Sari la conținut

Postări Recomandate

A fost anuntat SMAEB2019, 19-21 Aprilie. 

Cum nu se poate discuta acolo, e nevoie si de un loc de discutii/propuneri/nemultumiri/lucruri bune de expus. 

@smaeb, credeti ca anul aceste faceti demersuri sa existe garderoba pentru casca si o geaca? de 4 ani va aduc in atentie acest aspect! E neplacut sa stai cu casca si geaca moto agatate de tine sau pe post de fes vreo 2-3 ore cat faci vizita, mai ales ca nu sunteti surprinsi ca or sa vina motociclisti. Nu, nu e pentru mine, eu ajung si pe jos in 15minute, eu nu vin cu moto la smaeb.

Pret intrare 30lei, o sa planga jumatate dintre motociclisti ca e scump, erau cativa care spumegau la pretul "exorbitant" de 20 lei.

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
1 hour ago, warlock said:

Pret intrare 30lei, o sa planga jumatate dintre motociclisti ca e scump, erau cativa care spumegau la pretul "exorbitant" de 20 lei.

Eu ramasesem cu impresia ca lumea spumega din cauza ca biletul era cu intrare unica si nu existau bilete (bratari, de exemplu) pt o zi intreaga, 2 zile sau 3 zile. Iar din exprimarea folosita in anunt, eu inteleg ca nici anul asta nu vor exista astfel de bilete.

Partajează acest post

Link spre post

Romanul si cand e mokka are ceva de comentat dar poate o sa intelegem ca in functie de cat platesti se dezvolta si calitatea.

Anul trecut am fost la un targ de constructii in Germania si taxa de acces pentru 1 zi era de 60 de euro si erau romani care se plangeau de valoare acesteia in conditiile in care coordonau afaceri de milioane de euro anual. 

Asta  ne este natia dar sper sa evoluam.

Partajează acest post

Link spre post

Vad ca programul este pana la ora 19:00 (vineri, sambata).
In anii trecuti nu era pana mai tarziu putin? Este posibil sa ma insel.

Partajează acest post

Link spre post

daca va fi vremea buna si nu va ploua iti poti lega casca + geaca cu un lant antifurt de bicicleta de 15 lei ... 
daca va fi vremea rea, vei face maraton cu ele printre standuri, n-ai sa vezi investitii in vestiare pentru sute sau mii de vizitatori (sigur vor fi minim cateva sute cu motorul veniti, in acelasi timp)
ar fi bine daca un pret ridicat la biletul de intrare  ar mari (si) calitatea organizarii, nu doar profitul ...
eu sunt optimist si sper ca asa va fi 
la partea cu bratara de intrare, e simplu daca doar vrei sa iti duci cumparaturile la masina, tramvai, caruta ... vorbesti cu un baiat la intrare si te lasa sa intri inapoi daca ii spui scopul iesirii (probat de mine in anii precedenti). Daca vrei sa mergi acasa sa faci nani si c@c@ moale si apoi sa mai vii o tura sa belesti ochii din nou la aceleasi lucruri, mai bine stai acasa direct, in opinia mea, ne calcam mai putin in picioare !

Partajează acest post

Link spre post

Mie parca mi-e dor de atmosfera saloanelor trecute. 

DSC_4160.JPG

Partajează acest post

Link spre post

Eu ma mir ca inca se mai tine...

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.