Sari la conținut

Odessa


revo
 Share

Postări Recomandate

in perioada 11-14 aprilie am de gand sa mai merg la Odessa

Se va iesi pe la Galati , inca 350 km pana la Odessa

Cazarea va fi la Hotel Gagarinn 4* / in zona Arkadia ,langa faleza si cluburi- 90 eur/3 nopti/camera

Benzina in Ukraina este 1 eur/ litrul

Este necesar pasaport , rca valabil Ukraina precum si documente legale proprietate motocicleta (se verifica la vama)

Tematica : distractie

 

Editat de revo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 13.01.2019 la 16:00, revo a spus:

in perioada 11-14 aprilie am de gand sa mai merg la Odessa

 

Trebuia sa ajung anul trecut in Odessa cu motocicleta, din pacate nu am avut timp caci banii nu erau o problema. Anul asta ajung sigur dar mai prin vara, aprilie mi se pare o luna prea imprevizibila dpdv meteo. Cred ca ma duc in iunie... 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, petre81. a spus:

 

Trebuia sa ajung anul trecut in Odessa cu motocicleta, din pacate nu am avut timp caci banii nu erau o problema. Anul asta ajung sigur dar mai prin vara, aprilie mi se pare o luna prea imprevizibila dpdv meteo. Cred ca ma duc in iunie... 

La vara ma bag si eu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Ca propunere, e bine de facut la fatza locului la 1 agent de a asigurari,asigurare medicala .Este ieftin.Paza buna .....Alta propunere,nu schimbati prea multa valuta in moneda locala,hrynia.Altfel ramaneti cu ele in buzunar.Nu le mai puteti schimba inapoi in valuta.Eventual la basarabeni daca aveti drum,popas .)))

Bafta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, KarolyTM a spus:

Salut! Ca propunere, e bine de facut la fatza locului la 1 agent de a asigurari,asigurare medicala .Este ieftin.Paza buna .....Alta propunere,nu schimbati prea multa valuta in moneda locala,hrynia.Altfel ramaneti cu ele in buzunar.Nu le mai puteti schimba inapoi in valuta.Eventual la basarabeni daca aveti drum,popas .)))

Bafta!

moneda locala e grivna. Se plateste aproape oriunde cu cardul iar o suma modica se schimba di

 in aceasta moneda

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sezonul moto, ca și viata, e scurt și trece trist de repede. 

Vara nu e destul de lunga pentru câte destinații moto ne dorim posibile. Mie mi se pare o deschidere de sezon absolut "fair", aproape de casa și super ofertanta. 

Tematica "distracție la Odessa" pentru startul primăverii suna mai mult decât tentant.! 

I'm in! 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...