Sari la conținut

Masina doar de fun la sub 10.000€


Vizitator goe 75
 Share

Postări Recomandate

Acum 7 minute, littlekriminal a spus:

Si cam cat de tare?

 

Am mers foarte tare dar tot nu am reusit sa depasesc prostia din capul tau. Tu si starcrema nu va dezmintiti, doi cwristi cu suflete mici si mizerabile care va consumati in ura. Marii destepti in ale fiarelor dar daca va dau o bujie in mana credeti ca e dop de cwr...,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 490
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Vizitator goe 75

Nu prea ii ies glumele lui Petre, dar la asta cu bujia am ras in hohote .Am speriat oamenii de la masa vecina.

 

 

@Christian 1

 

Lista de integrale care incadreaza in bugetul din titlu este extrem de mica, aparent.

 

@Penetru

 

A fost amintit Smartul roadster , dar cineva l-a desfiintat imediat motivand o cutie de viteze atroce , daca-mi amintesc bine.

Daca poti sa aduci argumente pozitive care sa compenseze pentru partea aia , te rugam.

Editat de goe 75
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, Starcream a spus:

La începutul topicului ai mărturisit ca nu ai avut masini puternice.

 

Am spus ca in ultimii ani nu am avut masini puternice pt ca am ales masinile dupa alte criterii. In general am avut numai masini puternice si cu tractiune spate, astea sunt preferatele mele, tractiunea fata e pt fatalai.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar acum, Starcream a spus:

🤣😱

 

Ce alte criterii maa?? Vezi ca umbli cu cioara vopsita? N-ai avut bani, las-o moarta ca poti sa iei masina si cu optiuni, si spatioasa, si confortabil si ghici ce, si puternica.

nu poti sa iei asa ceva cand tu esti smecher doar pe forum :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 minute, Starcream a spus:

N-ai avut bani

 

Asa e ma n-am avut bani, eu nu castig ca tine cat sase mecanici. Valoarea mea, valoarea mea...

Acum 4 minute, superbec a spus:

nu poti sa iei asa ceva cand tu esti smecher doar pe forum :)

 

Muahaha, culmea haterelii... sa faci echipa cu cel care te-a jignit in ultimul hal!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 minute, petre81. a spus:

Muahaha, culmea haterelii... sa faci echipa cu cel care te-a jignit in ultimul hal!

lol cred ca pe tine te-a lovit mult mai rau, eu nici nu sunt mecacanic si oricum castig cat 2-3 aitisti de dambovita 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 15 minute, Starcream a spus:

sau iti imaginezi ca esti 

 

Mai gaozel, ma uitam acum pe olx sa vad cat costa tomberonul ala al tau care are vopseaua cam uzata (polishata de n ori), masina mea e mai scumpa ca a ta chiar daca are doar aproape 140cp. Si am mai vazut ceva, sunt foarte multe TT-uri cu GPL... nu mai aveti bani de benzina?

Acum 9 minute, superbec a spus:

lol cred ca pe tine te-a lovit mult mai rau, eu nici nu sunt mecacanic si oricum castig cat 2-3 aitisti de dambovita 

 

Hai las-o becule, chiar te-ai simtit cand aitistul ti-a dat-o in plex.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai ma petrica spune-ne si noua ce bolizi ai avut, cu ce te-ai dat, nu ne lasa pe noi sa ghicim.

Pune si tu o poza de la circuit, de pe vreun drum din asta hot.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu cum se face ca tot timpul cand e vorba de dovedit prin fapte cat de "tare" esti (dupa cum singur sustii), bagi cate o gluma din asta. Dar asa e cu astia ca tine, care si-au ridicat si ei cocoselu' la rang de puță.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 minut, littlekriminal a spus:

Nu stiu cum se face

 

Gaozel stii foarte bine cum se face, eu nu dau detalii din viata mea personala si stii foarte bine acest lucru. Nu e de nasul tau cine sunt eu, ce meserie am, cat castig, ce vehicule am detinut sau detin, cum si unde le folosesc, samd. Nu am nevoie de astfel de prezentari pt  a valida argumentele sau opiniile. Astfel de prezentari fac cei care nu stapanesc domeniul si nu sunt capabili sa argumenteze.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator goe 75
1 hour ago, Pop Mihai Lucian said:

Aici discuta niste baieti din anglia despre costurile unei masini de circuit: taxa, gume, frane etc. 

In concluzie, masina de fun are un cost destul de ridicat pe langa costul de achizitie.

https://www.pistonheads.com/gassing/topic.asp?h=0&f=18&t=738421

 

 

Preturile alea sunt valabile doar in UK si la Tg Mures.La Adancata este mult mai ieftin.🤣

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 12 minute, adnohepentrupoponari a spus:

eu nu vad care e placerea sa te dai pe un cacao de circuit in cerc aiurea!

 

Placerea e ca pe circuit poti sa fortezi limitele iar daca pierzi controlul nu risti sa-l omori pe altul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 37 minute, goe 75 a spus:

 

 

Preturile alea sunt valabile doar in UK si la Tg Mures.La Adancata este mult mai ieftin.🤣

Am mai rasfoit pe alte postari pe site-ul ala si zicea unul ca la bmw seria 3, costurile anuale de intretinere se duc spre 5.000 lire, fara sa ia in calcul eventualele accidente sau defectiuni majore la motor. 

E un aspect de luat in seama, mai ales ca la o masina exotica preturile cresc semnificativ.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 31 minute, adnohepentrupoponari a spus:

 

ma doare-n poponeata daca mierlesc unu' sau 100 de bipezi sincer! adrenalina e mult mai mare in trafic!

 

Ai grija, poate-l nimeresti pe Starcream... ca asta se arde in keke.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, adnohepentrupoponari a spus:

ma doare-n poponeata daca mierlesc unu' sau 100 de bipezi sincer! adrenalina e mult mai mare in trafic!

 

Acum 45 minute, petre81. a spus:

Ai grija, poate-l nimeresti pe Starcream... ca asta se arde in keke.

 

cand o arzi pe interesantul periculos si singurul care iti da atentiei e ala care e aici la agatat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 23 ore, john17 a spus:

Un √ de vreo 200 si un pic de cp (motor Hayabusa de 1400cmc, nu stiu cu ce modificari pe care l-a cumparat ........ cu 32000€)

 

Deocamdata asta este singura informatie utila pentru mine pe acest topic, restul e can can.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...