Sari la conținut

Dau Spre Donatie!


Kiki
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Donez pantaloni de piele noi, fara protectii. Marimi 36, 38, 40, 42 dame si 48, 52 barbati.

 

Wow.. sunt misto pantalonii de piele.. daca chiar ii donezi si esti de-acord as lua eu pe cei marimea 52.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Donez pantaloni de piele noi, fara protectii. Marimi 36, 38, 40, 42 dame si 48, 52 barbati.

 

Salut,

daca mai ai vreo pereche 48 asi fi si eu interesat

pana la ce ora gasesc pe cineva la respectiva adresa?

Merci

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Donez pantaloni de piele noi, fara protectii. Marimi 36, 38, 40, 42 dame si 48, 52 barbati.

 

 

Mare domn... multumesc frumos pt pantaloni! :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:angryfire: Pina acum 3 ani am avut un atelier de reparatii electronice, montari, confectionari si alte afaceri in domeniu. Acum am eliberat de urgenta spatiul deoarece l-am dat in chirie. Am inghesuit diversele sasie si module tv-radio-casuri-etc pe care le aveam stocate pe tot teritoriul, in 6 saci de rafie (de aia mari de cartofi) De asemenea mai am ceva tv-uri color si alb negru tip sport, o multime de radiocasuri auto, radiouri si multe altele. Cu alte cuvinte cei care vor sa aiba de unde ciuguli piese electronice sint invitati sa vina sa ia sacii si aparatele respective. Conditia e sa ia sacul intreg sau aparatul intreg, adica nu am timp si loc pentru operatii de alegere. Adresa mea e Voltaire nr. 6 (vis a vis de spatele hotelului Opera Platza din Cipariu - tel: 0730-202594. Incerc sa le tin inca o saptamina dupa care ii chem pe baietii de la Salprest sa le duca. Desi ridul trecut cind am scos in strada cam 50 de tv-uri de toate felurile (bune si rele) , pina au catadicsit sa vina cu camionul, mi le-au imprastiat si disecat rrromii mai rau ca la Hiroshima. Va astept urgent pe cei interesati. :angry:
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cumva cumulat cu donatiile facute de Galen, eu pot sa va ajut in felul urmator: Pentru fiecare monitor sau televizor complet (nu conteaza daca e functional sau nu, nu conteaza cat de vechi e, dar e foarte important sa fie complet) va pot facilita o reducere de 100 Ron la achizitia unui monitor LCD Horizon sau LG. Monitorul trebuie sa ajunga la mine la birou, unde va fi verificat de un tehnician pentru a ne asigura ca e complet. Doritorii sa ma contacteze pe mail, am un y! messenger in profil. Oferta e limitata ca si perioada pana in data de 13 aprilie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu multa placere. Ma bucar ca am am putut sa ajut.

Mai sunt cateva perechi de dama. O bucata este de piele intoarsa foarte mici. Adica de talie ff subtire.

Multumesc pentru pantaloni,daca mai ai o pereche de dama 40 as mai da o bere in plus

frumos gest

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cumva cumulat cu donatiile facute de Galen, eu pot sa va ajut in felul urmator: Pentru fiecare monitor sau televizor complet (nu conteaza daca e functional sau nu, nu conteaza cat de vechi e, dar e foarte important sa fie complet) va pot facilita o reducere de 100 Ron la achizitia unui monitor LCD Horizon sau LG. Monitorul trebuie sa ajunga la mine la birou, unde va fi verificat de un tehnician pentru a ne asigura ca e complet. Doritorii sa ma contacteze pe mail, am un y! messenger in profil. Oferta e limitata ca si perioada pana in data de 13 aprilie.

 

Tibi, am sigur 5 televizoare, doua color si trei AN complete. Sint si usor de carat, de alea mici de 37. Haideti urgent dupa ele, altfel le :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...