Sari la conținut

dunavatul de jos


Postări Recomandate

In cazul in care mai intalniti vulpi lovite, moarte pe drum sa nu puneti mana pe ele, chiar daca aveti  manusi moto. Pericolul de a te infesta cu rabie de la o vulpe lovita sau moarta e destul de ridicat.

Pacat de ea, dar cum zice si Luv...am vazut multe vulpi de-a lungul drumurilor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in privinta vulpii, a fost un conflict interior,,, ratiunea imi spunea s-o las acolo, ca poate ma musca si oricum va muri, 

pe de alta parte, m-am gandit ca poate nu e totusi paralizata ci doar in stare de soc si mai are o sansa , chiar si una foarte foarte mica sa-si revina

 

cat priveste coloana sonora, chris rea este prietenul meu :)  , nu-l va sterge , oricum e un filmulet amarat de cateva minute

mai am un filmulet tot cu chris rea din 2012 si este inca activ,   asta chiar ca e  *looking for the summer*  , uite

 

 

 

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 oră, magarusulmarius a spus:

cat priveste coloana sonora, chris rea este prietenul meu :)  , nu-l va sterge , oricum e un filmulet amarat de cateva minute

mai am un filmulet tot cu chris rea din 2012 si este inca activ,   asta chiar ca e  *looking for the summer*  , uite

funny.

Din cate stiu, daca unii creatori de content isi marcheaza clipurile ca protejate de copyright, youtube analizeaza ce uploadezi tu si automat detecteaza probleme de incalcare, chiar daca prietenul tau nu ti-a dat raport. Anyways, era doar un sfat, daca zici ca ai din 2012 uploaduri ok, da-i sa sune, si mie imi place chris rea, desi nu mi-e preten :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...
La 15.11.2018 la 23:37, frankone a spus:

Asteapta-te sa ti se stearga filmuletul.. ma mir ca inca mai e live. (pt coloana sonora).

Nu ii sterge clipul, cel mult Ii taie coloana sonora daca are canalul monetizat. Daca nu e monetizat no worry.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sal.

Apropo de loc  Dunavatul de jos eu  pe  01 / 05 / voi fi pe acolo [ pensiunea Pestisorul  ] pana duminica 05 , daca mai ajunge cineva prin zona poate  bem o rachie la o coada de peste [ la acea pensiune se mananca un bors si o saramura de nota 10 la preturi decente ].:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...