Sari la conținut

Topic de refulare...despre orice


Flower-Power

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 522
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Gemul modern, occidental este la fel, puţin fruct şi înmulţit cu gelatină, culoare, aromă, acid citric.

Să mă scuzaţi, m-am trezit greşit, schimb chiuveta de la bucătărie şi văd că am luat de dimineaţă două mâini de stânga...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

La 11.02.2023 la 10:36, Flower-Power a spus:

Hai ca mi-au răspuns...dar la telefon, ziceau ca este la fel de posibil sa nu obțin imaginile decât dacă ma adresez în instanta...o să pun un abțibild ,ca drumuri nu fac..deși poate la secție sunt frumușei în uniforma..😅 nu toți, dar sigur o fi unul mai răsărit.. 😅🤣 speranța moare ultima..

Screenshot_20230211_102838_Gmail.jpg

Poate pleci si cu vreo amenda de la ei. :crack:

 

Acum pe bune.. doar nu crezi ca politia te va ajuta sa-ti rezolvi prbl. Ei sunt pentru a iti face prbl ca pe viitor sa nu ii mai deranjezi cu embleme si alte mobre daramate..

Impozitele nu au fost niciodata colectate decat de recuperatori. Pentru asta exista politia.. mai ales cea locala care este plina de cei fara scoala, absolventi ai ultimilor 30 de ani.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 4 ore, Kristian K a spus:

.Oricum,sa nu le mai vad vreodata....

nici alea de la Topa??

 

inainte de Revolutie, alea de la Aperitiv de pe Gh Doja, imi placeau foarte mult, tot timpul acolo era coada pe trotuar....

si regret si Pizzeria aia de stat, din vecini, pe care idiotul de Funar l-a demolat sa construiasca biserica

si Miorita din care s-a facut magazin de second

si varzaria, fasoleria si cartoferia...

pfffff

 

 

Acum 3 ore, Penetru a spus:

.... am luat de dimineaţă două mâini de stânga...

apoi era luni dimineata, ai circumstante :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 3 minute, apriliacluj a spus:

nici alea de la Topa??

...

Nu.Numai cand simt mirosul ala de ulei ars cu langose prajite si mi se intoarce stomacu pe dos...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pusesem acu` doi ani nişte rachie trasă de doo ori, (tescovină bucovineană) într-un borcan de 800 cu felii de gutui, ieri l-am găsit sub chiuvetă când pregăteam lucrurile... de la aia mi s-or fi încurcat gândurile.

Excelentă aroma de gutuie, merită o mahmureală de calitate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 20.02.2023 la 15:05, ZaiR a spus:

 

Poate pleci si cu vreo amenda de la ei. :crack:

 

Acum pe bune.. doar nu crezi ca politia te va ajuta sa-ti rezolvi prbl. Ei sunt pentru a iti face prbl ca pe viitor sa nu ii mai deranjezi cu embleme si alte mobre daramate..

Impozitele nu au fost niciodata colectate decat de recuperatori. Pentru asta exista politia.. mai ales cea locala care este plina de cei fara scoala, absolventi ai ultimilor 30 de ani.

Nu ma aștept la nimic, de aceea nu am continuat etapele...mi-am văzut de viata..eu voiam sa știu de fapt dacă e aceeași persoana sau alta...dacă e aceeași sa știu sa nu îmi parchez mobra noua în zona..this is it

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 4 ore, ENEOS a spus:

Ai stalkeri? Chiabură... 

Da, o fericire...ce sa zic...mi se întâmplă cam o data la n ani sa am parte de unul de felul ăsta.. 

Primul făcuse o fixație ca trebuie sa ne căsătorim, asta pe la vreo 20jda ani..vorbea pe fix cu ai mei, pana am scos fixul..urmăriri, filme, groaza..pe la 26 m-am mutat din cartier și s-a încheiat stalkareala...

 

Asta sigur nu e pe martis 😄😅

Sper..

Acum 4 ore, GoodKat a spus:


Ti-a venit mobra?

Nici nu știu ce sa îmi doresc...sa vina și sa fiu leftera sau sa ma simt bine cu banii în buzunar..😅 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai bani...și ești și încrezător, as putea spune prea credul vremilor noastre..d-asta simțeam ca nu ești pregătit.. 😂😅 pe fb..radem ,glumim,da?

Dacă ești fecioara....atunci ,inteleg..

Acum 1 oră, apriliacluj a spus:

sa vina mobra si sa te simti bine cu banii in buzunar!!

Ai tu vreun plan? Faci cinste? Sau ma bag pe Onlyfans sa știu o treaba?😆

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ieri dimineata plec la Cimisoara,cu caruta(golf1)iau si acte,sa-i fac itp-u undeva.Ma uit pe net,e o statie-n Dumravita.Sun...aveti liber? Da...Ajung la ei,erau 2 putoi.Zice..ridicati capota,bun.Se uita ei pe la motor,se uita pimprejuru carutei,intoarce actele pe toate partile.Zice,nu putem sa va facem,ceva nu e-n regula,e prea veche.Să lesin,nu alta.Zic,uite itp-u e valabil,expira astazi. Zice...nu,nu,ca sa nu avem probleme.Am plecat dacolo,să le iau statia-n p$@ă

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, pinnochio a spus:

Zice,nu putem sa va facem,ceva nu e-n regula,e prea veche.

 

Le era frica ca le blocheaza masina pe rampa pt inspectie RAR, vine un inginer de la RAR si o verifica si ala iar daca gaseste vreo buba le suspenda autorizatia. Totusi pe fond niste cretini, trebuia sa-ti faca ITP pe bune si daca iti gaseau ceva sa te respinga.

 

 

Acum 19 ore, Flower-Power a spus:

Primul făcuse o fixație ca trebuie sa ne căsătorim, asta pe la vreo 20jda ani..

 

Baiat inteligent, cauta si el o muiere care sa-i gateasca, sa-l spele, sex... nu e de condamnat. :D

Editat de Nguyen
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 14 ore, Nguyen a spus:

 

 

Baiat inteligent, cauta si el o muiere care sa-i gateasca, sa-l spele, sex... nu e de condamnat. :D

Vise, tata..vise

 

 

Acum 13 ore, GoodKat a spus:

Bani nu pot sa zic ca am prea multi, iar credul....asa si asa...nu am ce sa fac decat sa sper ca imi va veni troaca cand mi s-a zis ca va veni... (Martie - Aprilie). 

Si-au luat ai mei masina, in Octombrie am dat eu comanda si mi s-a zis ca va dura cam 10 luni...poate 1 an. In Decembrie m-a sunat tanti de la reprezentanta sa imi spuna ca a venit masina. Na pocinog!

 

Pe acolo...

Si mie prin Martie Aprilie dar ..vom vedea.

Legat de mașini și motoare ,în perioada de după pandemie oamenii au devenit mai precauți, vânzări mici..

Relocari în funcție de costuri..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ni iti mai face filme d-astea ca nu are rost..ce vrei sa iti zic, bine ca m-ai prevenit sa ma fiu epilata și cu oala de sarmale în brate? Eventual un batic în cap ,ca să par măcar gospodina..asta dacă ești pe role play😂

Acum 2 ore, Nguyen a spus:

daca destinele noastre se vor intalni vreodata acestea sunt pretentiile mele de la o femeie :laugh:

În concluzie, dacă nu se întâlnesc destinele noastre nu mai ai asemenea pretenții de la o femeie...stai chill..,potol..

Știe cineva cum sa fac sa revin la tematica normala ,Alba...

Am încercat din Tema și nu ma ajuta cu nimic...pe negru nu îmi place deși subțiază.. 

Screenshot_20230228_232851_Samsung Internet.jpg

Screenshot_20230228_233102_Samsung Internet.jpg

@Kristian K,poate ma ajuți..? Please

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un consult ORL la catel...150 lei,consult ORL la om,tot 150 lei.Matematic,ceva nu e bine.Diferenta de kg,trebuia să se reflecte în prețu consultației.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uite aici un calcul comparativ:

Un cal cântărește în medie 500 de kg și are cucul de 20 de inch.

Înseamnă că un om de 100 kg dacă are cucul de 4 inch e dotat ca un cal, să fim mândri!

Screenshot_20230305-124653~2.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
Acum 5 minute, Penetru a spus:

Să bănuim un blat?

 

Absolut!

Ii dau o inghetata celui care afla exact care-i comisionul lui Putin in afacerea asta...

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 10 ore, ENEOS a spus:

Topicul de coronavaccinuri l-au mătrășit? Că nu mai găsesc nimic care să conțină cuvintele astea în titlu...

 

Dap s-a dat cu delete vad :) 

 

Frumos elegant, cat de cat. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...