Sari la conținut

Garaj / spatiu pentru inchiriat langa Bucuresti


mihai_prd
 Share

Postări Recomandate

Sa postăm si aici, poate găsim pe cineva interesat cu pasiune comună în zona auto-moto:

 

Ofer spre închiriere spaţiu in suprafata de 85 mp pentru depozitare / atelier / garaj / alte nebunii care nu îmi vin în cap acum.
Este vorba de o mica hala de 170 mp situată in imediata apropriere a Bucureştiului (comuna Berceni, la 1 km de centura), din care eu imi voi opri jumatate pentru pasiunea mea din domeniul vechiturilor moto.
Constructia este structura metalica, cu panouri sandwich de 10 cm (laterale plus acoperis).
Inaltimea la coama este de 4.2 m iar pe laterale de 3 m, adica ai unde sa bagi.
Totul separat: baie cu instant pentru apa calda, electrica interior-exterior led (cu cip Samsung, sa sărăcească Enelu'), contorizare proprie. Betonul e..beton şi l-am elicopterizat, să nu se scămoşeze covorul de la soacră.
Acces separat, usa sectională cu motor electric (putem face si una pietonala, daca vrea caprioara convietuire pe termen lung).
Camere cu acces pe telefon si alarmă.
Pentru depozitare, exista spatiu (destul) si in curte.
Pretul (ca aici e dureros) e cel mai mic de pe piata (in urma marelui studiu de marketing pe care l-am facut pe olx si lajumate.ro fix in 3 min), cam 2.5 euro/mp. Adica 1000 lei/luna.
Care aveti chef, lasati un mesaj aici sau privat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-ar interesa pe mine. Ma gandeam sa caut peste cateva luni fix in bugetul asta de 1000 RON/luna. Daca o sa fie disponibil atunci, il iau eu. Asa sa il inchiriez de pe acum si sa dau banii degeaba 3-4 luni, nu prea are sens.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 10 months later...
  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...