Sari la conținut

Donatii - dar nu in bani


Postări Recomandate

Precum am spus mai sus, au plecat de la mine. N-au fost de cumpărat, le-am recuperat de pe o vestă căpătată de la un puști care nu știa ce are. Le-am înapoiat clubului căruia îi aparțin.

inteles

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 2,5k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Patutul a ajuns la mine.

E perfect si cu o gramada de accesorii. Domnul #cusmanm a vrut sa plateasca chiar si transportul coletului.

Cand dai de asemenea oameni iti dai seama ca traiesti intr-o lume mai buna decat credeai.

Multumim tare

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:10:

 

@cusmanm, n-am intervenit cu răutate, doar ți-am atras atenția asupra unei exprimări defectuoase, puțin hilară! De aceea am și completat cu acele glume. Dar, repet, n-a fost cu răutate! ;)

 

Apreciez gestul tău, mai ales că știu ce înseamnă, din ambele părți: în nevoie sau ca donator.

 

@johny77, să doarmă cu plăcere și sănătos bebelușul tău în noul pătuț!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Donez anticuagulante 4cuti de 0,4ml preferabil sa le dau cu dovada ex.reteta

» Post actualizat in 27 Jul 2018 21:34

Donez anticuagulante 4cuti de 0,4ml preferabil sa le dau cu dovada ex.reteta

» Post actualizat in 27 Jul 2018 21:35

Sunt date!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Donez o pereche de oglinzi chinezesti Koso. Sticla este in stare perfecta, plasticul de pe spate putin zgariat. Sunt bune pentru nakeduri, au fost montate pe Honda Hornet (cu ceva adaptoare pe care nu le am).

Le dau personal in Bucuresti (zona centrala), nu ma complic prin curier si nici nu merita (cer prea multi bani).

» Post actualizat in 01 Jul 2018 13:21

Oglinzile s-au dat

» Post actualizat in 04 Jul 2018 20:13

Donez cauciuc față 120/70 ZR17 58w Metzeler Sportec M5 Interact DOT 1011

Nu vă recomand să îl montați pe o motocicletă funcțională. Cauciucul a fost păstrat în condiții bune însă nu garantez că este safe de mers cu el pe drumul public. Poate vă ajută la altceva.

Predare personală în zona centrală București. Nu trimit prin curier.

 

Salut

 

Oglinzile de mai sus le luasem eu de la Animads in ideea ca le voi folosi pe motorul meu. Adaptarea nu a reusit asa ca se doneaza mai departe.

Predare personală în zona centrală București, sau gasim noi o modalitate. Nu merita sa le trimit prin curier

Contact aici sau PM.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Donez aripa spate Honda Hornet, an 2000 culoare negru, varianta care vine cu tot cu aparatoare lant.

 

Singura problema este ca la o prindere, cea de la partea de lant mai exact e un pic roasa, cine o ia trebuie sa caute pe cineva care lucreaza in fibra de carbon sa o repare.

 

Pentru detalii, aici sau PM, revin cu poze pe seara daca e cineva interesat.

 

Stima,

Andrei


» Post actualizat in 13 Aug 2018 10:35

LE: Exact ca cea din imaginea atasata :)


» Post actualizat in 13 Aug 2018 10:36

Se poate ridica din Iasi.

post-92473-0-88385700-1534156495_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut

 

Oglinzile de mai sus le luasem eu de la Animads in ideea ca le voi folosi pe motorul meu. Adaptarea nu a reusit asa ca se doneaza mai departe.

Predare personală în zona centrală București, sau gasim noi o modalitate. Nu merita sa le trimit prin curier

Contact aici sau PM.

Salut,

 

Oglinzile au ajuns la mine si s-au potrivit pe GS-ul meu.

 

Multumesc mult! :alcy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Donez o pereche de manusi Probiker, marime XS. Locatie: Popesti Leordeni. As prefera, in prima faza, sa le predau personal cuiva din Bucuresti sau Popesti Leordeni.


» Post actualizat in 20 Aug 2018 09:08

S-au dat manusile.

post-38850-0-70723700-1534599742_thumb.jpg

post-38850-0-76530900-1534599747_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • Admin

Donez doar in Bucuresti urmatoarele:

 

- Aproximativ 10-12 cagule moto, 4-5 de vara coolmax, restul de iarna, windstopper.

- Captuseala interioara geaca de iarna, groasa, se poate adapta unei geci care nu are asa ceva, marime xxl (180-185 cm, 100 kg).

- Vesta galben fluorescent.

- Protectii ploaie Proof de luat peste manusi, marime mare.

- Costum de ploaie pentru activitati in aer liber, se poate folosi si pe motor, nu are fermoare vulcanizate, dar la nevoie te scoate din necaz.Marime mare, 180-185 cm, 90-110 kg)

- Doua perechi de manusi, una moto (are o descusatura la unul dintre degete), cealalta de munte si aer liber, pentru maini mari, barbatesti (nr.9 sau 10).

 

Obiectele sunt in stare buna sau foarte buna, spalate se pot purta ani de acum inainte.

Se ridica din zona Crangasi dupa ora 20.00., telefon 0722 625 710 - Luigi

1.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Donez o pereche de pantaloni cycle spirit marimea S, folositi ocazional de-a lungul timpului, ceva urme de uzura. Au mesada, protectii, tot ce trebuie. Eu mi-am luat altii, asa ca de astia poate se bucura vreo domnisoara nu prea corpolenta, nici prea scunda. Merg la 1.65-1.73 si 55-60 kg.

Nu trimit in tara, doar Bucuresti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

  • patut pliabil cu doua niveluri: initial de jos si intermediar

o platforma suspendata pentru nivelul intermediar

masuta pentru infasarea bebelusului

plasa contra tantarilor

geanta de transport

Patutul portabil pentru copii este usor de montat. Patutul de bebe are un nivel intermediar, fiind prevazut cu o platforma suspendata, ideala pentru primele luni de viata ale copilului. Se recomanda acest nivel pana cand copilul incepe sa se intoarca singur.

De asemenea, este prevazut cu o masuta de infasat bebelusul si un buzunar lateral de depozitare.

La nivelul de jos, exista o intrare speciala cu fermoar pentru ca, atunci cand va creste, copilul sa poata iesi singur.

Pentru ca este pliabil si este prevazut cu roti cu frane, patutul se mai numeste si „patut de calatorie“, fiind ideal pentru calatorii sau doar sa il mutati dintr-o camera in alta.

Laturile patutului sunt confectionate din plasa transparenta pentru a permite contactul vizual si monitorizarea bebelusului.

Are mici defecte dar este perfect functional.

Madalin - 0730660418

post-60131-0-05903700-1540366483_thumb.jpg post-60131-0-63111600-1540366499_thumb.jpg

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Donez o pereche de pantaloni cycle spirit marimea S, folositi ocazional de-a lungul timpului, ceva urme de uzura. Au mesada, protectii, tot ce trebuie. Eu mi-am luat altii, asa ca de astia poate se bucura vreo domnisoara nu prea corpolenta, nici prea scunda. Merg la 1.65-1.73 si 55-60 kg.

Nu trimit in tara, doar Bucuresti.

Daca nu s-au dat, as fi eu interesat de ei pt sotia mea, care se incadreaza in tiparul mentionat :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Donez 2 bujii ngk iridium care erau pe motocicleta mea kawasaki er 6n. Nu stiu din ce an sunt , stiu ca functionau bine , insa le am schimbat preventiv. Poate se poteivesc si la alte mobre (codul apare sus)

» Post actualizat in 10 Nov 2018 12:11

Sus pe ambalaj* whoops

post-94136-0-14721800-1541851776_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

o mica buba  ( cred ca e de la "stat", aparatul e nefolosit de ani de zile): se deschide greu dvd-ul si unele medii nu sunt citite

detalii: https://www.philips.co.in/c-p/LX3600D_69/-/overview

 

Numai pentru Bucuresti, predare personala.

Daca e necesar pentru o casa de copii sau ceva de gen' e si mai bine.

 

 

Se poate inchide. Multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • l.u.v locked this topic
  • 2 weeks later...

Donez geaca moto SPOOL masura L. Folosita destul de putin de mine, protectii coate/umeri/spate. Mesada detasabila. Spalata, curata, etc. 

Singura conditie: cel care o doreste sa se implice cum poate intr-una dintre actiunile caritabile cu ocazia Craciunului 2018. Organizate de motociclisti sau nu ;)

https://imgur.com/a/DigDF7s

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...