Sari la conținut

Geci de piele marimi mari


PowerTibor
 Share

Postări Recomandate

Salut! Ma bate si pe mine gandul de ceva timp sa imi cumpar o geaca de piele, dar nu stiu de unde as putea sa o iau. M-am uitat pe site-urile de pe la noi si nu am vazut sa ajunga pe la marimi care trec peste 2XL, iar ceea ce am gasit sunt chestii de prin State care ori sunt prea scumpe din cauza transportului, ori sunt aduse aici, dar nu stiu cat de pe bune sunt. Stiti cumva ceva site-uri mai mici poate sau din alte tari din Europa cu livrare in Ro? Poate vreo pagina de Facebook? Problema e ca sunt un tip foarte masiv, la tricouri folosesc un 5XL, daca ma chinui poate incap in 4XL.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

exista cateva Magazine online ( in Germania ) care comercializeaza si echipamente in marimi speciale  (de la 4XL la 12 XL de exemplu) . Preturile la o geaca de piele insa trec de 300-400 euro ( gen Held, Modeka...etc.)

 

Am mai gasit de ex. un shop pe eBay.de care vinde o geaca de piele in 7XL , marca Speed Devil.... la pret foarte uman, 119 euro ( ba chiar accepta si negociere ). Livrare oriunde , nu stiu costul ptr Romania...dar nu poate fi o avere.

Chestia e ca la pielariile astea asiatice ( ca de altundeva nu poate fi ) 7XL e probabil un 5XL real...daca ai noroc.

 

vezi link-ul de mai jos...

 

Geaca Speed Devil 7XL

 

Seara buna, 

Norbert

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salutare,
Inca nu am ajuns, e cam aiurea perioada asta la mine la munca. Am vorbit, insa, cu proprietarul pe Facebook pentru a-mi face o geaca la ei pe marimea mea XXXXL :D Cand o sa trec pe la ei, o sa detaliez pe forum. 
Gasesti aici: http://testeperoti.ro/2018/11/12/test-pielea-care-mi-a-salvat-pielea-geaca-alphahead-photon/ un review. Poate te ajuta.

 

Spor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...
La 17.01.2019 la 19:29, PowerTibor a spus:

Salut! Ma bate si pe mine gandul de ceva timp sa imi cumpar o geaca de piele, dar nu stiu de unde as putea sa o iau. M-am uitat pe site-urile de pe la noi si nu am vazut sa ajunga pe la marimi care trec peste 2XL, iar ceea ce am gasit sunt chestii de prin State care ori sunt prea scumpe din cauza transportului, ori sunt aduse aici, dar nu stiu cat de pe bune sunt. Stiti cumva ceva site-uri mai mici poate sau din alte tari din Europa cu livrare in Ro? Poate vreo pagina de Facebook? Problema e ca sunt un tip foarte masiv, la tricouri folosesc un 5XL, daca ma chinui poate incap in 4XL.

Buna ziua facem pe comanda geci mari din piele de vita sau de oaie.costul la 7xl ar fi de 1000 lei minim0742283820

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...