Sari la conținut
piggy

doctor ortoped / glezna

Postări Recomandate

Salut,

știți vreun ortoped specializat pe glezne? Cei pe care-i găsesc eu sînt pe șold/genunchi. Pot fi și din afara țării. Merci.

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pfff,ce ai patit boss?

Partajează acest post

Link spre post

Incearca sa vorbesti cu doctorul Cornel NETU. Il gasesti la spitalul Floreasca sau la Regina Maria Dorobanti.

Pe mine m-a tratat extraordinar pentru o afectiune coxo-femurala iar unchiului meu I-a facut o operatie f reusita de la glezna pana la genunchi dupa un accident de schi urat...

Partajează acest post

Link spre post

Papa Bear, mulțumesc pentru informație. Încerc.

Partajează acest post

Link spre post

E foarte bun mr. Netu. Il recomand si eu. Mi-a reparat un cot facut bucatele bucatele. Si e un super om. SI el si mana sa dreapta (era acum ceva ani mana sa dreapta) Razvan Doaga. Bonus, Razvan e si motociclist asa ca... :D  succes! 

Partajează acest post

Link spre post

Pe la foisoru de foc incearca....doctoru care m-a operat pe mine...s-a sinucis , dar in schimb recomand spitalul :)

Partajează acest post

Link spre post

Dr. Dan Siderman, Spit.Floreasca, m-a operat la mana dreapta ( cazatura cu moto pe camp), am avut ulna si radiusul varza si acum sunt ok, n-am probleme cand se schimba vremea sau alte efecte desi am in mana o placa cu 7 suruburi. Dr. este un om de milioane si echipa la fel, de la medici pana la infirmiere. Sa ai recuperare usoara!

Partajează acest post

Link spre post

Mulțumesc mult pentru recomandări și urări! Am avut o operație anul trecut la gleznă, dar la mine n-a ieșit bine. Acum încerc să văd dacă se mai poate face ceva, sau măcar să aflu cîte ceva (coerent). O să mă interesez de doctorii recomandați și-o să-i vizitez. Merci!

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.