Sari la conținut

Dau Spre Donatie!


Kiki
 Share

Postări Recomandate

  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 1,8k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Donez piese Minsk 125, nu-s in stare grozava. Am aproape o motocicleta intreaga dar pe bucati. Nu am timp de raspuns la intrebari si de adus piesa aia sau cealalta. Cine le vrea i le pot aduce in Cluj sau Floresti (momentan mi-s la tzara). Vreau sa le dau toate o data, asa ca doar oameni hotarati. Va puteti asocia mai multi daca doriti, dar sa ma scapati de ele en gros.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 09.04.2019 la 0:35, negru_mihai a spus:

Donez piese Minsk 125, nu-s in stare grozava. Am aproape o motocicleta intreaga dar pe bucati. Nu am timp de raspuns la intrebari si de adus piesa aia sau cealalta. Cine le vrea i le pot aduce in Cluj sau Floresti (momentan mi-s la tzara). Vreau sa le dau toate o data, asa ca doar oameni hotarati. Va puteti asocia mai multi daca doriti, dar sa ma scapati de ele en gros.

le vreau eu toata,daca nu vrei sa donezi doar alternatorul. 😜 restul,promit ca le donez la altii separat.fac si poze.ce zici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Donez o geaca moto de piele,marca Held,culoare neagra,de dama,marimea XS(34,daca nu ma insel),nerupta,in stare buna.

Singurul defect este un fermoar defect la maneca dreapta,ce trebuieste inlocuit.

 

 

Tocmai s-a dat! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca stiti pe cineva care are nevoie de un carucior pentru copii si nu isi permite unul, il dau pe cel din link, gratuit. Trebuie doar sa vina in Zorilor dupa el sau eventual ma pot deplasa intr-o zi sa il duc, in Cluj-Napoca. Nu trimit prin curier/posta. 

E un carucior premium, doar ca are ceva urme de uzura.

https://www.olx.ro/oferta/carucior-copii-mamas-papas-sola-city-IDbN8rq.html

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, scriu pentru un coleg care are nevoie de o baterie bună de montat pe un scuter chinezesc.

Modelul e Rex Rs de 49 cmc din 2007. Dacă aveți de donat dați un semn aici. Mulțumesc. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Donez doua anvelope auto, de vara.

225 60 R18 Nokian Line SUV

Is produse in 2015, din cate-mi amintesc.

Mai au cam 3.5-4 mm profil.

Daca le vrea cineva, lasati PM.

 

IMAG6928.jpg

IMAG6930.jpg

IMAG6929.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,am o gumă DOT 39.15 , 190/55/17în stare bunicică zic eu ,are un snur in ea pt.ca avut un cui dar nu scapă aer ,poate ajută pe cineva?Tel 0744355652

20190530_164851.jpg

20190530_164840.jpg

20190530_164800.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Salutare!

 

Donez si eu o pereche de manusi Dainese. Sunt destul de obosite, le am din 2013 si le-am folosit cam 5-6 sezoane. Le-am cumparat noi de la United Motors din Bucuresti si de atunci au fost folosite exclusiv de mine. M-am gandit ca poate este vreun incepator pe aici caruia i-ar prinde bine sau poate este cineva care stie sa le "reconditioneze", ce stiu eu.

 

Se predau doar personal in Cluj. Stiti voi regula cu primul venit.

 

L.E: Am uitat ce era mai important: sunt marimea L

20191003_212342.jpg

20191003_212304.jpg

Editat de LSC05
Forgot the size
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Manusi Streetfighter, marimea XL, in stare foarte buna, putin decolorate, iar intariturile din palma sunt putin rupte, in rest manusile sunt intacte. Fara rezervari, se ridica din Manastur City. Primul venit, primul servitc1e969c4b9af4c7ecb5d4723487b593b.jpgec92a23fbaa7168fa0eeffcb304b6c3f.jpg

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Donez una bucata hamster.

Se da "neambalat", eu il tineam intr-un acvariu de sticla pe care il voi refolosi la altceva.

Nu necesita mentenanta deosebita, odata pe saptamana de schimbat rumegusul si apa, iar mancare (seminte, morcovi, etc) la cateva zile, cand isi goleste tavita.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...