Jump to content
Sign in to follow this  
radu.moto1

Vand Honda CBF500A- pret fix: 2700 Euro

Recommended Posts

Honda CBF 500 A, an fabricatie 2004, carburatie. 28500 Km probabil la data vanzarii. Are doar parbriz pus de mine, in rest totul original. Stare tehnica si estetica IMPECABILA, foarte bine intretinuta, vopsea originala, nu are nici un defect! Se vinde cu carte service ( nu e completata la zi), dar am efectuat in particular toate reviziile, manual intretinere, 2 chei. Tinuta iarna in garaj, iar vara cu husa pe ea. Cauciucuri schimbate sapt 30/ 2012- stare foarte buna. In 2016 am schimbat bujii- nu era cazul, fitrul de aer- nu era cazul, filtrul de benzina- nu era cazul, uleiul a fost schimbat in fiecare an, lichidul de racire si lichidul de frana din 2 in 2 ani, placute de frana si bateria in luna mai 2018. Frane cu ABS. Se poate conduce si cu permis categoria A2 (25 kW in talon). Consum real combinat: 5l/100 km Este prima mea motocicleta si o consider perfecta pentru incepatori, dar si pentru avansati fara pretentii sportive. O vand pentru ca nu am timp sa merg cu ea! Se poate vedea in Otopeni sau Bucuresti zona nord. ITP valabil pana in 27.04.2019. Pretul este fix si nu accept schimburi!

Tel:0734544164

Email: radu.moto1@yahoo.com

231341855_6_1000x563_vand-honda-cbf-500-a-abs-compatibila-permis-categoria-a2-.thumb.jpg.bcc911f1b4df8fa63b026cc5d2a015e6.jpg

231341855_1_1000x563_vand-honda-cbf-500-a-abs-compatibila-permis-categoria-a2-ilfov.jpg

231341855_2_1000x563_vand-honda-cbf-500-a-abs-compatibila-permis-categoria-a2-fotografii.jpg

231341855_3_1000x563_vand-honda-cbf-500-a-abs-compatibila-permis-categoria-a2-motociclete.jpg

231341855_4_800x600_vand-honda-cbf-500-a-abs-compatibila-permis-categoria-a2-auto-moto-si-ambarcatiuni.jpg

231341855_8_800x450_vand-honda-cbf-500-a-abs-compatibila-permis-categoria-a2-.jpg

boss, eu as zice s-o pui pe la 12k euro sa ai loc de negociere 

Super....,eu as zice sa-ti gasesti o alta preocupare, care sa-ti faca viata mai frumoasa!

Acum 9 minute, adnohepentrupoponari a spus:

2700 dai ca sa te scape lumea de cotetul de 15 ani cu gume ebonita de 7 ani da' in stare buna, sau cum? sau pentru uleiul ala din fura de o varsta cu cotetul? :))

taci mah, pilot road 1 sunt clasice , numai pentru conesori , la fel ca vinul sau branza imputita , cu cat trece timpul cu atat le creste rafinamentul

Adnohepe...., ma certi ca am postat un anunt pentru vanzare? Sau vrei sa-mi faci morala, sa pari interesant pe post? Stii ca poti fi si baiat destept, ignorand anunturile cu care nu esti de acord? Daca anuntul meu ti se pare deplasat/exagerat/neadecvat, pentru tine, da pagina baiat si cauta ceva mai relaxant!

Adnohepe...., ma certi ca am postat un anunt pentru vanzare? Sau vrei sa-mi faci morala, sa pari interesant pe post? Stii ca poti fi si baiat destept, ignorand anunturile cu care nu esti de acord? Daca anuntul meu ti se pare deplasat/exagerat/neadecvat, pentru tine, da pagina baiat si cauta ceva mai relaxant!

in ce priveste cauciucurile ,omul are dreptate,sunt de aruncat

in rest,sa decida piata

ma gandeam sa pun si eu honda f4i 2006 la vanzare dar pe la 2300-2500 maxim dar cand am citit anuntul asta ma gandesc sa o bag la 6000 :)))

Posted (edited)

Sincer, daca nu e vorba de o motocicleta furata, traficata scl, trebuie respectata dorinta vanzatorului de a anunta pretul pe care si-l doreste.

Eu zic sa nu subestimati inteligenta celor care ajung/folosesc/contribuie la acest forum. Daca se gasesc oameni interesati, vor sti care este pretul corect.

Daca si cumparatorul va fi fericit (chiar si la pretul asta), de ce se opune lumea?

Edited by pierrotlefou

Multi cunoscatori, dar vedeti ca e o diferenta mare de pret intre o mobra pentru A2 si una de A sa nu mai vorbim si de starea tehnica/estetica.