Jump to content
Sign in to follow this  
Florty

Vand BMW R1200GS Adventure

Recommended Posts

Vand BMW R1200GS Adventure aflat in stare perfecta, atat mecanic cat si optic. Moto este tinuta in garaj incalzit, cu bateria din mai 2017 intretinuta de incarcator special PROCHARGER 1.000.
Dotari full-option, suspensie reglabila, senzori de presiune in roti, manere incalzite. Suportul de pe ghidon este pentru GPS Garmin special pentru moto. Carenele sunt protejate cu folie auto transparenta sau neagra. Pentru noul sezon moto necesita doar schimbarea uleiului, nicio alta interventie. In ultimii ani a rulat cate max 1500km/an, drumurile lungi -Italia, Austria, Grecia- le-a facut pe remorca.
Exista o singura zgarietura pe protectia cilindrului stanga, rezultata de la atingerea cu soclul unui gard, la intrare intr-o curte in panta. Intretinerea a fost facuta la Mototehnica si este verificabila la service sau cu carnetul de service al motocicletei.
Avand in vederea starea generala, precum si nr. mic de kilometri rulati, pretul este foarte putin negociabil, chiar deloc. Va rog nu deranjati inutil. Pentru contact folositi de preferat SMS sau Whatsapp.
Separat se vinde si echipament complet moto: barbat - masura 46-XL, femeie 38-M-L. Geaca, casca, ghete , cizme, guler, incarcator-tester baterie, costume de ploaie. Toate intr-o stare foarte buna, unele nefolosite niciodata. Detalii in anuntul din rubrica echipament.

A01.jpg

A02.jpg

A03.jpg

A04.jpg

A05.jpg

A06.jpg

A07.jpg

A09.jpg

B01.jpg

L03.jpg

E152.jpg

G01.jpg

K01.jpg

M01.jpg

N04.jpg

Am uitat sa adaug detalii si nu stiu cum sa editez anuntul.

Anul: 2008. km 23800, pret. 9000 euro, moto inmatriculat, ITP iunie 2020, Bucuresti. Prefer contact prin motociclism.ro

Acum 10 ore, Florty a spus:

... pretul este foarte putin negociabil, chiar deloc.

...

Anul: 2008. km 23800, pret. 9000 euro, 

In locul tau as ramane clar pe varianta "chiar deloc" ;)

Acum 14 ore, adimotor a spus:

Vrea eu geaca bmw, cu ce pret o vinzi? Mersi.

Vezi detalii in anuntul de la echipament moto.

Geaca BMW este 1400 ron.

Acum 15 ore, The_Sin_Eater a spus:

Stii ca ar avea marimi pe ele? o sa verific. Le-am luat pentru sotia mea. 1.63. Le-a probat ea in magazin, in rest nu le-a folosit, ca sa iti spun cum i s-au potrivit. Eventual le masor cu ruleta.

Salutare, unde si cum putem vedea motocicleta? Eventual un nr de telefon? Multumesc