Sari la conținut

Seawolves Bike Fest 12, 7-9 Iunie 2019


Seawolves
 Share

Postări Recomandate

Acum 23 ore, Sinner® a spus:

Mai nasol e ca au început sa apară șlaparii de Dâmbovița care stăteau la mese și spărgeau semințele în pahare de bere și se holbau cu mutra căzută într-o parte de parcă era prima oara când ieșeau din peșteri.

Am vazut anuntul de la intrare cu "avem dreptul de a ne selecta clientii", dar pt ca incasarile au fost "setea", cine a dorit sa intre a putut.

Interesul prioritar este mereu Banutul, chiar si in 😰detrimentul tau Neiubitor de Semeni😇Slapari, bineinteles oficial intrati cu bratarusa.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 61
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Doamne la ce citesc, bine ca nu am batut drumul de la Cluj sa gasesc conditii de cacao, ca si muream. Noah bun, mai stergem una de poe lista

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Seawolves Bike Fest 12 in imagini:

Poze Seawolves Bike Fest 12, Ziua 1 | Vineri, 7 iunie 2019

Poze Seawolves Bike Fest 12, Ziua 2 | Sambata, 8 Iunie 2019

 

Si a fost si ce-a de-a 12’a editie a Seawolves Bike Fest.

O noua locatie, un nou concept, aceeasi idee si acelasi spirit!

Din punctul nostru de vedere cel putin, a iesit un eveniment fabulos, cel mai spectaculos din 2008 incoace, atat ca imagine si atmosfera, cat si ca participare (un nou record ca numar de participanti, inclusiv la numarul de motociclisti din alte tari!). Si s-a intamplat asta poate si datorita noii locatii dar, in primul rand datorita voua, participantilor - care ati dat adevarata valoare evenimentului!


Am schimbat anul acesta locatia din doua motive: in primul rand cea din anii trecuti devenise neincapatoare si nu mai oferea preturi rezonabile, in al doilea rand am considerat ca bikerii merita si mai mult decat pana acum - o locatie la malul marii, de calitate si incapatoare, care sa le ofere tot confortul si satisfactiile de care se bucura in mod normal un turist de 4 stele pe litoral, la preturi “bikers friendly”!

A fost un real experiment si pentru noi si pentru gazda, s-a muncit enorm de mult pentru a reusi sa adaptam un complex turistic de 4-5 stele la cerintele unei intruniri moto, astfel incat sa ne multumim toti participantii. Poate au fost scapari si imperfectiuni inerente atunci cand organizezi pentru prima data un eveniment de o astfel de anvergura intr-o locatie noua, mai ales intr-una precum Phoenicia Resort. Atat noi - Seawolves MC, ca si organizatori, cat si gazda - Phoenicia, am invatat mult si am descoperit multe lucruri pe care le putem imbunatati radical la editiile viitoare. Ne asumam inclusiv criticile voastre si am luat nota de toate doleantele, de care vom tine cont si pe care le vom remedia la urmatoarea editie.


Dar, la capatul celor 2 zile de festival si dupa 12 ani de experienta in organizarea intrunirii moto de la malul marii, noi putem spune ca fost cea mai reusita petrecere de pana acum! Iar asta s-a intamplat, cum am mai spus, in primul datorita voua, participantilor - oameni de calitate, frumosi, prietenosi si civilizati, care au venit la noi cu multa veselie si energie pozitiva pe care ne-au transmis-o si noua si evenimentului in sine! Iar pentru asta Seawolves MC Romania va multumeste si va promite ca va incerca in fiecare an, in al 2-lea weekend din Iunie, sa va ofere un festival moto la mare la cele mai inalte standarde, pentru ca si noi - bikerii ciudati si non-conformisti - meritam si avem dreptul sa ne bucuram de litoral cel putin la fel ca si altii!


Multumim pe aceasta cale tuturor sponsorilor si partenerilor care au facut posibila desfasurarea acestui festival, multumim voua, participantilor, pentru starea de spirit cu care ati venit la noi si pentru comportamentul si atitudinea superba pe care le-ati avut, aducand astfel o imagine de nivel cu adevarat european festivalului nostru!


Multumim prietenilor si cluburilor care ne-au ajutat si mentionam in mod special: Cristian Hrubaru, Heavy Riders M.C., Wheels Of Fire P.M.C., Matacabras R.C., Free Riders R.C. - RESPECT!


Calitatea voastra, a participantilor si, in general, tot ceea ce s-a intamplat la Phoenicia Resort in weekendul 7-9 Iunie, ne motiveaza si ne incurajeaza sa depunem si mai mult efort pentru a duce Seawolves Bike Fest si mai departe, la standarde din ce in ce mai mari!

Pana ne vom revedea la urmatoarea editie, va dorim asfalt uscat si un sezon spectaculos plin de calatorii frumoase si safe!

Sa ne vedem cu bine la urmatoarele evenimente moto din tara!
Seawolves M.C. Romania
 

P.S.: Seawolves revine cu o intrunire moto in 2 saptamani, la Ramnicu Sarat, cu MOTO BIKERS PARTY! Va asteptam cu drag acolo!

Editat de Seawolves
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate anul viitor cand va anuntati prezenta prin parada vietii si ajungeti in centrul orasului, nu mai gatuiti amaratele de motoare pentru ca intre blocuri destul de apropiate nu te mai intelegeai om cu maimuta. E suficient zgomot de la 100 sau cate motoare treceau pe Tomis in amiaza mare, nu e necesar sa rupeti limitarile si tobele goale. Personal, v-am injurat cand mi-a stat pranzul in gat la o terasa din centru pentru ca terminatii au zis ca e de bun augur sa creasca decibelii.. Faceti-va parada prin Mamaia, nu avem nevoie de atata galagie. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 12 ore, Seawolves a spus:

Seawolves Bike Fest 12 in imagini:

Poze Seawolves Bike Fest 12, Ziua 1 | Vineri, 7 iunie 2019

Poze Seawolves Bike Fest 12, Ziua 2 | Sambata, 8 Iunie 2019

 

Si a fost si ce-a de-a 12’a editie a Seawolves Bike Fest.

O noua locatie, un nou concept, aceeasi idee si acelasi spirit!

Din punctul nostru de vedere cel putin, a iesit un eveniment fabulos, cel mai spectaculos din 2008 incoace, atat ca imagine si atmosfera, cat si ca participare (un nou record ca numar de participanti, inclusiv la numarul de motociclisti din alte tari!). Si s-a intamplat asta poate si datorita noii locatii dar, in primul rand datorita voua, participantilor - care ati dat adevarata valoare evenimentului!


Am schimbat anul acesta locatia din doua motive: in primul rand cea din anii trecuti devenise neincapatoare si nu mai oferea preturi rezonabile, in al doilea rand am considerat ca bikerii merita si mai mult decat pana acum - o locatie la malul marii, de calitate si incapatoare, care sa le ofere tot confortul si satisfactiile de care se bucura in mod normal un turist de 4 stele pe litoral, la preturi “bikers friendly”!

A fost un real experiment si pentru noi si pentru gazda, s-a muncit enorm de mult pentru a reusi sa adaptam un complex turistic de 4-5 stele la cerintele unei intruniri moto, astfel incat sa ne multumim toti participantii. Poate au fost scapari si imperfectiuni inerente atunci cand organizezi pentru prima data un eveniment de o astfel de anvergura intr-o locatie noua, mai ales intr-una precum Phoenicia Resort. Atat noi - Seawolves MC, ca si organizatori, cat si gazda - Phoenicia, am invatat mult si am descoperit multe lucruri pe care le putem imbunatati radical la editiile viitoare. Ne asumam inclusiv criticile voastre si am luat nota de toate doleantele, de care vom tine cont si pe care le vom remedia la urmatoarea editie.


Dar, la capatul celor 2 zile de festival si dupa 12 ani de experienta in organizarea intrunirii moto de la malul marii, noi putem spune ca fost cea mai reusita petrecere de pana acum! Iar asta s-a intamplat, cum am mai spus, in primul datorita voua, participantilor - oameni de calitate, frumosi, prietenosi si civilizati, care au venit la noi cu multa veselie si energie pozitiva pe care ne-au transmis-o si noua si evenimentului in sine! Iar pentru asta Seawolves MC Romania va multumeste si va promite ca va incerca in fiecare an, in al 2-lea weekend din Iunie, sa va ofere un festival moto la mare la cele mai inalte standarde, pentru ca si noi - bikerii ciudati si non-conformisti - meritam si avem dreptul sa ne bucuram de litoral cel putin la fel ca si altii!


Multumim pe aceasta cale tuturor sponsorilor si partenerilor care au facut posibila desfasurarea acestui festival, multumim voua, participantilor, pentru starea de spirit cu care ati venit la noi si pentru comportamentul si atitudinea superba pe care le-ati avut, aducand astfel o imagine de nivel cu adevarat european festivalului nostru!


Multumim prietenilor si cluburilor care ne-au ajutat si mentionam in mod special: Cristian Hrubaru, Heavy Riders M.C., Wheels Of Fire P.M.C., Matacabras R.C., Free Riders R.C. - RESPECT!


Calitatea voastra, a participantilor si, in general, tot ceea ce s-a intamplat la Phoenicia Resort in weekendul 7-9 Iunie, ne motiveaza si ne incurajeaza sa depunem si mai mult efort pentru a duce Seawolves Bike Fest si mai departe, la standarde din ce in ce mai mari!

Pana ne vom revedea la urmatoarea editie, va dorim asfalt uscat si un sezon spectaculos plin de calatorii frumoase si safe!

Sa ne vedem cu bine la urmatoarele evenimente moto din tara!
Seawolves M.C. Romania
 

P.S.: Seawolves revine cu o intrunire moto in 2 saptamani, la Ramnicu Sarat, cu MOTO BIKERS PARTY! Va asteptam cu drag acolo!

Ahoi!

 

Sper ca anul viitor sa remediati situatia cu locul de campare.

Chiar vin cu rugamintea de a pune poze cu locul de campare, eu sunt unul care prefera sa campez cand merge cu motocicleta la calatorii.

Tin sa mentionez ca am fost si la festivaluri internationale (un exemplu Faak Am See - Austria, cel mai mare din Europa, si mai am si alte exemple), daca vreti sa deveniti cu adevarat un festival de valoare internationala recomand sa revizuiti atitudinea fata de cei care vor sa campeze.

 

Pace !

Editat de IceLord
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cel mai tare festival moto de la noi - felicitari Seawolves MC pentru organizare - locatie, concerte, parada, concursuri, security.

 

Atmosfera super tare, oameni veseli, bikeri din toata tara si din afara, prieteni vechi si noi - un mamut de festival care banuiesc ca e al naibii de greu de organizat si gestionat.

 

Evident ca a fost si traditionala ploaie - nici ea nu vrea sa lipseasca de la acest FEST.

 

Felicitari inca o data, sa ne revedem cu bine la anul si asfalt uscat tuturor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"o locatie la malul marii de 'spe stele" ... Pai nu tot in dreapta la marginea drumului am campat?

pai si cu ce a fost mai bun locul asta fata de anul trecut? Scena si locul admiratorilor mai mic, locul de masa cu invarietatea mancarurilor, wc si dusurile neigienizate, asezarea aia pt campare in resturi ale constructiilor, astea au facut sa categorisim atentia dvs. ca o gluma de mare prost gust la adresa noastra, a celor care am batut o tara pt a fi in vizita la voi

In 2020, numai dupa ce vom vedea imagini reale cu conditiile minim existentiale, poaye vom reveni si poposi. Ca voi ati fi stat in locatii de 4-5-7-10 stele, bravo voua ca v.ati descurcat. Noi ne.am fi multumit si cu locul de campare si parcare ale anului trecut, si cu dusurile mai curate sle anului trecut, si cu terasele anului trecut si cu scena s.a.m.d.

...Deasemeni dupa socul de anul asta, vom plati bratara numai dupa ce vom vedea o pregatire pt noi, minim umana.

Oare care sa fie explicatia ca au venit mai multi anul acesta? Nu faptul ca au fost multumiti din 2018?

Pt la anul veti culege roadele dupa 2019...

Editat de TeDy 'M
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In cateva cuvinte...am vrut sa fac rezervare la hotelul de 4 *...dupa cateva review-uri citite am zis pas si nu regret.Comercial...asta a devenit intalnirea moto.Stat la 2 cozi sa iei niste mici infecti si o apa chioara de bere la preturi mai mari ca la Pheonicia.La scena cativa plictisiti...trupe...no comm...distractia devarata a fost pe plaja cu prietenii.Sunt convins ca organizatorilor le-a fost bine in hotelul de 5*...le-am vazut moacele satisfacute la cafea duminica...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vad aici o contradictie foarte mare intre participanti si organizatori? Oare toti participantii au fost beti si au vazut altfel realitatea? Cand am fost eu ultima data, am fost intr-un camping, la malul marii, extrem de frumusel si misto.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La ‎01‎.‎07‎.‎2019 la 15:58, Kiki a spus:

Vad aici o contradictie foarte mare intre participanti si organizatori? Oare toti participantii au fost beti si au vazut altfel realitatea? Cand am fost eu ultima data, am fost intr-un camping, la malul marii, extrem de frumusel si misto.

Pai si cand ai fost tu la Seawolves?

Intelegi ca ce se discuta aici face referire la fenomenalul dezamagitor 2019?

Ai citit finalul postarii mele anterioare?

Poate nu crezi si ai vrea sa vezi poze cu respectul oferit pt "Șatră"...

ori intreaba prietenasi "corturari" care au fost anul asta

Da Kiki, pana la urma ti.am tratat interventia asemeni lor, organizatorilor, ca si cum nu ti.am inteles atitudinea. Scuzele mele, insa ei s.au limitat la a trage linie dupa fata varuita a gardului.

Insa sunt sigur ca au receptat ei "adevaratele felicitari" de la o parte din tratatii ca p.l...me

Editat de TeDy 'M
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu ma bucur ca nu am batut drumul degeaba pina acolo, ca si cobora nato,sua si hiroshima peste ei. Dupa ce bati 700 de km spre intalnire si alti 700 de km inapoi si gasesti conditii de tot kktul, nu iti mai arde de nimic

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...