Sari la conținut

Dau Spre Donatie!


Kiki
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Donez 3 pui de catel foarte frumosi si jucausi tel 0744767893

post-13624-0-47261000-1338323755_thumb.jpgpost-13624-0-54372300-1338323819_thumb.jpg

Unul s-a dat lui POLY asa ca mai sunt 2 CATELUSE foarte frumoase si jucause care isi asteapta stapani ...........

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Donez o pisicuta in varsta de o luna si jumatate, foarte frumos colorata, jucausa, merge bine, consuma putin, are toate piesele originale.

Marca 1/2 din British Shorthair.

Se da cu plinul facut si mancare pentru o saptamana.

0744 75 95 05 Radu

post-44032-0-54624400-1338795191_thumb.jpg

post-44032-0-35956400-1338795205_thumb.jpg

post-44032-0-40301600-1338795223_thumb.jpg

post-44032-0-91695600-1338795251_thumb.jpg

post-44032-0-25914000-1338795326_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unul s-a dat lui POLY asa ca mai sunt 2 CATELUSE foarte frumoase si jucause care isi asteapta stapani ...........

Din pacate toti catelusi sau dat , Pe aesta cale MULTUMIM lui POLY pt adoptarea celor trei catelusi ........

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

donez o pereche de coburi ce le-o dat jos autosos si le-o aruncat la mine in garaj. is din piele , nu-s in starea cea mai buna, poze nu am cu ele, cine le vrea sa vina dupa ele ca imi acopera menghina din garaj. :crack: 0742668055

 

 

 

valabil

Editat de bucurmarius
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

chiar daca nu merge, sa sperie eventualii hoti :)

 

poate au si hoti cont aici, sunt gata speriati deja :crack:mai scrie si adresa si totu-i ok :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

valabil

 

Daca nu-s foarte mari, m-as baga io la ei. Daca nu mi-or fi buni, se vor dona mai departe.

Multam fain, Nick.

 

Daca mai are cumva cineva geanta cu prindere magnetica de donat l-as primi eu,dau cateva beri:)

 

Fa-ti drum duminica pe la "Maimuta plangatoare" si intreaba de Nick. Dupa 9 si pana seara sunt acolo. Daca nu ajungi da un semn pe P.M. sa vedem cum ne-ntalnim.

W/e fain, Nick.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca nu-s foarte mari, m-as baga io la ei. Daca nu mi-or fi buni, se vor dona mai departe.

Multam fain, Nick.

 

nu is foarte mari....cel mai bine sa le vezi...cand vrei , ai nr meu: 0742668055

 

deci coburile merg la yonick :cheers:

Editat de bucurmarius
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am 2 saci de haine si ceva genti (posete), un pseudo sac de dormit si ce mai gasesc de aruncat .. Daca stiti o familie nevoiasa sau un ONG ceva unde le-as putea da (ca nu le-as arunca la gunoi sa le ia coloratii) dati-mi un pm. Haine sunt si mai rele, da' si bune (io m-am ingrasat, sotia a slabit). Valabil pana joi 14 iun, pt ca atunci ma mut si sub nicio forma nu le car dupa mine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am 2 saci de haine si ceva genti (posete), un pseudo sac de dormit si ce mai gasesc de aruncat .. Daca stiti o familie nevoiasa sau un ONG ceva unde le-as putea da (ca nu le-as arunca la gunoi sa le ia coloratii) dati-mi un pm. Haine sunt si mai rele, da' si bune (io m-am ingrasat, sotia a slabit). Valabil pana joi 14 iun, pt ca atunci ma mut si sub nicio forma nu le car dupa mine

 

trimiti si in provincie ?

 

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...