Sari la conținut

Topic de refulare...despre orice


Flower-Power

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 522
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Acum 16 minute, ENEOS a spus:

Un semn să trecem urgent la mașini electrice că termicele poluează! 

Scrie PM2.5 dar senzorul este de radiații. Măsoară în μSievert/oră ca în prima imagine. 

 

Ce-ai făcut cu bancomatul? 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, September a spus:

Ce-ai făcut cu bancomatul? 

Am primit _ue de la bancă, am pus răspunsul pe topic. Mai e cercetarea poliției, dar nu-mi fac mari speranțe. Chestia e că am mai făcut o depunere, am filmat tot cu număratul banilor înainte de a le introduce în ligheanul ăla. Mai puține bancnote - atât s-a putut 🤷‍♂️ - dar tot a râgâit și mi-a respins întâi 3, am găsit buton de anulare 🤦 și mi-a adus din străfundurile aparatului toate bancnotele. Deci probabil că butonul a fost și atunci dar nu l-am văzut deși primul gând a fost să anulez tranzacția...

Editat de ENEOS
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

De ce zici asta? Fiecare cu pasiunile lui..fratele tipului cu taverna care era bucătar avea motoarele alea și el le repara, reconditiona..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 months later...

Tragedie mareeee...Simona Halep se muta definitiv in Dubai.Tocmai acum,când anuntase investitii in adaposturi de animale,anuntase contributii la azile de batrani,adaposturi,cantine sociale,zicea ca organizeaza impaduriri,spatii verzi,pe 2326,5  hectare.Tragic monșer.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 8 minute, apriliacluj a spus:

putea sa mearga la acel turneu din Rusia, unde a fost invitata

Sigur ca putea merge la Skt Petersburg pt ca Rusia nu e afiliata hotiei WTA insa ea a sperat, cu aceeasi atitudine slugarnica si pupincurista cu care ne-a obisnuit si cu ocazia plandemiei, ca astfel ii va indupleca pe aia de la TAS (care sint platiti de serena majmunka williams) care au promis o judecata rapida in ianuarie. Gurile rele spun ca s-ar fi dat ranita fix ca nu mai joace urmare a unor conditii medicale pt ca ar fi constienta de riscul de a crapa dupa superb (asa cum a facut si Nadal, alt b0u cu craci)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am o inttebare, cu ce.i ajuta pe dementii care dau flashuri in ochii celui care depaseste, sa fie siguri ca.l orbesc si intra in ei??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ei asa merge, nu m.am gandit, eu credeam ca franezi un pik,eventual daca te mai duce capul tragi si un pik spre dreapta,  dar acum sa aranjat puzzle.ul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum dreq sa crezi ca pamantu e plat?  Da ce e sub placa asta? Zice ca nu stie. Cat de lunga e placa asta? Zice ca nu stie,ca nu prea o fost la scoala.Ce grosime are placa asta? Iar nu stie.Cum explici ziua si noapea,daca stam pe o placa dreapta? Zice...nu stiu,da e un batran in Viena care stie tot,si cum am fost facuti,si cand.Si cand am fost facuti? Acu 2700 ani zice el. Aaa...si mai zice ca placa asta,are niste cupole,ca daia o picat racheta lu Musk.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 08.12.2023 la 3:20, pinnochio a spus:

Cum dreq sa crezi ca pamantu e plat?  Da ce e sub placa asta? Zice ca nu stie. Cat de lunga e placa asta? Zice ca nu stie,ca nu prea o fost la scoala.Ce grosime are placa asta? Iar nu stie.Cum explici ziua si noapea,daca stam pe o placa dreapta? Zice...nu stiu,da e un batran in Viena care stie tot,si cum am fost facuti,si cand.Si cand am fost facuti? Acu 2700 ani zice el. Aaa...si mai zice ca placa asta,are niste cupole,ca daia o picat racheta lu Musk.

Pfuuu.

Nu stii ce-ai pierdut. Eu am urmarit tot "serialul", din 2012.

Din cate am vazut, a renascut psihoza. Daca au reusit sa-l scoata de la vizuina si pe N D Tyson...

Corona virus de pistol cu apa. Sa-i vezi pe astia. 

Pe scurt: Soarele e la 6000km de Pamant, stelele nu exista, cupola de care zici tu, se numeste Frimament si e "confectionata" din safir sau apa (inca nu e stabilit). Polul nord e in centrul farfuriei, polul sud e de jur imprejurul farfuriei. Satelitii nu exista, nici ISS. Aaa, era sa uit, nici gravitatia nu exista. De aici si vorba "a cazut ca prostul".

Ce sa mai... E mai bun decat Las Fierbinti.

Vezi ca au si conventii internationale.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

15 hours ago, cinezicealae said:

Pfuuu.

Nu stii ce-ai pierdut. Eu am urmarit tot "serialul", din 2012.

Din cate am vazut, a renascut psihoza. Daca au reusit sa-l scoata de la vizuina si pe N D Tyson...

Corona virus de pistol cu apa. Sa-i vezi pe astia. 

Pe scurt: Soarele e la 6000km de Pamant, stelele nu exista, cupola de care zici tu, se numeste Frimament si e "confectionata" din safir sau apa (inca nu e stabilit). Polul nord e in centrul farfuriei, polul sud e de jur imprejurul farfuriei. Satelitii nu exista, nici ISS. Aaa, era sa uit, nici gravitatia nu exista. De aici si vorba "a cazut ca prostul".

Ce sa mai... E mai bun decat Las Fierbinti.

Vezi ca au si conventii internationale.

Da-mi si mie linku'...am pierdut episodu' chilot!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io m-am bagat in seama un pic.M-am distrat.Nush ce sa zic,parca platiștii(asa le zice) ar fi o secta religios-radicală.Ei ignoră stiinta,fizica,sunt ferm convinsi ca au dreptate.Daca-i contrazici,se supara.Baietii cu care am vb acu cateva zile(2 frati gemeni,cam 35 ani) acu ma ocolesc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...