Sari la conținut

Topic de refulare...despre orice


Flower-Power

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 504
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

La 29.04.2023 la 19:43, ENEOS a spus:

 

 

Beau de îl bag sub masa.

La 29.04.2023 la 19:43, GoodKat a spus:


Maine ma duc sa o iau si eu. Enjoy! Cum ti se pare?

Mai bicicleta decât sv eul.

Editat de Kristian K
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 oră, Flower-Power a spus:

beau de îl bag sub masa

Pe cine "îl"? 🧐

 

 

Ispititoare treaba cu Poiana, m-aș fi dat nițel cu 🚄  pe acolo să caut încrederea în roata față  dar dis de dimineață am o cursă de aeroport și pe la 14h m-aș duce să fac galerie unui coleg pe Adâncata...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Io stiu ca mecanica auto,sau moto,inseamna in primu rand,sa repari ceea ce se poate repara.Ce nu se poate...pui omu sa cumpere.Cazu de fata...service auto,din cimisoara pune femeia sa cumpere capac distributie(aluminiu)finca...o fisura.Bahhh...da du-l dreq la sudat,nu pui femeia sa dea 20 mil pe capac nou.Culmea,ca dupa ce mi-am bagat nasu,a stiut sa-l repare.Un ticalos de schimbator de piese.Da,da...din pacate,cei care stiau sa repare,s-au dus,sau sunt plecati.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 27.04.2023 la 10:06, Flower-Power a spus:

Injuraturile deja le-am folosit.....Ca sa nu pățiți ca mine, mi-am luat amenda de parcare deși am utilizat aplicația amparcat.ro prin care am înregistrat cardul de ING, mi-a cerut pin , am băgat pin și am plecat linistita, ieri la 8 dimineata. La 16 ma trezesc cu nota de constatare în parbriz, pentru neachitarea parcararii..ceva nu a funcționat  fie aplicația, fie aplicația ING pentru ca la istoric nu am nicio dovada și nici nu mi-au fost retrași banii, deși repet ,am băgat pin.

Am sunat la pcmb și mi-au zis ca mai bine folosesc sms și nu aplicația ca nu au ce sa îmi facă atâta vreme cât nu am dovada platii.

In istoricul din aplicația amparcat.ro îmi apare o parcare plătită din Martie insa ei au găsit în istoric si una plătită la începutul lunii Aprilie, pe care eu nu o vad in aplicatie. Tind sa cred ca e ceva cu aplicația vieții ...

Total de plata 200 RON în 15 zile lucrătoare...

 

Pe viitor sms 7458 chiar dacă exista panouri cu folosiți aplicația amparcat.ro 

 

FYI

Mihaela ,dragostea mea, am învins...😆

Screenshot_20230515_151604_Gmail.jpg

Primit azi...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De azi noapte lângă Vilnius a crescut radioactivitatea mediului de 1000 de ori. 

A mai fost o creștere în noaptea de 10 mai anul ăsta, dar s-a normalizat după 2 ore. 

Acum cifrele sunt sus de 12 ore. 

Ce naiba o fi? 

Azi noapte:

Screenshot_20230522_013057_Edge.thumb.jpg.1c7bb9637deb1c56aaa76da6179195fe.jpg

Localizat: 

Screenshot_20230522_013251_Edge.thumb.jpg.506e8c5c8523a270052676e0cb859317.jpg

Acum:

Screenshot_20230522_110133_Edge.thumb.jpg.7895a940442fc6ecf8da340be6097a7f.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 16 minute, ENEOS a spus:

Un semn să trecem urgent la mașini electrice că termicele poluează! 

Scrie PM2.5 dar senzorul este de radiații. Măsoară în μSievert/oră ca în prima imagine. 

 

Ce-ai făcut cu bancomatul? 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, September a spus:

Ce-ai făcut cu bancomatul? 

Am primit _ue de la bancă, am pus răspunsul pe topic. Mai e cercetarea poliției, dar nu-mi fac mari speranțe. Chestia e că am mai făcut o depunere, am filmat tot cu număratul banilor înainte de a le introduce în ligheanul ăla. Mai puține bancnote - atât s-a putut 🤷‍♂️ - dar tot a râgâit și mi-a respins întâi 3, am găsit buton de anulare 🤦 și mi-a adus din străfundurile aparatului toate bancnotele. Deci probabil că butonul a fost și atunci dar nu l-am văzut deși primul gând a fost să anulez tranzacția...

Editat de ENEOS
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

De ce zici asta? Fiecare cu pasiunile lui..fratele tipului cu taverna care era bucătar avea motoarele alea și el le repara, reconditiona..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 months later...

Tragedie mareeee...Simona Halep se muta definitiv in Dubai.Tocmai acum,când anuntase investitii in adaposturi de animale,anuntase contributii la azile de batrani,adaposturi,cantine sociale,zicea ca organizeaza impaduriri,spatii verzi,pe 2326,5  hectare.Tragic monșer.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 8 minute, apriliacluj a spus:

putea sa mearga la acel turneu din Rusia, unde a fost invitata

Sigur ca putea merge la Skt Petersburg pt ca Rusia nu e afiliata hotiei WTA insa ea a sperat, cu aceeasi atitudine slugarnica si pupincurista cu care ne-a obisnuit si cu ocazia plandemiei, ca astfel ii va indupleca pe aia de la TAS (care sint platiti de serena majmunka williams) care au promis o judecata rapida in ianuarie. Gurile rele spun ca s-ar fi dat ranita fix ca nu mai joace urmare a unor conditii medicale pt ca ar fi constienta de riscul de a crapa dupa superb (asa cum a facut si Nadal, alt b0u cu craci)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am o inttebare, cu ce.i ajuta pe dementii care dau flashuri in ochii celui care depaseste, sa fie siguri ca.l orbesc si intra in ei??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...