Jump to content
Sign in to follow this  
Super Zero 6 Forty

Manusi Mechanix

Recommended Posts

Salut,

Pot aduce momentan la comanda, ulterior pe stoc, manusi Mechanix.

Adresate celor care practica sporturi cu motor, mecanicilor si fortelor de ordine, manusile Mechanix sunt un produs profesional cu norme de protectie si calitate superioara.

La modul sincer sunt peste orice manusa moto din clasa de produs adresata.

the-hundreds-x-mechanix-wear-gloves---7.thumb.jpg.bc1188b80020abcf4dbcac56ee626019.jpgCapture.PNG.27f5666bb6f6905ef6f42709f5b7fee9.PNGmasuri.thumb.PNG.1322b91889e3406d50058d006e32868a.PNG1.thumb.jpg.9ddebd149e4ab03e2dd77bce292d8a73.jpg1.thumb.PNG.2e1fc2884944d7d1b863e5c9f73b1b43.PNG2.thumb.PNG.544cf85ecf7f81e9f1298e41155146b2.PNG3.thumb.PNG.52dbba7849512ee96a59b4775518fbd4.PNG4.thumb.PNG.e60ccb953cca4a0e2acd7bcf8935bb61.PNG781513633854.thumb.jpg.2bd34d53afb77bd61f2cda6fd1cf2f54.jpgBlog_Coldweather_1400x0.thumb.jpg.eddfcc3f1c6d41713e24a258519b43c3.jpgimages.thumb.jpg.31715158851824ada96f2b022ff467da.jpgmw-22.thumb.jpg.3d5ddd1e18774ebbcf22cded5651882a.jpg1074029089_hqdefault(1).thumb.jpg.2aa735bed1f613616528539486561af7.jpgmaxresdefault.thumb.jpg.6b791ee202fbd86456c0494948e361fb.jpgmechanixwear-mpt-78.thumb.jpg.b6ddef43a206868f27acc24b09c8a374.jpgMechanix-Wear-MultiCam-M-Pact-Gloves-pictures-003.thumb.jpg.7e3fe77ca98b7e35ac333d89b70e1167.jpgs-l1600.thumb.jpg.9c6290a0a3c0bc4c9852b1f1829c3a78.jpg

Pentru preturi si detalii pot fi contactat la 0760837143 sau pm. Predare personala in Bucuresti sau curier rapid in tara.

Posted (edited)

.

Edited by AlexAB

Acum 8 minute, AlexAB a spus:

.

Salut. Cateodata este bine sa mai lasam cititul la o parte si sa "citim" printre randuri. Odata ca tehnologia si materialele folosite de exemplu pentru armata sunt al naibii de bune asta asa ca fapt divers. Si iarasi ar trebui sa lasam practica sa vorbeasca. Te astept sa vezi perechea mea de impact cr5  folosita aproape 10k vara trecuta. Si iti arat si restul si te las sa tragi de ele cat vrei. Ba mai mult Cr5 te las sa o tai cu cutitul :)

Posted (edited)

Parca totusi regulamentul bursei zice sa afisezi pretul produsului. 

Si un termen de livrare (intrucat deocamdata nu exista stoc) cred ca ar fi de folos.  Si nici modelul CR5 nu-l identific doar din poze... Multumesc.

Edited by TETEA.

Salut,

Incerc sa raspund punctual:

- preturile sunt in functie de produs, momentan nu am o lista exacta de preturi, acesata va fi disponibila la inceputul lunii februarie si va putea fi gasita pe pagina facebook MANUSI MECHANIX

- Termenul de livrare in acest moment variaza intre 1-3 saptamani, evident si acesta va fi mai mic in timpul sezonului.

- pozele din acest anunt au caracter informativ, nu sunt listate toate modelele.

- cei interesati aveau la dispozitie modalitatea de contact prin PM sau telefonul inscris in anunt, deasemenea semnatura contine adresa de email.

Cu stima,

Posted (edited)

Fara suparare, tot punctual zic si eu:

-lista de preturi nu e inca disponibila, nici toate modelele nu se cunosc.

-In 1-3 saptamani le aduc si eu, incearca sa faci un stoc minim.

-ma incanta teribil ideea de "poze cu caracter informativ", e un alt fel de a spune ca ce primesti nu seamana cu pozele pe care le-ai vazut...

De fapt tu ce vinzi? Care este scopul anuntului tau? Daca e doar un studiu de piata, e bine sa spui asa de la inceput, si captezi atentia. Ca pielea ursului din padure, pot si eu sa ma duc s-o iau, nu am nevoie sa mi-o deseneze careva si sa-mi ceara bani pe asta...

...si incepand cu "salut" si terminand "cu stima", de fapt spui totul.

Edited by TETEA.

Am inteles. Multumesc de sfaturi. Daca tu poti mai bine te invit sa actionezi in consecinta. Asa-i romanul, moare de grija altuia. O seara frumoasa!

Posted (edited)

Ce am spus s-a vrut o critica constructiva. Revino in februarie cu poze reale, caracteristici si preturi, si sigur vor fi destui interesati. 

O seara buna!

Edited by TETEA.

In februarie o sa existe site sper. Nu revin pe forum, exista pagina de facebook si va exista si site. Aici am postat un anunt informativ cu toate datele de contact necesare pentru cei interesati. Acesta a fost scopul acestui anunt.

Și totuși cât costă minunăția ăsta? 100 / 200/ 500 /1000 ron? Mi se par mișto dar aș vrea să știu un preț aproximativ. 

Cele bune! 

Salut, ce aduc acum la primul import o sa fie 169, 199 si 249 lei. Pentru mai multe detalii ne putem auzi la telefon sau prin email,

Seara frumoasa!

Salut,

Nu mai apasa pe butonul "citeaza" cand dai replici, in partea de jos a ecranului iti apare fereastra mare unde scrii ce ai de spus.

Multumesc!

Am venit mai repede in intampinarea cererilor:

Preturile mai jos, comenzile se pot face pe mailul din semnatura. Va multumesc

1.PNG

2.PNG

3.PNG

4.PNG

5.PNG

6.PNG

masuri.PNG

ma asteptam sa le aduceti la un pret mai mic decat se gasesc deja in romania.

Tare sunt curios sa vad si eu unde se gasesc TOATE aceste manusi in Romania si la ce preturi fantastic mai mici decat acestea.  

Sunt magazine care au din intamplare unul, doua modele si acelea in numar limitat si uneori mai ieftin. Altele au tot un model doua si mai scumpe deci despre ce vorbim?

Edited by Super Zero 6 Forty

Ma asteptam sa le oferiti gratis . 🤨

@ Gica Contra:  Ai gasit mai ieftin si/sau ti se livreaza mai repede ? Cumpara de acolo , nu e nici o problema . Lasati omul sa  faca ce pret vrea , e marfa lui , nu baga mana in buzunar  si nu a fortat pe nimeni sa plateasca ca nu e impozit   . Timpul va hotari daca are pret bun/stie sa isi vanda marfa . 

2 hours ago, Super Zero 6 Forty said:

sunt curios sa vad si eu unde se gasesc

uite AICI
eu nu am vrut sa pun si link, dar daca esti curios ... 

25 minutes ago, JUST4TNT said:

Cumpara de acolo , nu e nici o problema . Lasati omul sa  faca ce pret vrea , e marfa lui

Pai am sa cumpar de unde vreau eu clar, ca nu am nici o obligatie fata de nimeni.
Eu am facut doar o afirmatie, nu contra, nu pro, era doar o speranta de a mea sa gasesc mai ieftin decat "dincolo".
de ce te agiti asa ca fata mare? pt ca eu aveam alte asteptari? cu ce am fost contra? din pct meu de vedere poate sa vanda ce si cum vrea el... sau tu doar te bagai in seama?

Da, uite, ai venit cu ceva constructiv. Dar tot cum am zis e, Preturile sunt apropiate la unele si nu au tot ce pot aduce eu. Exista o nisa pentru fiecare.  

Ps: asta ca sa nu zic ca ei au clonat fiecare produs de "N" ori pentru fiecare masura sa iasa la numar :)

Edited by Super Zero 6 Forty

cumpar destul de des manusi mecanix, si sunt excelente, sper sa ajung sa cumpar de la tine ... 

Arată bine produsele. În primăvară o sa iau și eu o pereche perforate, ca m-ati făcut curios.

eu am comandat deja o pereche, abia le astept :)

Exista vreun model care este user friendly cu ecranul telefonului? De preferat pentru oraș, vara. 

Arata zdravăn. Cred ca o sa le dau o șansă, dar mai în primăvară.