Sari la conținut

Dau Spre Donatie!


Kiki
 Share

Postări Recomandate

casca e marca keeway adusa din ungaria,o am de vreo 3 ani nu am cazut cu ea,este zgariata,si viziera este zgariata putin,marimea este xl sau 61.daca nu o doreste nimeni o atunc.anuntul e valabil o saptamana.daca nu se iveste nimeni casca va fi aruncata la gunoitel 0740313423

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

casca e marca keeway adusa din ungaria,o am de vreo 3 ani nu am cazut cu ea,este zgariata,si viziera este zgariata putin,marimea este xl sau 61.daca nu o doreste nimeni o atunc.anuntul e valabil o saptamana.daca nu se iveste nimeni casca va fi aruncata la gunoitel 0740313423

:wink: :kiss: Salut ! Mi-ar trebui mie casca pt. pasager.Dau o bere mare . :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:wink: :kiss: Salut ! Mi-ar trebui mie casca pt. pasager.Dau o bere mare . :lol:

 

 

probabil ca sti casca aia a mea gri.daca o vrei poti veni oricand dupa ea :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

probabil ca sti casca aia a mea gri.daca o vrei poti veni oricand dupa ea :)

:wink: :kiss: OK, maine vin dupa ea ! Merci mult, un gest frumos si un exemplu pt. noi de urmat. :lol: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai bine puneam alt titlu topicului.vad ca se transforma intr-un topic in care fiecare doneaza ceea ce nu i mai trebuie.ma bucura sa vad lucru acesta ca inca mai sunt oameni cu suflet mare care nu vor sa se imbogateasca peste noapte.asteptam si alti donatori cu mare placere.respect!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-as abona eu la cel de 18. Imi trebuie la Simson.

Donez un rezervor functional de simson sport,il vezi la topicul in care reconditionez un motor vechi.e pe prima pagina poza pe topicul respectiv

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mai bine puneam alt titlu topicului.vad ca se transforma intr-un topic in care fiecare doneaza ceea ce nu i mai trebuie.ma bucura sa vad lucru acesta ca inca mai sunt oameni cu suflet mare care nu vor sa se imbogateasca peste noapte.asteptam si alti donatori cu mare placere.respect!!!!!

 

Titlul e bun se intelege ce se intampla aici.Pagina cu lucruri MOCCA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NICU CHOPPER nu vi dupa aprindere ? a trecut o saptamana!

/index.php?...7986&st=330

 

:cheers:

 

 

 

doneazo celui care era dupa mine...scuzama k te-am retinut...

 

o sa raman la cea electronik...asta m-ar fii tentat pt avansul centrifugal dar e destul de greu de adpatat k am judecat mai bine

 

ms mult oricum :huh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

casca e marca keeway adusa din ungaria,o am de vreo 3 ani nu am cazut cu ea,este zgariata,si viziera este zgariata putin,marimea este xl sau 61.daca nu o doreste nimeni o atunc.anuntul e valabil o saptamana.daca nu se iveste nimeni casca va fi aruncata la gunoitel 0740313423

:cheers: :huh: Casca a ajuns la mine.Multam fain, si sambata ma voi revansa cu ceva " ursi " . :huh: ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

donez pt o fata ,o pereche de pantaloni dainese din goretex putin folositi marimea s ,si o casca spy cu viziera un pic zgariata marimea m :cheers: 0740341508

 

--- Mesaj completat în 22 Feb 2008 18:20 -------------
momentan pantalonii sant promisi vine cineva sambata sa ii probeze ,daca nu ii sant buni ,oferta ramane deschisa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-ar interesa rezervorul pt. un prieten din Maramures. Da-mi, te rog un PM cu nr. de tel si te sun.

 

Iti trebe sau nu rezervorul simson sport? Daca nu il arunc la gunoi numai sa stiu ce sa fac .Vreau sa imi fac curatenie prin garaj....

0746762204

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Na insfarsit sa venit si dupa rezervorul acela.A ajuns la noul nevoit de piesa.Nu a trebuit sa il arunc la gunoi.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...