Sari la conținut

Masina doar de fun la sub 10.000€


Vizitator goe 75
 Share

Postări Recomandate

Acum 15 minute, Starcream a spus:

sau iti imaginezi ca esti 

 

Mai gaozel, ma uitam acum pe olx sa vad cat costa tomberonul ala al tau care are vopseaua cam uzata (polishata de n ori), masina mea e mai scumpa ca a ta chiar daca are doar aproape 140cp. Si am mai vazut ceva, sunt foarte multe TT-uri cu GPL... nu mai aveti bani de benzina?

Acum 9 minute, superbec a spus:

lol cred ca pe tine te-a lovit mult mai rau, eu nici nu sunt mecacanic si oricum castig cat 2-3 aitisti de dambovita 

 

Hai las-o becule, chiar te-ai simtit cand aitistul ti-a dat-o in plex.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 477
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Hai ma petrica spune-ne si noua ce bolizi ai avut, cu ce te-ai dat, nu ne lasa pe noi sa ghicim.

Pune si tu o poza de la circuit, de pe vreun drum din asta hot.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu cum se face ca tot timpul cand e vorba de dovedit prin fapte cat de "tare" esti (dupa cum singur sustii), bagi cate o gluma din asta. Dar asa e cu astia ca tine, care si-au ridicat si ei cocoselu' la rang de puță.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 minut, littlekriminal a spus:

Nu stiu cum se face

 

Gaozel stii foarte bine cum se face, eu nu dau detalii din viata mea personala si stii foarte bine acest lucru. Nu e de nasul tau cine sunt eu, ce meserie am, cat castig, ce vehicule am detinut sau detin, cum si unde le folosesc, samd. Nu am nevoie de astfel de prezentari pt  a valida argumentele sau opiniile. Astfel de prezentari fac cei care nu stapanesc domeniul si nu sunt capabili sa argumenteze.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator goe 75
1 hour ago, Pop Mihai Lucian said:

Aici discuta niste baieti din anglia despre costurile unei masini de circuit: taxa, gume, frane etc. 

In concluzie, masina de fun are un cost destul de ridicat pe langa costul de achizitie.

https://www.pistonheads.com/gassing/topic.asp?h=0&f=18&t=738421

 

 

Preturile alea sunt valabile doar in UK si la Tg Mures.La Adancata este mult mai ieftin.🤣

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 12 minute, adnohepentrupoponari a spus:

eu nu vad care e placerea sa te dai pe un cacao de circuit in cerc aiurea!

 

Placerea e ca pe circuit poti sa fortezi limitele iar daca pierzi controlul nu risti sa-l omori pe altul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 37 minute, goe 75 a spus:

 

 

Preturile alea sunt valabile doar in UK si la Tg Mures.La Adancata este mult mai ieftin.🤣

Am mai rasfoit pe alte postari pe site-ul ala si zicea unul ca la bmw seria 3, costurile anuale de intretinere se duc spre 5.000 lire, fara sa ia in calcul eventualele accidente sau defectiuni majore la motor. 

E un aspect de luat in seama, mai ales ca la o masina exotica preturile cresc semnificativ.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 31 minute, adnohepentrupoponari a spus:

 

ma doare-n poponeata daca mierlesc unu' sau 100 de bipezi sincer! adrenalina e mult mai mare in trafic!

 

Ai grija, poate-l nimeresti pe Starcream... ca asta se arde in keke.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, adnohepentrupoponari a spus:

ma doare-n poponeata daca mierlesc unu' sau 100 de bipezi sincer! adrenalina e mult mai mare in trafic!

 

Acum 45 minute, petre81. a spus:

Ai grija, poate-l nimeresti pe Starcream... ca asta se arde in keke.

 

cand o arzi pe interesantul periculos si singurul care iti da atentiei e ala care e aici la agatat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 23 ore, john17 a spus:

Un √ de vreo 200 si un pic de cp (motor Hayabusa de 1400cmc, nu stiu cu ce modificari pe care l-a cumparat ........ cu 32000€)

 

Deocamdata asta este singura informatie utila pentru mine pe acest topic, restul e can can.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 ore, petre81. a spus:

 

Deocamdata asta este singura informatie utila pentru mine pe acest topic, restul e can can.

cam cu ce ar putea sa te ajute pe tine informatia asta... ai dat de legalea d'alea bune si halucinezi ca ti-ai permite asa ceva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 12 minute, superbec a spus:

cam cu ce ar putea sa te ajute pe tine informatia asta... ai dat de legalea d'alea bune si halucinezi ca ti-ai permite asa ceva?

 

As putea sa-ti explic dar este peste intelectul tau, chiar daca informatia e utila pt mine am mentionat-o doar ca sa vad care musca...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar acum, petre81. a spus:

 

As putea sa-ti explic dar este peste intelectul tau, chiar daca informatia e utila pt mine am mentionat-o doar ca sa vad care musca...

e hai acum... o sa ma screm poate poate inteleg ... pana acum concluzia evidenta e ca vrei sa pari conesor in ale racingului ... ca din ajutorul de somaj nici cu metrou nu-ti permiti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 oră, petre81. a spus:

 

Te credeam baiat dezghetat, chiar daca ocazional iti mai dau cate un sut in cwr...

 

pietrica, ti-e frica sa te desconspiri sau  sa aflam toti ca esti un nimeni

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 minute, superbec a spus:

 

pietrica, ti-e frica sa te desconspiri sau  sa aflam toti ca esti un nimeni

 

Da? Ia etaleaza-te: starea civila, meserie, venituri, patrimoniu. Orientarea sexuala nu ma intereseaza pt ca eu fwt doar femei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...