Sari la conținut

Recomandari oglinzi nacked (FZ1N)


mitzaboldan
 Share

Postări Recomandate

Salutare!

Ma ajuta si pe mine cineva cu o recomandare de oglinzi pt un Yamaha FZ1N? M-am tot uitat pe site-uri si mi-au placut XaE5YKe.png si OXOgyoK.png, dar nu imi dau seama cat sunt de practice.

Sunt deschis si la alte modele, dar sa fie si practice, nu doar sa dea bine pe moto. 

Ms. ;) 🏍️

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Touratech Safety Mirrors (vezi la MetricMotion ca sunt importatori).

Cred ca arata mai bine pe Naked decat pe Adventure. Si sunt asferice, deci adio unghi mort. Doar ca iti ia cateva zile sa te adaptezi la ele, fiindca imaginea e altfel decat la cele normale (pare mai "indepartata").

touratech-safety-rear-view-mirror-set-as

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce ai propus tu am eu prima varianta, in timp te obisnuiesti cu ele dar sa stii ca nu vezi mare lucru, cel putin nu ca la cele normale. Acum tine de tine daca vrei aspect sau siguranta. Eu mai intorc capul cand nu sunt sigur de ceva. Masini si obiecte mari vezi, mai greu e cand mergi in echipa cu moto fiindca au unghi mic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc de sfaturi. De aia am zis sa cer pareri, ca vreau sa si vad ceva in ele, nu doar sa dea bine pe moto.

Astea originale chiar nu-mi plac si nu mi se pare ca se potrivesc. As cauta ceva la fel de practic, dar cu un design mai placut :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...