe prosteala ,mergeti pe prosteala pe olx , aici mai sunt oameni care stiu cum arata o toba originala

Bine ca a modificat l.u.v titlul anuntului

Editat de AparTeGeorge

Partajează acest post

Link spre post

Mai grav este ca unii oamenii nu stiu ce vand sau se fac ca nu stiu ca sa ii prosteasca pe altii care pun botul la vrajeala lor. Pe scurt daca ar fi mentionat din prima ca este vorba de o replica chinezeasca de duzina nu i-ar mai fi sarit atata lume pe cap.

Partajează acest post

Link spre post

Mai grav este ca unii oamenii nu stiu ce vand sau se fac ca nu stiu ca sa ii prosteasca pe altii care pun botul la vrajeala lor. Pe scurt daca ar fi mentionat din prima ca este vorba de o replica chinezeasca de duzina nu i-ar mai fi sarit atata lume pe cap.

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.