Sari la conținut

Dau Spre Donatie!


Kiki
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Donez mascul Rottweiler, varsta 5 ani, vaccinat la zi, carnet sanatate, dresat, exclus lupte, cca 50 kg, crescut la curte.

PM sau 0744.973.166

Mesaj completat

Donez mascul Rottweiler, varsta 5 ani, vaccinat la zi, carnet sanatate, dresat, exclus lupte, cca 50 kg, crescut la curte.

PM sau 0744.973.166

Adjudecat :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

donez geaca si pantaloni din textil cu GORE TEX, marca BMW sau cel putin asta scrie, marimea 44 =~M. are culori mai funky, mov, verde si roz. pt poze si info 0744633491 sau ID mess/mail: balee_sbf(@yahoo.com)

 

 

s-a dat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

donez un snur pt chei cu LOUIS70.scrisul s-a dus in partea superioara,deoarece l-am purtat la gat

 

 

mai e valabil,de la pako nu am primit nici un semnal

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Donez urmatoarele:

 

1. vreo 10 mese si 20 de scaune din pal ( nu sunt cele mai aspectuoase, insa de pus o bere pe ele is bune) + vreo cateva scaune din lemn/ plastic impletit

2. umbrela de terasa "orangina" cu tot cu suport din ciment

3. vreo 15 lazi cu tot cu sticle de bere ( goale) :crack:

4. un frigider arctic model mai vechi

5. o boxa cu 2-3 difuzoare veche

6. o galeata plina cu pahare de sticla

7. niste bucati de mocheta de exterior ( din plastic) verde

 

S-au dat !

 

Daca mai apare ceva, postez aici.

 

 

Mesaj completat

S-au dat !

 

Daca mai apare ceva, postez aici.

 

Are cineva nevoie de niste lemne de foc ? Le pot taia cu drujba sa incapa mai usor intr-un papuc sau o duba.

Ar mai fi vreo 2 etajere ca cea din imagine si niste bucati de rigips.

 

catalin, 0744355080

Mesaj completat

S-au dat !

 

Daca mai apare ceva, postez aici.

 

 

Mesaj completat

 

 

Are cineva nevoie de niste lemne de foc ? Le pot taia cu drujba sa incapa mai usor intr-un papuc sau o duba.

Ar mai fi vreo 2 etajere ca cea din imagine si niste bucati de rigips.

 

catalin, 0744355080

post-10687-1267881081_thumb.jpg

post-10687-1267881142_thumb.jpg

post-10687-1267881158_thumb.jpg

post-10687-1267881173_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

scuze, am fost prins cu faculta si laboratoarele lu' peste. Merci mult

 

 

pai mai e valabil,ti-am dat nr meu,suna-ma si ne intalnim si ti-l dau

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Polistirenul ala extrudat e numai bun pentru cineva care are garaj de beton si vrea sa isi burduseasca usa cu el, ca sa fie mai cald iarna :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

are cineva idee cum pot scapa mai ieftin de niste materiale care ma incurca?(alea de mai sus)

se pare ca nu are nimeni nevoie de ele si au cam inceput sa ma incurce prin curte.

va rog mult, daca aveti sugetii, scrieti aici

o seara faina !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

AM O GEACA MOTO DE DAME IN STARE BUNA,CATE O DATA FERMOARUL FACE FIGURI.PRETUL ESTE 0.CINE DORESTE MA GASESTE LA TEL. 0742164452post-43990-1268739858_thumb.jpg

Mesaj completat

AM O GEACA MOTO DE DAME IN STARE BUNA,CATE O DATA FERMOARUL FACE FIGURI.PRETUL ESTE 0.CINE DORESTE MA GASESTE LA TEL. 0742164452post-43990-1268739858_thumb.jpg

[/quot

GEACA SA DAT :bounce:

Mesaj completat

AM O GEACA MOTO DE DAME IN STARE BUNA,CATE O DATA FERMOARUL FACE FIGURI.PRETUL ESTE 0.CINE DORESTE MA GASESTE LA TEL. 0742164452post-43990-1268739858_thumb.jpg

[/quot

GEACA SA DAT :P

post-43990-1268739968_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

donez un cauciuc de fata dunlop,second, 100/90-19.inca e ok,dar eu mi-am pus nou.doritorul il poate lua de la sebi de pe rebreanu.as avea nevoie de o sticla de semnalizator de BMW f 650 st,poate are careva una veche care nu i-o mai trebuie.

 

 

de vanzare armura supershield noua.cam 250 ron.marimea S.asa arata http://www.motovip.ro/produse/Vesta%20Prot...rShield_243.htm

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

donez un cauciuc de fata dunlop,second, 100/90-19.inca e ok,dar eu mi-am pus nou.doritorul il poate lua de la sebi de pe rebreanu.as avea nevoie de o sticla de semnalizator de BMW f 650 st,poate are careva una veche care nu i-o mai trebuie.

 

 

de vanzare armura supershield noua.cam 250 ron.marimea S.asa arata http://www.motovip.ro/produse/Vesta%20Prot...rShield_243.htm

salut, ce profil are cauciucul?? ii ceva de strada sau bate spre enduro? ca sa nu ma mai duc pana pe rebreanu. ms :drink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Dreamaster

Donez (am dat 30 de lei pe carte) "Ghidul Motociclistului" scrisa de Darwin Holmstorm si Charles Everitt, o carte super pt toti incepatorii intr-ale motociclismului, cu conditia ca cel care o primeste sa o doneze la randul lui mai departe si tot asa,,, fiindca motociclismul nu-i al nostru ci al nepotilor, nepotilor nostri de-acum si pana-n vecii vecilor, Amin :drink:

In felul acesta poate contribuim la scaderea accidentelor in randul nostru :wink:

Dane 0749 033 456 (sunati nu dati pm sau reply)

Toate bune

 

Mesaj completat

S-a dat :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Donez pantaloni piele marca IXS, marime 56, juliti pe parte stanga sus. Nu sunt rupti sau gauriti.

Se ridica de pe strada Liviu Rebreanu nr 34.

Mesaj completat

P.S. Pantalonii sunt pentru cineva din Cluj! Nu trimit prin curier!

post-7715-1269774125_thumb.jpg

post-7715-1269774137_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Donez pantaloni piele marca IXS, marime 56, juliti pe parte stanga sus. Nu sunt rupti sau gauriti.

Se ridica de pe strada Liviu Rebreanu nr 34.

Mesaj completat

P.S. Pantalonii sunt pentru cineva din Cluj! Nu trimit prin curier!

 

 

salut sebi ,m-ar interesa pe mine numai sa ii probes sa vad daca imi sunt buni!!asta daca mai e valabila oferta bineinteles.mc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...