Sari la conținut

Topic de refulare...despre orice


Flower-Power

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 503
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Acum 49 minute, JCDenton a spus:

Pffff credeam ca e ceva mai serios. Pai pe a-1-a banda si pe a 2-a sunt gropi mai multe, nu e normal?

 

Alt tzaran, pe prima banda sunt canale dar daca tot nu se grabeste le poate ocoli fara probleme, pe banda a 2a nu sunt probleme dar tzaranul suprem nu concepe sa mearga nici macar pe banda a 2a pt ca el fiind un tzaran obosit care munceste "la Bucuresti" si mananca covrigi ca sa-i ramana bani de benzina merge doar pe banda a 3a fara sa gandeasca ce haos se produce in urma lui.

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 3 ore, apriliacluj a spus:

sanje in Henco :) :)

Omu' e calare pe ei😄

 

Acum 1 oră, Nguyen a spus:

 

De felul meu sunt calm dar orice om are limitele lui, nesimtirea si prostia de care dau dovada tzarambetii astia de PH este ceva nemaivazut. Mai exista si alte judete cu probleme dar de departe astia din PH sunt cei mai nesimtiti urmati foarte aproape de TR, AG si OT.

Ma simt onorat :smoke:

Acum 1 oră, Nguyen a spus:

 

Mai vedem, cum spuneam mai sus rabdarea mea are limitele ei, cand dai de un dobitoc care merge pe DN1 pe a treia banda cu aproape 70km/h provocand haos nu ai cum sa nu-ti pierzi cumpatul.

Dn1 are 3 benzi/sens?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 ore, Ice-D a spus:

Dn1 are 3 benzi/sens?

 

In Otopeni si la Bucuresti are trei benzi pe sens. Ah, tu n-ai calcat in Bucuresti decat venind cu trenul :laugh:.

Acum 2 ore, TETEA. a spus:

Le-a numarat incepand de pe partea cealalta.

 

Iti curge pamant din buletin.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 9 ore, Nguyen a spus:

 

In Otopeni si la Bucuresti are trei benzi pe sens. Ah, tu n-ai calcat in Bucuresti decat venind cu trenul :laugh:.

Normal, pe langa amintiri din copilarie, mai tragi si un frecus regal, ca "traficul este oribil", etc. Va invat la prostioare. Plus ca, mi-ai bagat frica in oase, daca ma opreste un haiduc cu skoda scala si ma bate?😄 Asa, vin tiptil. :smoke:

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 16 ore, Nguyen a spus:

 

Iti curge pamant din buletin.

 

:))) Ai memoria scurta, ca orice troglodit! Ti-am mai zis ca bunicii mei sunt nascuti in oras. Nu din aia adusi de Ceausescu cu japca la BuCurEsti cum e cazul tau, si care timp de doua generatii cresteau gaini in balcon, ca nu se puteau desprinde de obiceiurile de acasa din fundul olteniei...

 

 

On Topic: 

Poate prahoveanul voia sa faca stanga... :))

Editat de TETEA.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...

Schimbam subiectul : daca aveți un TOP 5 preferințe personaje feminine sau masculine, să îl vedem..din plictiseala maximă sau iubire profundă 😂 la mine e clar cine e pe primul loc zilele astea în materie de bărbați...las topul meu pentru top 4.🥰😜😍😄

Screenshot_20220216-100416_Facebook.jpg

FB_IMG_1644997890213.jpg

FB_IMG_1644998077919.jpg

Screenshot_20220216-095251_Facebook.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

i

1 hour ago, Flower-Power said:

Schimbam subiectul : daca aveți un TOP 5 preferințe personaje feminine sau masculine, să îl vedem..din plictiseala maximă sau iubire profundă 😂 la mine e clar cine e pe primul loc zilele astea în materie de bărbați...las topul meu pentru top 4.🥰😜😍😄

 

In locul tau il puneam pe PUTIN pe podium 

 

PUTIN.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, dacă ascult de glasul pământului ar fi Putin dar eu ascult de glasul inimii și e Gabriel Macht..😘🥰 dar nu când era tânăr, ci acum la cei 50 de ani cât are. God damn..este.. cum sa zic ..ca sa nu par o adolescenta în călduri.. 😂

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tom Hardy are 44

Maluma are 28

Jason Sthatam 54

 

Cred ca sunt ok nici prea gerontofilă nici prea pedofilă. 😂

Acum 11 minute, apriliacluj a spus:

el stie??

Nu,dar dacă îl văd o să afle de la mine.👿

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...