Jump to content

Deci, doo mobre intretinute de vanzare

Recommended Posts

• Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Acum 1 oră, ashtray. a spus:

Partikip cu 3...

IMG_20190115_184436.jpg

avem un grup salbatic de moto-pinguini, observati cum stau grupati (ca fratii lor indepartati, pinguinii in antarctica); fac cu randul care sta la mijloc/care la exterior sa se apere de vant reciproc si sa treaca iarna cu bine.

4 minutes ago, frigider said:

avem un grup salbatic de moto-pinguini, observati cum stau grupati (ca fratii lor indepartati, pinguinii in antarctica); fac cu randul care sta la mijloc/care la exterior sa se apere de vant reciproc si sa treaca iarna cu bine.

Eu cred ca aranjarea exprima mai mult preferintele sexuale ale posesorilor.

Cel din stanga crede ca e straight ca doar o da, dar nu e sigur. Cel din mijloc e clar. Cel din dreapta a vrut locomotiva, ca asa ii place.

Edited by AlexAB
  • 2 weeks later...

alea 3 is ale mele, din pacate a 4-a si a 5-a sunt stocate intr-o curte, dar la iarna urmatoare nu va dezamagesc. o sa fie si ele acolo. si va dau si o veste proasta, nu va fi niciuna de vanzare vreodata, asta sa va puneti pofta in cui. motoare tipla gasiti si la altii

Acum 22 ore, Lucian_M a spus:

Nu la caldura, dar macar nu o bate vantul si nu o ninge.

Zic tot asa ca fapt divers - vezi sa nu raceasca la bujie daca sta pe hol. Bag-o in bucatarie si da drumul la centrala, altfel face un reumatic la ceva rulment, fereasca sfantu 😱 .

La 27.01.2019 la 22:52, Metal Heart a spus:

Cred ca e ala al lui Rotila. Ceva ma face sa cred ca a mers cu el inainte de inghet.

A aparut pe feisbuci , pusa chiar de propritar...😁

• Admin

Eu o țin într-o curte și în zilele alea cu ploaia înghețată de la vânt mi-a alunecat prelata. 

Hai ca sâmbăta se anunță vreo 9 grade, dacă e uscat pe jos scot mândra la o tură 😊

IMG_20190127_164257.jpg

Asa se baga mintile'n cap la mobra, sint astea de genul care fug aiurea prin tara (chiar si pe afara) de primavara pina toamna (citeodata si iarna). Csf-ncsf-cobori cu lantu'n mina la prima zapada (atunci o prinzi in ofsaid) si-o legi de orice ai pe linga tine, copac, stilp, gard, orice. Daca n-ai, o tragi cu lantul pina acolo, n-o lasi ca iar fuge. E, dupa citiva ani de tratamente, sa vezi ca pleaca mai rar ... nu mai fuge ca nebuna, unele chiar se potolesc definitiv. 😀

La 16.01.2019 la 22:54, ianachim a spus:

Una langa mine e in a doua iarna 

2F9E2D44-4608-42D1-ADAA-7955ABD4EAD3.jpeg

Asta e pe Uverturii, langa o Honda tinuta la fel... Mi se rupe inima cand le vad.