Sari la conținut

Harley


dexter
 Share

Postări Recomandate

HD esti paranoic. La tine totul se reduce la HD vs ... . Chiar si cand nu e cazul.

 

Si totusi de ce a pus Pixi motoreta ta la vanzare?

 

Nu la mine se reduce totul la HD vs... ci altii au grija mereu sa inflameze, aratand cat de varza este Harley comparativ cu alte motociclete.

Omule, intelege ca eu nu intru pe topicurile cu japoneze sa vorbesc despre lucrurile negative, desi am cam mers cu o buna parte din ele, spre deosebire de astia care urla pe aici ca Harley e praf, dar n-au calarit in viata lor unul.

 

Iar paranoici sunteti voi. Nu e vorba despre nicio clona si despre nicio alta jmecherie. Nu vad de ce trebuie sa dau explicatii tocmai eu, cand atatea clone reale bantuie pe aici si contribuie din plin la inflamarea discutiilor pe Forum. Dar daca tot va place sa faceti pe inchizitorii... Pur si simplu @pixigpz si-a pus GPZ-ul la vanzare, iar eu n-am facut decat sa confirm ca GPZ-urile din anul ala sunt bune, pentru ca am avut si eu unul acum 7-8-10 ani, nici nu mai stiu (dupa cum vezi nu vorbesc doar din auzite ca altii). Apoi am ajutat un prieten comun, care nu are cont pe Forum si nici nu avea timp sa se vada cu potentialii clienti, sa-si vanda motocicleta. Asa ca ne-am ocupat noi de pe contul lui @pixigpz. A mai fost si o problema cu functionarea Forumului... Etc.

 

Dupa cum vezi exista niste explicatii de bun simt. Si gata cu ele!!! Mergeti la ADMIN si plangeti-va ca @--=HD=-- poarta discutii carora nu le puteti face fata, asa ca trebuie dat afara pe motiv de clona.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 237
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • 4 months later...
  • 3 months later...
  • 5 weeks later...
  • 1 year later...
  • 1 year later...

Suspensia spate Harley road king ( si pe aer ) , este usor cursa , se poate repara adica se pot schimba simeringurile? sau se cumpara altele ?


» Post actualizat in 24 Feb 2018 19:15

Suspensia spate Harley road king ( si pe aer ) , este usor cursa , se poate repara adica se pot schimba simeringurile? sau se cumpara altele ?

http://xlforum.net/vbportal/forums/showthread.php?t=1356875

Se pare ca se poate , e o suspensie Showa care are chit de reparatie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Salut, cine stie unde pot face pe comanda o proectie de caldura pt (heat deflector sau midframe cum ii spun ei...)

Ma arde V2iu la semafor de numai...ceva asemanator cu astea din poze ?

 

 

salut, e o flansa de plastic (cred) care se poate comanda la dealerul oficial.

 

HARLEY-DAVIDSON® BUCURESTI
Soseaua Bucuresti-Ploiesti Nr.42-44, Sector1, Bucuresti.
0371 505 617
hd@ats.ro
..............
@ gixu, faina vaca, sa te bucuri de ea !
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ahoi!

 

Unde as gasi kituri de suruburi si piulite imperiale (dimensiuni specifice US,UK...etc) ?

 

Multumesc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

rocast.ro fabory


» Post actualizat in 16 May 2018 12:29

f tare, curg pentru ca sunt proiectate ca acu 60 de ani... de parca nu stiam asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa aproximativ 500 km am ajuns la concluzia ferma ca evacuarea trebuie schimbata :))

Ahoi!

 

Prea multa galagie sau prea mare linistea?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Exact, se aude a orice, numai a Harley nu :)))

 

La "official" mi-au spus ca sub 1000 euro n-au evacuare :))

 

Avand in vedere ca vin acasa luna viitoare, ma gandeam ca poate ii fac un "tuning" ad hoc.

Editat de Gixu.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Exact, se aude a orice, numai a Harley nu

 

La "official" mi-au spus ca sub 1000 euro n-au evacuare

 

Avand in vedere ca vin acasa luna viitoare, ma gandeam ca poate ii fac un "tuning" ad hoc.

O bormasina uneori face minuni :crack: Deja am dezvirginat vreo cateva esapamente :tempted: Daca vrei ceva la un pret mai decent, sunt oameni care iti fac de la zero esapamente!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Exact, se aude a orice, numai a Harley nu

 

La "official" mi-au spus ca sub 1000 euro n-au evacuare

 

Avand in vedere ca vin acasa luna viitoare, ma gandeam ca poate ii fac un "tuning" ad hoc.

Dacă faci asta sa nu mai vii prin CH . E cam 1 k amenda :)

Eu am o pereche de SE dar am renunțat sa le mai pun . Ca au modificat legea și ajunge și la 2 k dacă te prind a doua oară in 2 ani si am îmbătrânit si ma doare capu de la tobe :)

Editat de derkleine
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • IceLord changed the title to Harley

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...