Jump to content
Sign in to follow this  
superbec

Caut argat , Olanda

Recommended Posts

Acum 14 ore, banat rider a spus:

doar tu puteai sa mananci coastele alea arse langa jegul ala de se vede in partea de sus a pozei...mosierule care esti !!

eji neboon, a raspuns echipa de x si 0 

Acum 12 ore, mihaio07 a spus:

salaru meu de uberist-chelnerist in Ro e mai mare decât salaru tau de director-injiner in Olanda.

asa e bossulica , doar ca tu esti aitist de piperistan si nimeni pe lumea asta nu e platit mai bine ca tine ,cu totii stim asta

dar cotizezi la intretinere sau o plateste doamna mata din pensie?

evident tot topicul asta este despre salarul tau mai mare decat al meu si cum se scoala in tine lupta de clasa ca am facut o oferta nedemna de un domnisor impaiat ca matale ...

Era mai bine daca zicea "caut household senior administrator, olanda" si cine ajungea acolo se trezea sclavul casei? Macar a fost de la inceput cinstit, acum cui ii convine se duce, cui nu, nu...

8 hours ago, superbec said:

evident tot topicul asta este despre salarul tau mai mare decat al meu si cum se scoala in tine lupta de clasa ca am facut o oferta nedemna de un domnisor impaiat ca matale ...

Topicul este despre cum un mosier de balta cauta sa angajeze un salahor pe care sa-l plateasca putin si la negru. Desi neinteresat de oferta ta, m-am bagat si eu in seama - cum te bagi tu pe atatea topicuri - aducand in vorba considerente de taxe, impozite, asigurari de sanatate, salarii nete si diferente de cost of living. Deci mult mai on-topic decat ce bati tu campii de obicei pe forumul asta.

Cat despre lupta de clasa, tot tu ai adus vorba, din frustrarile tale de sarac care se crede bogat. Dar vad ca ai trecut de la trolaj de calitate indoielnica la grobianism de joasa speta, semn ca a inceput sa se umfle taratza in tine.

Edited by mihaio07

mihaio07 candideaza din nou pentru premiile Belbody?Anul trecut au avut succes ...poate se merita deranjul sa facem un sondaj si iarna asta.

Bec ... azi la pranz ce ai avut in meniu???

de ceva vreme nu am mai vazut un topic amuzant...eu unul as veni la meditatie(a nu se intelege ca nu as munci)...dar de tuns iarba, taiat lemene, vopsit ferestre pai sa tot muncesti asa...apropo cu vecinele cum stai?:)))...sunt fan olandeze mai ales de la gat in jos :)))))...daca nu te grabeai sa mor ... la vara  ma bagam

acum serios....titlul si eu as zice ca e putin cam agresiv dar autohton :)).. daaar ...munca asta poate sa o faca un licean in vacanata de vara si oricum primele 3 luni sunt degeaba ca vine carciunul apoi.. sau cineva care vrea sa se lanseze in viata minunata de europa de vest...

Edited by Buggy

Acum 48 minute, ianachim a spus:

Fuagra de la mișlen. 

Acum 45 minute, goe 75 a spus:

mihaio07 candideaza din nou pentru premiile Belbody?Anul trecut au avut succes ...poate se merita deranjul sa facem un sondaj si iarna asta.

Chiar ca ar merita...

1 oră în urmă, ianachim a spus:

miki D, bucatarul a facut greva

Acum 49 minute, Buggy a spus:

de ceva vreme nu am mai vazut un topic amuzant...eu unul as veni la meditatie(a nu se intelege ca nu as munci)...dar de tuns iarba, taiat lemene, vopsit ferestre pai sa tot muncesti asa...apropo cu vecinele cum stai?:)))...sunt fan olandeze mai ales de la gat in jos :)))))...daca nu te grabeai sa mor ... la vara  ma bagam

acum serios....titlul si eu as zice ca e putin cam agresiv dar autohton :)).. daaar ...munca asta poate sa o faca un licean in vacanata de vara si oricum primele 3 luni sunt degeaba ca vine carciunul apoi.. sau cineva care vrea sa se lanseze in viata minunata de europa de vest...

2 milfe si 3 babe, acum depinde de standarde poate sunt 5 babe pt tine

La 19.01.2019 la 20:47, superbec a spus:

2 milfe si 3 babe, acum depinde de standarde poate sunt 5 babe pt tine

e brici...milfele de distractie si poate prindeam si o asigurare pe viata cu una din babe :)))))))

La ‎18‎.‎01‎.‎2019 la 21:32, petre81. a spus:

Iti fac aceeasi oferta ca superbec, dar fara sa muncesti, doar sa te vad la mine in batatura...

Ia uite-l ma, i-a revenit glascioru' :))). Iar te-am facut sa-ti schimbi semnatura...ntz ntz ntz...

Nu te-au dat afara din batatura inca?

La ‎18‎.‎01‎.‎2019 la 21:32, petre81. a spus:

Iti fac aceeasi oferta ca superbec, dar fara sa muncesti, doar sa te vad la mine in batatura...

Ia uite-l ma, i-a revenit glascioru' :))). Iar te-am facut sa-ti schimbi semnatura...ntz ntz ntz...

Acum 1 oră, littlekriminal a spus:

Pentru ce sa ma dea afara, eu generez cel mai mare trafic pe motociclism.ro. Ce legatura are citatul din semnatura mea cu un gheiut ca tine?

Pai odinioara avea, acum te-ai sucit, te-ai dat de partea cealalta :)).

Ai fost absent si bine a fost...

Acum 3 ore, littlekriminal a spus:

Pai odinioara avea, acum te-ai sucit, te-ai dat de partea cealalta :)).

Ai fost absent si bine a fost...

Bovis, eu te intrebam despre semnatura de acum.

Ce-ti mai place apa de la flori...

Cipolate cu pireu de cartofi si gogonele de casa din rosii spaniole crescute in curte

20190121_173640.jpg

Mi-e rusine pentru superbec, ce-a fost si ce-a ajuns, sa-si caute validarea, de rasul forumistilor, prin poze cu ce mananca la pranz, sa-si dezminta statutul de pseudo-boier angajator la negru. WTF superbec. Aveam alte pretentii.

LE: Pofta buna :).

Edited by AlexAB

Bec...si de baut nimic????

Acum 29 minute, superbec a spus:

Cipolate cu pireu de cartofi si gogonele de casa din rosii spaniole crescute in curte

20190121_173640.jpg

Norocul meu si implicit al tau este ca sunt hranita la ora asta cand vizualizez fotografia..altfel ,cred ca ti-ar fi stat in gat.

Facem topic separat de gastronomie , pui retete si poze cu ce ti-a iesit? 😁

Sper ca ai sort de bucatarie..

Acum 30 minute, ianachim a spus:

Bec...si de baut nimic????

Krombacher pils , incerc sa ma culturalizez nitel cu beri nemtesti.

Acum 15 minute, Flower-Power a spus:

Norocul meu si implicit al tau este ca sunt hranita la ora asta cand vizualizez fotografia..altfel ,cred ca ti-ar fi stat in gat.

avem topic de gastronomie dar nu cred ca a mai postat nimeni de ceva vreme , sortz are nefasta

Acum 42 minute, AlexAB a spus:

Mi-e rusine pentru superbec, ce-a fost si ce-a ajuns, sa-si caute validarea, de rasul forumistilor, prin poze cu ce mananca la pranz, sa-si dezminta statutul de pseudo-boier angajator la negru. WTF superbec. Aveam alte pretentii.

LE: Pofta buna :).

merci , toti incercam sa obtinem anumite validari ...pt mine parerea forumistilor conteaza cel mai mult

Acum 38 minute, Flower-Power a spus:

Pai deschide topic, daca faci mancare mai buna ca neavasta-mea divortez, te iau de nevasta si te pun si un pic la ingrasat ca sa am si eu pe ce pune mana. Oferta mai buna ca asta nu gasesti nici la Lidl.

Intrebarea e ce ma fac daca in luna de miere hotel de 5 stele gateste un master chef, divortam... daca asta e definitia ta pentru casnicie eh, well esti fericit!

PS: cand eram mica si ma intrebau adultii ce vreau sa ma fac cand o sa fiu mare, spre disperarea parintilor, imi doream sa fiu..ei bine, bucatareasa. 😂  nu a fost sa fie! Slava Domnului, as zice...

Acum 9 ore, Flower-Power a spus:

daca asta e definitia ta pentru casnicie eh, well esti fericit!

Ai citit doar prima parte, in a doua parte ziceam ca trebuie sa am si pe ce pune mana, adica sa facem sex. Ce casatorie este aia fara sex? Sau nu-ti place sa faci sex?

Acum 13 ore, superbec a spus:

...pt mine parerea forumistilor conteaza cel mai mult

😂

Acum 2 ore, petre81. a spus:

Ai citit doar prima parte, in a doua parte ziceam ca trebuie sa am si pe ce pune mana, adica sa facem sex. Ce casatorie este aia fara sex? Sau nu-ti place sa faci sex?

Corect, ce casatorie e aia fara sex ..

Retine, Sexul si sa ai pe ce pune mana este aplicabila in ambele cazuri. 😉 fara discriminare.

Asadar, cu gatitul sta bine dar esti neglijat. Poate v-ati spus lucruri nepotrivite , femeile tin minte vorbele grele si le afecteaza libidoul. Parerea mea personala,  @petre81. este ca aveti nevoie de putin ajutor specializat , asta daca deja ati incercat o vacanta in 2 la o cabana undeva in creierii muntilor si nu v-a ajutat. Nu te da batut cu una ,cu doua.. Succes!